Sezgin Öztürk hakkında fikri olan?

Merhaba Arkadaşlar,
Sezgin Öztürk'ten gün aldım, Ekim ayında ameliyatım olacak. Çok heyecanlıyım..Yıllardır estetik olmak istiyordum ama cesaret edemiyordum. Sezgin Bey hakkında internette çok bilgiye ulaşamadım, arkadaş tavsiyesi ile kendisine ulaştım. Bu yüzden ameliyat sonrası buraya yorum bırakacağım. Umarım olumlu geçer. Ameliyat öncesi tavsiyeleriniz varsa alabilirim :)
Heyecanlı ve gergin olmamın diğer bir nedeni ise kimsenin bu konuda beni desteklemiyor olması.

Merhaba Arkadaşlar,
Sezgin Öztürk'ten gün aldım, Ekim ayında ameliyatım olacak. Çok heyecanlıyım..Yıllardır estetik olmak istiyordum ama cesaret edemiyordum. Sezgin Bey hakkında internette çok bilgiye ulaşamadım, arkadaş tavsiyesi ile kendisine ulaştım. Bu yüzden ameliyat sonrası buraya yorum bırakacağım. Umarım olumlu geçer. Ameliyat öncesi tavsiyeleriniz varsa alabilirim :)
Heyecanlı ve gergin olmamın diğer bir nedeni ise kimsenin bu konuda beni desteklemiyor olması.
merhaba bende sezgin öztürke ameliyat olmaya karar verdm 29 eylülde ön görüşmem var . siz e fiyat ne kadar dedi acaba?

ikinizede hayırlı olsun buradan resimleriniz ve yaşadığınız tecrübeleri bizimle ğaylaşırsanız çok memlun olurum :)

merhaba bende sezgin öztürke ameliyat olmaya karar verdm 29 eylülde ön görüşmem var . siz e fiyat ne kadar dedi acaba?

6.000 TL Sanırım herkese aşağı yukarı aynı fiyatı veriyor. Bir de görüşmem ile ilgili şunu belirtebilirim, çok sıcak bir ofisi var. Yani ilk görüşmem olumlu geçti :)

ikinizede hayırlı olsun buradan resimleriniz ve yaşadığınız tecrübeleri bizimle ğaylaşırsanız çok memlun olurum :)
Teşekkürler, çoookkkk heyecanlıyımmmm, az da gerginim :) Evet, ameliyat sonrası yorumlarımı yazacağım.

Merhaba arkadaşlar,

Ben ameliyatımı oldum ve cok mutluyummm :) Bugün 24.günüm.

Yıllardır hep burun ameliyatı olmak istiyordum ama hep korktum. Her şey beklediğimin de üzerinde oldu.
1. morarma yok
2.ilk iki gün yorgunluk oluyor.
3. tamponlar çıktıktan sonra çok rahatlıyorsunuz.
4.sanki bir hafta gripmişsiniz gibi bir kırgınlığınız olur.
5. veee 7. gün kalıp cıkıyor. Şişkinlik illaki oluyor ve bu çok normal.
Ben de kalıp cıktıntan sonra bant da yapıştırdı. 3-4 gün sonra bandı çıkardım. Beni çok tanımayanlar ameliyat olduğumu anlamıyor bile ben de bozuntuya vermiyorum :)

Şikayetlerim; burun ucu düşüklüğü ve hafif kemerdi.

Sezgin Bey çok nazik ve ilgili bir doktor. Ben yüz yüze ilk Sezgin Bey ile görüştüm ve bütçemi ayarladıktan sonra ameliyatımı oldum. Ekibi de çok tatlı. Eğer doğal bir burun istiyorsanız, ben tavsiye ederim.

İki resim ekledim. Öncesi - sonrası olan resimde burun ucu düşüklüğünü farkkedebilirsiniz.

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 1.257
  • 2.jpg
    2.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 1.464
Merhaba arkadaşlar,

Ben ameliyatımı oldum ve cok mutluyummm :) Bugün 24.günüm.

Yıllardır hep burun ameliyatı olmak istiyordum ama hep korktum. Her şey beklediğimin de üzerinde oldu.
1. morarma yok
2.ilk iki gün yorgunluk oluyor.
3. tamponlar çıktıktan sonra çok rahatlıyorsunuz.
4.sanki bir hafta gripmişsiniz gibi bir kırgınlığınız olur.
5. veee 7. gün kalıp cıkıyor. Şişkinlik illaki oluyor ve bu çok normal.
Ben de kalıp cıktıntan sonra bant da yapıştırdı. 3-4 gün sonra bandı çıkardım. Beni çok tanımayanlar ameliyat olduğumu anlamıyor bile ben de bozuntuya vermiyorum :)

Şikayetlerim; burun ucu düşüklüğü ve hafif kemerdi.

Sezgin Bey çok nazik ve ilgili bir doktor. Ben yüz yüze ilk Sezgin Bey ile görüştüm ve bütçemi ayarladıktan sonra ameliyatımı oldum. Ekibi de çok tatlı. Eğer doğal bir burun istiyorsanız, ben tavsiye ederim.

İki resim ekledim. Öncesi - sonrası olan resimde burun ucu düşüklüğünü farkkedebilirsiniz.

ay çok güzel görünüyosun canım çok yakışmış güle güle kullan bende bir an önce bütçemi aayrlayıp olmak istiyorum benimde burun ucu düşüklüğüm var :KK43: inan çok doğal olmuş valla bayıldm

ay çok güzel görünüyosun canım çok yakışmış güle güle kullan bende bir an önce bütçemi aayrlayıp olmak istiyorum benimde burun ucu düşüklüğüm var :KK43: inan çok doğal olmuş valla bayıldm

çok çok teşekkür ederim <3 !!! Bende hafif kemer de vardı ama en çok burnumun ucundan şikayetçiydim.
Diğer doktorları da incelemiştim ama hiçbiriyle yüz yüze görüşmedim. Fakat incelediğim kadarıyla söyleyebilirim ki bu konuda en doğal burun yapan Sezgin Bey.
Bütçeni ayarladıktan sonra ameliyat öncesi aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım :)

Canım sevgili minnoş burunlu arkadaşlarım her ne kadar estetik konusunda oldukça fazla araştırma yapmış olsam da ne yazık ki doktorlar konusunda oldukça cahilim. İzmir de olan ve doktor konusunda önerisi olan tüm arkadaşları buraya bu konuya bekliyorum ancak öncelikle Sezgin Öztürk ün işlerini inceledim ve beğendim sayılır. Sizlerin bu konudaki görüşleri nelerdir?

Sezgin beye ablam ameliyat olmuştu.Ablam hiç beğenmedi,keza ben de öyle ve sağlık sorunu devam ediyordu .2.kez aynı operasyonu yaptı.Ve sonuç , ablamın domuz burnu gibi kalkık bir burnu var.Hiç estetik görünmüyor , ablam üzülmesin diye söylemiyoruz ve gözümüz alıştı.
İşlerini inceledim ve beğendim sayılır demişsiniz , ben bu cümleye şaşırdım doğrusu...
Demek ki doktor bey , başarıyla sonuçlanan ve estetik duran burunları gösteriyor..

Sezgin beye ablam ameliyat olmuştu.Ablam hiç beğenmedi,keza ben de öyle ve sağlık sorunu devam ediyordu .2.kez aynı operasyonu yaptı.Ve sonuç , ablamın domuz burnu gibi kalkık bir burnu var.Hiç estetik görünmüyor , ablam üzülmesin diye söylemiyoruz ve gözümüz alıştı.
İşlerini inceledim ve beğendim sayılır demişsiniz , ben bu cümleye şaşırdım doğrusu...
Demek ki doktor bey , başarıyla sonuçlanan ve estetik duran burunları gösteriyor..
Hadi ya herkes genelde memlun bu doktordan ilk defa duydum memlun olmayan birini istediği ve öngördüğü burnu yapmadı mı ablanıza

Çok şaşırdım instegramında paylaştıkları nr kadar da güzel yapılmış oysaki bende ona olmayı istiyordum ama bunları okuyunca soru işaretleri oluştu kafamda

Ben de morarma ve acı yok diyen arkadaşa şok oldum.. benim gozlerimin alti ve üstü morardı ve yaklaşık 1 ay ağrı oldu 1 haftasi çok yoğun olmakla birlikte. Hani diyeyim morarma kişiden kişiye değişir de ben konuştuğum herkesin acı çektiğini duydum demek ki ben denk gelemedim acisizina..

Kızlar sezgin öztürk ü tavsiye eder misiniz bebim aklım karıstı tam bora karaaliye karar vermiştim olumsuz cok sey yazilmiş korkuttunuz beni

Ben de morarma ve acı yok diyen arkadaşa şok oldum.. benim gozlerimin alti ve üstü morardı ve yaklaşık 1 ay ağrı oldu 1 haftasi çok yoğun olmakla birlikte. Hani diyeyim morarma kişiden kişiye değişir de ben konuştuğum herkesin acı çektiğini duydum demek ki ben denk gelemedim acisizina..
Benimde aci agri sislik morluk yok denecek kadardi. Ben bile sastim kendime. Normalde balon gibi siserim 1 ay gecmez nerdeyse morlugum.

Canım ben ani bir kararla Mehmet Sucubaşı'na yaptırdım. İşlerini çok beğendiğim bir doktor Sezgin Bey diğeri ise Mehmet Bey idi. Henüz çok yeni burnum daha alçı çıkmadı. Çıkıp belirli bir süre geçmeden yorum yapmam çok zor.
Fiyati ne kadar di

Merhaba
Ben Aralık ayında Sezgin Bey'e ameliyat oldum. Burnumdan genel olarak çok memnunum fakat hala sağ tarafında ödem olduğunu düşünüyorum. Çünkü sol taraf daha sertken sag kısım daha yumuşak geliyor dokunduğum zaman. Kendisine de sordum zaten masajlara devam etmem gerektiğini söyledi. Yurt dışında olduğum için kontrollerime de gidemiyorum fakat döndüğümde ilk işim gitmek olacak. Ameliyat sürecim çok zorlu geçmedi. Buz kompresini çok düzenli uyguladığınız müddetçe çok çok hassas tenli değilseniz çok morarma olacağını sanmıyorum. Ben hassas olmama rağmen sadece göz pınarlarım ve göz kapagımın üstü birazcık morardı sonra da hemen geçti zaten. Bu arada tamponlarımın çıkmasını beklerken salonda bir hastasından ameliyatta da buz kullandığını öğrendim. Sezgin Bey ilgili ve samimi doktor bana göre. Ben öncesinde Bora Bey ile görüşmüştüm ama kendisini hiç ama hiç ilgili bulmadım. O görüşmemden sonra da ona ameliyat olmayı düşünmedim. Herkesin tecrübesi farklı olur fakat ben böyle deneyimledim. Sezgin Bey ikinci görüştüğüm doktordu. Bana çok güven verdiği ve beni güzelce dinlediği için ondan sonra başka bir doktor ile görüşmeye gerek duymadım açıkçası. Fikir olması adına ödem bantlarım çıktıktan sonra burnumu ve 2.5 3 aylık burun fotoğraflarımı atıyorum size :)
Karar sürecinizde kolaylıklar dilerim.
Gecmis olsun bende instagramda gördüm sizi biraz önce peki sezgin beye ne kadara ameliyat oldunuz sigorta ilenödediniz yoksa normal mi

X