Sezgin Öztürk hakkında fikri olan?

Bende sezgin beye ameliyat oldum fakat şuan da hiç memnun değilim ve sürekli bahane uyduruyor şiş diyor bekleyeceğiz diyor geçiştiriyor asla ve asla kabul etmiyor kötü yaptığını sezgin beye ameliyat olacaklar bir kez daha düşünsün bence ben çok çok pişmanım keşke başka birine olsaydım diyorum en çok korktuğum başıma geldi başarısız ameliyat !

Bende sezgin beye ameliyat oldum fakat şuan da hiç memnun değilim ve sürekli bahane uyduruyor şiş diyor bekleyeceğiz diyor geçiştiriyor asla ve asla kabul etmiyor kötü yaptığını sezgin beye ameliyat olacaklar bir kez daha düşünsün bence ben çok çok pişmanım keşke başka birine olsaydım diyorum en çok korktuğum başıma geldi başarısız ameliyat !

Başarısız ameliyat olduğuna nasıl karar verdiniz? Kaç gün oldu acaba ben Sezgin beyin fotoğrafların altına yaptığı açıklamaları beğendiğim için takip ediyorum kendisini zira kendi doktorum pek açıklayıcı değil.

Offf bende bilmiyorum ben gerçekten ameliyat olmamalıymışım psikolojim çok bozuldu belki de adamı boşuna kötüledim o kadar mutsuzum ki anlatamam size aslında dr olarak çok iyi ekip olarak ta benm psikolojim yerinde değil ya adamıda boş yere kötüledim belki de çok iyi bir insan bilmiyorum galiba ben çok sabırsızım ve bana göre bir ameliyat değilmiş onu anladım olacaklara söylüyorum lütfen ve şütfen sabredebilecekseniz olun bu ameliyatı yoksa benm gbi psikolojiniz alt üst olur dengeniz şaşırır aslında bu mesajı yazmayacaktım ama sinirleneceğim bir iki bir şey oldu ve biraz hayal ettiğimden daha farklı bir burnum oldu ama başarısız bir ameliyat dediğim için üzgünüm neye göre kime göre değil mi offff şuanda ağlıyorum ben neden oldum ki bu ameliyatı ben kendimi hiç tanımıyormuşum hazırım sanıyordum oysa hiççç hazır değilmişim

Şiş diyorlar geçecek diyorlar inşallah dedikleri gbi olur ve yaptığı burnun gerçekten dediği gbi arkasında olur sezgin bey inşallah biran önce benimde psikolojim yerine gelir artık ağlamak değil gülmek istiyorum sizede teşekkür ediyorum mesajınız için yazmasaydın dönüp bakmazdım bir daha buraya ve belki de sinirlendiğim için bir hareketlerine karalamış olurdum sezgin beyi dediğim gbi gerçekten hazırsanız ameliyat olun değilseniz maafolursunuz benm gbi psikolağa gidiyorum ameliyattan sonra o biçim yani durumum

Başarısız ameliyat olduğuna nasıl karar verdiniz? Kaç gün oldu acaba ben Sezgin beyin fotoğrafların altına yaptığı açıklamaları beğendiğim için takip ediyorum kendisini zira kendi doktorum pek açıklayıcı değil.
Ayrıca o açıklamalar bence biraz rencide edebiliyor hastaları özellikle o fotoğrafların altındaki yorumlar insanı ağlatabilir etrafındaki herkese rezil bile olabilir o yorumlarla bunu düşünmeleri gerekiyor hasta psikolojisi diye bir şey var En en en kötüsüde acımasızca yapılan yorumlar var birde beğeniyorlar bazen o kötü yorumlara hak bile verebiliyorlar üstelik orasıda ayrı bir konu zaten sizin doktorunuz kim?

Sezgin beye ameliyat olacaklara söyleyeyim acı sızı asla yok morartı bende başka ilaç kullandığım için azcık oldu ama bende şişlik baya oldu o da bünyeden bünyeye değişirmiiş kontrollerde de gayet sıcak kanlılar samimiler Allah var sezgin beyde samimi insanı kırmamaya özen gösteriyor sadece biraz şöyle bir sıkıntı var çok fazla hastası olduğu için kontrol saatleri zamanında olmuyor yarım saat 45 dk fln orada beklediğimiz oldu ama hiç beklemediğimiz saat de oldu değişebiliyor yani rica ettiğinizde anlayışla tam o saate verebiliyor asistan hanım ve şu konuda gerçekten tavsiyemi dinleyin sabredebiliyorsanız ve benm gbi hassas bir psikolojiniz yoksa kendinize güveniyorsanız ameliyat olun yoksa girmeyin bu topa ha sezgin bey ha başkası burun ameliyatı olmayın ama güçlüyseniz olun arkadaşlar benm kontrollerim devam ediyor sizi bilgilendiririm durumlar hakkında inş bir daha ki yazdığımda çok mutlu olduğumu yazarım dedikleri gbi inş istediğim buruna dönüştüğünü yazarım Allahımdan en büyük dileğim bu şuan .. dr beye ameliyat olduğum için pişmanım dedim ya Bir hatalarından dolayı kızgınlığımdan öyle yazmıştım onlar hata yaptı bende burada kötüleyerek hata yaptım:KK43:( başkasıda yapsa ben yine aynı psikoljiye girerdim heralde bu evrede önemli olan doktorun hastasına verdiği değer ve onu istediği güzelliğe kavuşturmak için uğraşması bakacağız göreceğiz inş dediğini yapar ve bende siZe burada yazarım .Dua ederek sabredeceğim 6 ay ‍

22 Ekim’de ameliyat oldum bugün 5.günüm. Sezgin bey o kadar iyi çalışmış ki ne morarma oldu ne de baş ağrısı. Baş ağrısından ayakta duramayan konuşamayan arkadaşlarım var. Asla böyle bir durum yaşamadım. Tamponlarım çıktı kalıplarım da 3 gün sonra alınacak. Her şey çok yolunda kesinlikle tavsiye ediyorum görüşmeyerek hata yapmayın :)

Sezgin beye ameliyat olacaklara söyleyeyim acı sızı asla yok morartı bende başka ilaç kullandığım için azcık oldu ama bende şişlik baya oldu o da bünyeden bünyeye değişirmiiş kontrollerde de gayet sıcak kanlılar samimiler Allah var sezgin beyde samimi insanı kırmamaya özen gösteriyor sadece biraz şöyle bir sıkıntı var çok fazla hastası olduğu için kontrol saatleri zamanında olmuyor yarım saat 45 dk fln orada beklediğimiz oldu ama hiç beklemediğimiz saat de oldu değişebiliyor yani rica ettiğinizde anlayışla tam o saate verebiliyor asistan hanım ve şu konuda gerçekten tavsiyemi dinleyin sabredebiliyorsanız ve benm gbi hassas bir psikolojiniz yoksa kendinize güveniyorsanız ameliyat olun yoksa girmeyin bu topa ha sezgin bey ha başkası burun ameliyatı olmayın ama güçlüyseniz olun arkadaşlar benm kontrollerim devam ediyor sizi bilgilendiririm durumlar hakkında inş bir daha ki yazdığımda çok mutlu olduğumu yazarım dedikleri gbi inş istediğim buruna dönüştüğünü yazarım Allahımdan en büyük dileğim bu şuan .. dr beye ameliyat olduğum için pişmanım dedim ya Bir hatalarından dolayı kızgınlığımdan öyle yazmıştım onlar hata yaptı bende burada kötüleyerek hata yaptım:KK43:( başkasıda yapsa ben yine aynı psikoljiye girerdim heralde bu evrede önemli olan doktorun hastasına verdiği değer ve onu istediği güzelliğe kavuşturmak için uğraşması bakacağız göreceğiz inş dediğini yapar ve bende siZe burada yazarım .Dua ederek sabredeceğim 6 ay ‍
Şuan nasıl burnunuz?

Ben 3 ay önce Sezgin Bey'e ameliyat oldum.
Nefes alma problemim vardi ve olmusken de azcik duzelsin dedim. Burnum mahvoldu resmen.
Sol taraftan hala nefes alamiyorum ve ustune burnumun sekli bozuldu!
6 ay -1 yil bekle duzelir, duzelmezse hallederiz diyor ama benim hic umudum yok.
Sirf deneyimimi paylasmak icin uye oldum siteye.
Hergun agliyorum cok moralim bozuldu. Depresyona girdim. Bekle denmesi kolay. Her aynaya baktigimda bu gercekle yuzlesmek beni mahvediyor.
40 bin Tl para odedim bir de!
Konka Rf+ Septum deviasyonu+ Rinoplasti dediler.

Ve instagraminda yaptigim burnumun haline çok üzüldügüme dair yorumu da siliyor.

Eklentiler

• GridArt_20220714_222436430.jpg
    GridArt_20220714_222436430.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 174
  • GridArt_20220714_222251372.jpg
    GridArt_20220714_222251372.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 149
  • GridArt_20220714_222123175.jpg
    GridArt_20220714_222123175.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 151
  • 20220726_202504.jpg
    20220726_202504.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 116
  • 20220726_202509.jpg
    20220726_202509.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 111
  • 20220726_202610.jpg
    20220726_202610.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 118
  • Screenshot_20220729-161514_Uber Driver.jpg
    Screenshot_20220729-161514_Uber Driver.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 117
Kendisini 4 yildir takip ediyordum ve ondan baska kimseye asla ameliyat olmam, olacaksa Sezgin Beye olcam diyordum. Nefes alma sorunum vardi. Burnumun sekli kotu degildi, sadece burun sirtim yuksekti.
Nefes alamamak artik oyle canima tak etmisti ki, işsiz olmama rağmen, butun parami biriktirip Amerika'dan Izmire gittim. 40 bin tl ameliyat parasi, 15 gun orda kaldim, bilet filan derken 80 bin tl harcamisimdir.
Sonuç hüsran!
Burnumun sol tarafi hala nefes alamiyorum ve geceleri o rahatsizlikla uyaniyorum.
Burnumun seklini aynada ne zaman gorsem uzuluyorum. Zamanla duzelir diyor ama bu asimetri zamanla duzelecek birsey degil bu aleni goruluyor.
Psikolojim cok bozuldu.

Eklentiler

• Screenshot_20220801-051443_Gallery.jpg
    Screenshot_20220801-051443_Gallery.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_20220801-051454_Gallery.jpg
    Screenshot_20220801-051454_Gallery.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 105
  • Screenshot_20220801-051505_Gallery.jpg
    Screenshot_20220801-051505_Gallery.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 91
  • Screenshot_20220801-051712_Gallery.jpg
    Screenshot_20220801-051712_Gallery.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 109
Bunlar da ameliyattan sonraki halim

Eklentiler

• Screenshot_20220801-052133_Gallery.jpg
    Screenshot_20220801-052133_Gallery.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 124
  • Screenshot_20220801-052121_Gallery.jpg
    Screenshot_20220801-052121_Gallery.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 119
Merhaba, duzeltti mi sizinkini?
Ben de oldum ve sonucu cok kotü. Henuz şiş bekle diyor. Duzelmezse duzeltiriz diyor. Ancak sizin yorumlarinizi okuyunca beni de geçiştirmesinden korkuyorum.
Sizinkini duzeltti mi?

Merhaba, duzeltti mi sizinkini?
Ben de oldum ve sonucu cok kotü. Henuz şiş bekle diyor. Duzelmezse duzeltiriz diyor. Ancak sizin yorumlarinizi okuyunca beni de geçiştirmesinden korkuyorum.
Sizinkini duzeltti mi?
Farmagül hanım ilk ameliyatımda sizinki kadar olmasada istemediğim bir görüntü olmuştu.Doktorum düzeltirim dedi ama olmadı hatta o halinden daha kötü şimdi.
Yerinizde olsam aynı doktordan medet ummam.ilk ameliyatta dokularınız zarar gördü.İkinci kez açıldığında daha da zayıflayacak.Uzman birini bulmazsanız daha çok üzülme ihtimaliniz var.İnsan şansızlık oldu,bu sefer düzeltecek diyor ama şanssızlık değil aslında.Doktor bu ameliyatta başarılı olamamış.
İkincinin kötü olması kat kat daha fazla üzüyor.Üçüncü ameliyat fikri ve güvenilecek dr bulmak hiç kolay değil. İkinci kez aynı doktora ameliyat olanların yorumlarını iyice okuyun.Benim gibi yapmayın.

Farmagül hanım ilk ameliyatımda sizinki kadar olmasada istemediğim bir görüntü olmuştu.Doktorum düzeltirim dedi ama olmadı hatta o halinden daha kötü şimdi.
Yerinizde olsam aynı doktordan medet ummam.ilk ameliyatta dokularınız zarar gördü.İkinci kez açıldığında daha da zayıflayacak.Uzman birini bulmazsanız daha çok üzülme ihtimaliniz var.İnsan şansızlık oldu,bu sefer düzeltecek diyor ama şanssızlık değil aslında.Doktor bu ameliyatta başarılı olamamış.
İkincinin kötü olması kat kat daha fazla üzüyor.Üçüncü ameliyat fikri ve güvenilecek dr bulmak hiç kolay değil. İkinci kez aynı doktora ameliyat olanların yorumlarını iyice okuyun.Benim gibi yapmayın.
Cok tesekkur ederim. Hele 1 yilim dolsun da, Turkiye'ye gidince bakcam artik. Simdilik beklemekten baska carem yok.
Siz hangi doktora ameliyat olmuştunuz?

Ben 3 ay önce Sezgin Bey'e ameliyat oldum.
Nefes alma problemim vardi ve olmusken de azcik duzelsin dedim. Burnum mahvoldu resmen.
Sol taraftan hala nefes alamiyorum ve ustune burnumun sekli bozuldu!
6 ay -1 yil bekle duzelir, duzelmezse hallederiz diyor ama benim hic umudum yok.
Sirf deneyimimi paylasmak icin uye oldum siteye.
Hergun agliyorum cok moralim bozuldu. Depresyona girdim. Bekle denmesi kolay. Her aynaya baktigimda bu gercekle yuzlesmek beni mahvediyor.
40 bin Tl para odedim bir de!
Konka Rf+ Septum deviasyonu+ Rinoplasti dediler.

Ve instagraminda yaptigim burnumun haline çok üzüldügüme dair yorumu da siliyor.
Ya inan o kadar üzüldüm ki.benim başımada benzeri geldi burnum önden düzdü yamuldu ilk ameliyattan sonra revizyon oldum şimdilik düzgün.sizin ameliyat masası ve bantlar açıldığı halide yamuk muydu?40 bine böyle yapmaya utanır insan ya☹️

Cok tesekkur ederim. Hele 1 yilim dolsun da, Turkiye'ye gidince bakcam artik. Simdilik beklemekten baska carem yok.
Siz hangi doktora ameliyat olmuştunuz?
Ben İzmir ‘de Emin Toprak’a oldum.İlk ameliyatta asimetrik yaptığı yerleri düzelteyim derken daha çok bozuldu burnum. Şu an burun sırtım o kadar bozuk ki dokundukça sinirimi bozıyor.Şimdi gözüm para görmüyor ama bir başkası ‘işte şimdi oldu’ denecek burnu yapabilir mi hiç bilmiyorum.
Keşke sağı fazla törpülenmiş ve sağa yatık ilk yaptığı kalsaydı:/ Beklerken sakin kalıp iyi düşünün bence.

4. Ay ve hiç bir değişme yok tabiki.
Sol tarafimdan nefes bile alamiyorum.
Sezgin Bey'e yaptirdigim için bin pişmanim!!!
Her gün aynada kendimi gördükçe Sezgin Bey'e sinirleniyorum.
Her gece yatağa yatip nefes alma problemi yasadikça lanet ediyorum.
Normal olan burnumu ne hale getirdi.
Sirf ona ameliyat olmak icin, Izmire git gel, orda kal, ucak biletleri, nerdeyse 60 bin tl harcadim.
Col uzuluyorum.
Burdan son halini paylasmaya devam etcem

Eklentiler

• 20220825_121423.jpg
    20220825_121423.jpg
    127,4 KB · Görüntüleme: 104
  • 20220825_105958.jpg
    20220825_105958.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 100
  • 20220821_232044.jpg
    20220821_232044.jpg
    114,3 KB · Görüntüleme: 109