siz ben olsaydınız?????

E

EU1

Ziyaretçi

kıslar size başımdan geçen bi olayı anlatıcam ;

sevgilim askerden izine gelmişti 2 hafta önce ve son olarak gideceği gün buluştuk vedalaşmak için bi cafe ye gittik neyse oturduk ,konuştuk,bakıştık :)) sonra bi de ne göriyim karşı tarafta oturan kısın teki sevgilime bakıyo ilk başta tepki vermedim belki ölesine bakmıştır falan dedim hani insanın gözü takılır ya bakarsın tabi bakıştan bakışa fark var ,aşkıma bişey belli etmedim onu kontrol ettim kıza o da bakıyo mu bakmıyo mu diye yazık ya bakmadı walla ama kıs gözlerini dikmiş öle bakıyo kıza kaş göz işaretleri yapıyom hiç banamısın demiyo sonra sevgilim farketti ne yapıyon sen dedi o da korktu kime yapıyon diyo bende söledim boşverrrr baksın dedi tabi eşşek hoşuna gitti dedim bu böyle olmıcak kaşdan gözden anlamıcak bu kız zaten sevgilime bakmaktan beni görmüyo ki
sonra kalktım kısın yanına gidip ne oldu diye sorucaktım sevgilim bırakmadı bende ne yani yanına mı kalıcak dedim banane gidicem dedim yine bırakmadı o zaman sen karşıya oturucaksın dedim ilk önce ık mık etti sonra oturturdum unutmuş gibi davrandım biliyom çünkü sevgilim lavobaya gitmeden duramaz bende o arada gidip hesap sorarım diye düşündüm veeeee sonunda gitti bende fırsat bu fırsat gittim kısın yanına

hayırdır ne oldu dedim
hiçççç dedi bende ne demek yani dedim geldiğimizden beri sevgilime bakıyosun dedim tanıyomusun dedim
aaaaa sevgilin mi dedi bana iyice geldiler hayır tanımıyom dedi sonra da hiç yakışmıyo sana demez mi ben çirkinmişim resmen bakmış yani yan gözle alllahhhhhhh sen misin diyen etrafa baktım yan taraftakiler pasta sölemiş aldım onu yanlışlıkla kızın o güzelim eteğine devirdim ama yanlışlıkla oldu ben ne yapım sonrası tabi sevgilim geldi herkes bize gülüyo benimkisi kızdı neden ciddiye alıyon dedi sonra o da gülmeye başladı

ya şimdi gülüncek bişey mi yapmışım ne yani altta mı kalıcaktım az bile yaptım ohhhh canıma değsin tabi sonra benimkisininde hoşuna gitti ne zaman aklına gelse gülüyo

biz artık hemcinslerimize güvenemicekmiyiz neden böle oluyo anlamıyom o kadar bekar sevgilisi olmayan erkekler var gitsinler onlarla uğraşsınlar öyle değil mi ama

siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız ?

vallahi canım sen az bile yapmışsın hele kızın o lafları tam ecelinin geldiğinin habercisi aptal kız nolcak ben daha beterini yapardım ama benim sevgilim yakışıklı oladığı için bu tür olaylarla karşılaşmıyorum bunun için rahatım yani sevgilisi yakışıklı olanlar düşünsün :)

Az bile yapmışsın zuzu ben olsam sevigilimi neyimi dinlemem pastaneyi başına yıkardım o hatunun :)

ya bende biliyom az yaptım hemde baya az yaptım benim sevgilimde yakışıklı değilki (bana göre yakışıklı tabi ) yakışıklı çirkin dinlemiyorlar galiba ahhh bi bıraksaydı neler yapardım daha da sevgilim tembihlemişti uslu dur diye gider ayak kavga etmeyelim dedim uslu durdum bende :))))) keşke biyerlerde karşıma çıksa ne güzel olur

afferin arzum.çok iyi yapmışın.bende çok kızıyorum öyle sahipli erkeklere bakan kızlaraa ya.bakmayın kardeşim.ama benimkine de benden baska bakan olmas heralde be:)))

iyi yapmışsın arkadaşım.İnsanları anlamıyorum.Yanında biri olunca ne diye bakarlar.Hiç mi yok etrafında sahipsiz olanları:)))

Bence kendine ne kadar güvendiğini bir kere daha sorgula.... Ben senin yerinde olsaydım, hiç umursamadığım gibi bir de üzerine dalgamı geçerdim....

Bence kendine ne kadar güvendiğini bir kere daha sorgula.... Ben senin yerinde olsaydım, hiç umursamadığım gibi bir de üzerine dalgamı geçerdim....

arkadaşım satenaya katılıyorum bu konularda biraz rahat ol

ya kıslar aslında bu kendie güvenle alakalı bi olay değil ben kendime çok güveniyorum ve tabi ki sevgilime de güveniyorum bu bambaşka bişi benden başkasına bakamıyacağını da biliyorum kendime güvenim sonsuz ama bu duygu nedir ilemiyom değişik bişi işte

Ben senin durumunda kaldığımı hatırlıyorum birkere ama tepkim senin ki gibi olmamıştı. Eşimin bürosuna gitmiştim ve müvekkili olan bir hanım resmen bakışlarıyla yiyordu gocacığımı. Hatta benim gelmemden baya bi rahatsız olmuştu hatun. Ama ben ne yaptım, sigara tuttum kendisine birkaç halhatır sorduktan sonra o orada yokmuş gibi davrandım. Benim rahat tavırlarımdan çok rahatsız oldu ve o herne davasıysa birdaha konuyla ilgili arayıp sormadı... :))

ben böyle yapmazdım sanırım daha sakin olurdum sonuçta sevgilim onla ilgilenmemiş ki bide bununsonrası var ben hep onunla olup ona bakan sarkanları kollayamam ki önce kendime sonra karşımda kine güvenmeli ve ona güvendiğimi güvenimi boşa çıkarmaması gerektiğini aşılarım.yoksa işimiz iş

az bile yapmışsın helal sana böylelerine hakkını vereceksin bir daha yapamazlar belkim:çiçek: :çiçek:

aferin arzum az bile yapmışsın yenim ederim ben olsan o kızım saçını başını yolardım sen gine iyi dayanmışsın valla :):):)

Valla ben de bu konularda sakin davrananlardanım. Benzer olayları bir değil birkaç kez yaşadım. Hatta bir yıl süren bir askıntımız oldu. Burda mühim olan eşimin tavrı idi. Hoşlanmadığı, prim vermediği, umursamadığı sürece ben rahatsız olmam. Ben gülüp geçiyorum bi çok kez 'kır dizini evinde otur çok gezme dışarlarda namusumuz için yaşıyoruz bir kız seni kaçırmasın, erkeğin yeri karısının dizinin dibi' esprileri yapmışızdır. Böyle olayları zaman zaman ben de yaşıyorum o da. Oturup anlatabiliyoruz. Birbirimizi tanıyoruz. Bakarsa baksın nolacek. Ciğerci kedileri gibi bakar bakar çeker gider. Çamurla çamur olmaya gerek yok bence bırak herkes seviyesine göre davransın.

Bende Pek Umursamam.
Mantik Bende Önce Şu Şekilde Işler.
Sen Uzaktan Bakarsin, Ben Koluma Takarim....

Bunun Ötesinde Eşim Ilgilenmez Zaten, Eğer Ilgilenirse Zaten Yoruma Gerek Yok. O Anda Ben Onun Için Bitmişimdir Demek Ki.

Hele Hele Eşimin Yaninda Asla Böyle Bir Şey Yapmam. Ona Prim Vermem. Bu Arada Gerçekten Özgüven Meselesi.... Kafan Çok Rahat Olsun. Herşey Diş Görünüşte Değil Aslinda....
Ben Bilirimki Bir Bakişimla Eşimin Ruhuna Işlerim Kendimi.
Herkesin Ilişkisinde Böyle Özel Şeyler Vardir. Bunlar Bile Seni Rahatlatsin.
Bence Daha Sakin Davran Bir Daha Böyle Birşey Olursa.
Sakin Davranip Konuyu Büyütmezsen Eğer, Daha Az Yipratirsin Kendini...

benim başıma bu tip bir olay gelmedi ama sanırım kızların gözlerini alamayacağı kadar yakışıklı bir kocam veya sevgilim olsaydı ben bundan gurur duyardım, tabiki sevgilimin bu tip bir ilgiye karşılık vermediğinden emin olduğum için, hatta ona daha samimi davranır, kızları iyice çatlatırdım:içelim:

sevgilinide alıp gitseydin o ortamdan ama olsun yinede kendince bildigin dogruyu yapmıssın bravo cok iyi olmus

kızlar yorumlar için tşkler hepsini bidahaki sefere dikkate alıcam

o gün çok moralim bozuktu sinirliydim hepsi üst üste gelince yaptım işte olsun ine de iyi olmuşşş :))) ben akıllanmam ya

X