Sivilce çukurlarına çare

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Hafif renklenme ve ya izlerden bahsetmiyorum.sivilcenin bıraktığı çukurluklardan tam olarak kurtulabilen var mı?hangi tedavi gerçekten işe yarıyor? bilgilerinizi deneyimlerinizi paylaşırsanız hatta görsel de koyabilirseniz öncesi sonrası gibi çok sevinirim.

Hafif renklenme ve ya izlerden bahsetmiyorum.sivilcenin bıraktığı çukurluklardan tam olarak kurtulabilen var mı?hangi tedavi gerçekten işe yarıyor? bilgilerinizi deneyimlerinizi paylaşırsanız hatta görsel de koyabilirseniz öncesi sonrası gibi çok sevinirim.
Dermaroller kullanıyorum fakat ileriye dönük bir düzelme olmuyor, kısa süreli birazcık bir değişiklik hatta farkedilmiyordur belki de.

Konuya cevaplarinizi bekliyorum kızlar yok mu çözümü 😕 en azından çok azaldı diyen??

Güncelleyeyim sivilce çukurlarım şu yöntemle çok azaldı diyen yok mu kızlar aranızda?

Kızlar yok mu çaresi en azından çok azaldı eskisine göre diyen yok mu aranızda ya😕

Gerizekalıya anlatır gibi cevap olmuş siz bu sitede baya eğleniyorsunuz sanırım . onu aratırdım yani de neyse dediğinizi siz yaptırdınız mı işe yarıyor mu onu sordum aslında.

Gerizekalıya anlatır gibi cevap olmuş siz bu sitede baya eğleniyorsunuz sanırım . onu aratırdım yani de neyse dediğinizi siz yaptırdınız mı işe yarıyor mu onu sordum aslında.
Ben tek seans yaptirabildim, lazer bana dokundu yoksa devam edecektim ama bir arkadasim yaptirip cok memnun kaldi, tum izler lekeler gitti. Bebek poposu gibi cildi oldu. Yaptirdiginiz yer onemli ama iyi arastirin, lazerden sonra surulen urunleri sahte kullanan cokmus

Ve evet cok egleniyorum bu sitede 🤓

Ben tek seans yaptirabildim, lazer bana dokundu yoksa devam edecektim ama bir arkadasim yaptirip cok memnun kaldi, tum izler lekeler gitti. Bebek poposu gibi cildi oldu. Yaptirdiginiz yer onemli ama iyi arastirin, lazerden sonra surulen urunleri sahte kullanan cokmus

Ve evet cok egleniyorum bu sitede 🤓
Yüzeysel izlere lekelere iyi geliyor güneş lekesi gözenek vs sanırım baktım da çok yaptıran yok yorum pek bulamadım yine de sağolun.sanırım diğer konu başlığında sizi savunmuştum şimdi başka başlıkta dert ettiğim ve bilgim olmayan bir konuda bana dalga geçer gibi yorum yapmanız biraz üzücü.her neyse sizin tercihiniz üslubunuz bişey diyemem

Yüzeysel izlere lekelere iyi geliyor güneş lekesi gözenek vs sanırım baktım da çok yaptıran yok yorum pek bulamadım yine de sağolun.sanırım diğer konu başlığında sizi savunmuştum şimdi başka başlıkta dert ettiğim ve bilgim olmayan bir konuda bana dalga geçer gibi yorum yapmanız biraz üzücü.her neyse sizin tercihiniz üslubunuz bişey diyemem
Benim sizin savunmaniza ihtiyacim yok. Bir dahakine fikrinizi soyleyip gecin, ben oyle yapiyorum. Sizinle daha once karsilastik mi onun bile farkinda degilim acikcasi 🤷🏼‍♀️

Benim sizin savunmaniza ihtiyacim yok. Bir dahakine fikrinizi soyleyip gecin, ben oyle yapiyorum. Sizinle daha once karsilastik mi onun bile farkinda degilim acikcasi 🤷🏼‍♀️
Tabii ki yok ben o açıdan demedim de yani ben sizi anlamaya çalıştım o konuda onu söyledim sizin tavrınız biraz ters insanlarla dalga geçerek zevk alıyorsanız bilemem tabii.iyi akşamlar

Allah aşkına bunu mu aklınızda tuttunuz 😁
Ne yapsın minnet mi etsin sizi mi savunsun her yerde. Kaç yaşındasınız 5 mi

Tabii ki yok ben o açıdan demedim de yani ben sizi anlamaya çalıştım o konuda onu söyledim sizin tavrınız biraz ters insanlarla dalga geçerek zevk alıyorsanız bilemem tabii.iyi akşamlar
Neden beni analiz etmeye calisiyorsunuz? Psikolog falan misiniz? Mesleki deformasyon mu bu? Benim tavrim cok net degil mi sizce de? Diyorum ki benim sizin anlamaniza, savunmaniza ya da desteginize ihtiyacim yok

Allah aşkına bunu mu aklınızda tuttunuz 😁
Ne yapsın minnet mi etsin sizi mi savunsun her yerde. Kaç yaşındasınız 5 mi
Minnet etsin diyen yok zaten nerenizle algılıyorsanız. Açıklayıcı düzgün bir cevap verebilirdi dalga geçmek yerine onu dedim ben sadece.insanlıktan bihaber olanlara laf anlatamayacağım başka yerde eğlenseniz daha iyi.burası paylaşım yardim sitesi ben öyle biliyordum ama arada çıkıyor böyle insanlar tabi.iyi akşamlar.

Minnet etsin diyen yok zaten nerenizle algılıyorsanız. Açıklayıcı düzgün bir cevap verebilirdi dalga geçmek yerine onu dedim ben sadece.insanlıktan bihaber olanlara laf anlatamayacağım başka yerde eğlenseniz daha iyi.burası paylaşım yardim sitesi ben öyle biliyordum ama arada çıkıyor böyle insanlar tabi.iyi akşamlar.
Kimse kimseyle eğlenmiyor hanımefendi. Siz çıkıp "ben başka konuda sizi savundum" diyorsunuz. Çok komik gerçekten.
sitenin ne olduğunu sizden iyi biliyorum emin olun

Son düzenleme:
Buldum diger konu dedigini:

Ben karbonat kullandim terleme icin leke yapti kullanmayin demisim, baska uye ben kullandim bir sey olmadi demis. Konu sahibi kullanmayi secmis ve leke olmus.

Ben sizi uyarmistim demisim, diger uye takilmis cok karbonat kullanmissinizdir ondan olmustur demis. Ben de ayni burdaki uslubumla diger uyeye takilmisim. Hanimefendi de benimle ayni gorus bildirir mesajlar atmis (kendisinde de ayni sorun oldugu dusunulurse bnece mantikliymis)

Yani bakin uye isimlerini aklimda tutmuyorum, olay bazinda yaziyorum ve hep ayni usluptayim

X