Sivilce çukurlarına çare

Kimse kimseyle eğlenmiyor hanımefendi. Siz çıkıp "ben başka konuda sizi savundum" diyorsunuz. Çok komik gerçekten.
sitenin ne oldupunu sizden iyi biliyor çum emin

Buldum diger konu dedigini:

Ben karbonat kullandim terleme icin leke yapti kullanmayin demisim, baska uye ben kullandim bir sey olmadi demis. Konu sahibi kullanmayi secmis ve leke olmus.

Ben sizi uyarmistim demisim, diger uye takilmis cok karbonat kullanmissinizdir ondan olmustur demis. Ben de ayni burdaki uslubumla diger uyeye takilmisim. Hanimefendi de benimle ayni gorus bildirir mesajlar atmis (kendisinde de ayni sorun oldugu dusunulurse bnece mantikliymis)

Yani bakin uye isimlerini aklimda tutmuyorum, olay bazinda yaziyorum ve hep ayni usluptayim
Savundum dediğim onu da anlamaya çalışın dedim ben sizin mağdur olduğunuzu düşünerek orada da yani dalga geçmedim güzelce konuştum sizinle her neyse o değil zaten konu konu sizin dalga geçmeniz. belki böyle bir kişiliğiniz var bilemem ben burda insanlardan yardim istemişim siz dalga geçiyorsunuz ve bence normal bir tavır değil her neyse uzatmaya gerek yok İyi akşamlar

Savundum dediğim onu da anlamaya çalışın dedim ben sizin mağdur olduğunuzu düşünerek orada da yani dalga geçmedim güzelce konuştum sizinle her neyse o değil zaten konu konu sizin dalga geçmeniz. belki böyle bir kişiliğiniz var bilemem ben burda insanlardan yardim istemişim siz dalga geçiyorsunuz ve bence normal bir tavır değil her neyse uzatmaya gerek yok İyi akşamlar
İste size gore normal degil, bana gore normal. 33 yasinda cilt sorunlarina cozum arayan normal bir kadina kadina cilt bakim isleminin adi yazildiginda o ne diye sormaz, arastirir fikir edinir. Bana gore tepkiniz normal olmadigi icin, bu yasinizda size normal bir insanin ne yapmasi gerektigini anlatmaya calistim. Konuyu israrla polemik haline getirmeye calisiyorsunuz, cok sacma.

İste size gore normal degil, bana gore normal. 33 yasinda cilt sorunlarina cozum arayan normal bir kadina kadina cilt bakim isleminin adi yazildiginda o ne diye sormaz, arastirir fikir edinir. Bana gore tepkiniz normal olmadigi icin, bu yasinizda size normal bir insanin ne yapmasi gerektigini anlatmaya calistim. Konuyu israrla polemik haline getirmeye calisiyorsunuz, cok sacma.
Tamam uzatmayın yeterli diyorum kapatıyorum hala açtığım konu başka yerlere gidiyor.her şeyi bilsem zaten burda işim ne.yardim istedim yanlış insanlar yazdı uzatmayın artık iyi akşamlar

O zaman sizin derin değildi 1 seans iyi geldiyse valla çok sevindim sizin adınıza
Sizin eğer çok derinse fraksiyonel lazer+ Subsizyon işlemi var. Dermatolog (cildiye) doktorlar yapıyor. Fiyatı pahalı olabilir ama survivor Merve Aydın’da vardı 3-4 seans bu dediğim subsizyon yaptırdı (iğneyle o çukura giriyor alta yapışmış deriyi açıyor çünkğ orada bir doku kaybı mevcut)
Google a subsizyon yazın göreceksiniz

Konuyu açıklamakta fayda var tekrar yazayım ben yazdığımı sanıyordum ama. arkadaşlar netten gördüğünüz veya bir yerden duyduğunuz uygulamaları sormadım onlara ben de bakabilirim internetten. ben bu yöntemlerden yararlanan ve sivilce çukurları için gerçekten iç açıcı bir sonuç alan var mı aranızda onu sordum.

Kızlar yok mu aranızda şu yöntemi denedim gerçekten iyi geldi diyen?

Ben yuzumle cok oynadigim icin yanaklarimda cukurlar olustu .tabi cilt bakimina verecek param olmadigi icin her yolu denedim hicbiri fayda vermedi. Sonra șu pirinc suyunu buzluga koydum kup seklinde. İSte genelde diyorlar gunde 1 ya da sabah aksam sadece surun peceteye sarip falan. Ben hem peceteyle ugrasmamak hemde cildim rrengi acilsin diye gunde 5 hatta 6 defa belli araliklarla buzu yuzume uyguladim. . yaklasik 1 ay yaptim cok fazla surmedi bile. Hem o gozeneklerim kuculdu hemde cildim inanilmaz acildi lekelerim koyu halkalar . ama dedigim gbi yaz oldugu icin o buzlar kotu etkilemiyordu eriyordu hemen

Ben yuzumle cok oynadigim icin yanaklarimda cukurlar olustu .tabi cilt bakimina verecek param olmadigi icin her yolu denedim hicbiri fayda vermedi. Sonra șu pirinc suyunu buzluga koydum kup seklinde. İSte genelde diyorlar gunde 1 ya da sabah aksam sadece surun peceteye sarip falan. Ben hem peceteyle ugrasmamak hemde cildim rrengi acilsin diye gunde 5 hatta 6 defa belli araliklarla buzu yuzume uyguladim. . yaklasik 1 ay yaptim cok fazla surmedi bile. Hem o gozeneklerim kuculdu hemde cildim inanilmaz acildi lekelerim koyu halkalar . ama dedigim gbi yaz oldugu icin o buzlar kotu etkilemiyordu eriyordu hemen
Teşekkür ederim ama sanırım dediğiniz koyu lekeler yani yüzeysel onlara iyi gelmiştir de çukurlara faydası olacağını sanmıyorum. gerçekten çözüm olacak bir yöntem de bilmiyorum araştırıyorum fraksiyonel lazer dermabrazyon dermapen vs memnun kalan kişi çok göremedim ama hala arayıştayım

Teşekkür ederim ama sanırım dediğiniz koyu lekeler yani yüzeysel onlara iyi gelmiştir de çukurlara faydası olacağını sanmıyorum. gerçekten çözüm olacak bir yöntem de bilmiyorum araştırıyorum fraksiyonel lazer dermabrazyon dermapen vs memnun kalan kişi çok göremedim ama hala arayıştayım
Gozenekleri kucultuyor buz. YAni dene bence. O tur uygulamalar sureklilik istiyor yani .

yüze buz uygulamak kılcal damarları çatlatabilir ve güvenli değil.
Gözenekler küçülmez ciddiniz gözenekliyse gözeneklidir. İçini iyi temizleyip gözenek görünümünü hafifletirsiniz sadece

Evet kızlar yok mu aranızda şunu yaptırdım şu kadar seans gördüm gerçekten faydalı oldu çukurlar çok azaldı diyen?

Ah su ellerimiz yuzumuze gitmese.. ben de ayni sekilde suratimda cukur, tirnak izi vs vardi tum yollari denedim sonuc alamadim. Denemedigim bi cilt zimparalatma yani dermabrazyon kalmisti 6 gun once onu yaptirdim yuzum kabuk bagladi bakalim kabuklar atinca altindan ne cikacak ins cukurlara az da olsa faydasi olmustur

Eklentiler

• Screenshot_20240302_223808_Chrome.jpg
    Screenshot_20240302_223808_Chrome.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20240229_194631_Gallery.jpg
    Screenshot_20240229_194631_Gallery.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 19
Ah su ellerimiz yuzumuze gitmese.. ben de ayni sekilde suratimda cukur, tirnak izi vs vardi tum yollari denedim sonuc alamadim. Denemedigim bi cilt zimparalatma yani dermabrazyon kalmisti 6 gun once onu yaptirdim yuzum kabuk bagladi bakalim kabuklar atinca altindan ne cikacak ins cukurlara az da olsa faydasi olmustur
En merak ettiğim yöntemdi inşallah faydalı olur sizde deneyimlerimizi paylaşırsanız ben de düşünüyorum çünkü en mantıklı gelen dermabrazyon bana da.

X