Seven insan sevdiğini küçümser mi ?

Arim balim petegim sen bu odunun agzina s* din mi hic? Seni bilerek ezdigini ve kücük tuttugunu anlamissindir insallah. "Seni okuturum" diyen adam a) seni okutmaz ve b) pardon ama sen kim oluyorsun da " okutuyorsun" düdük tenceresi. Allah rizasi icin ayrildim de

Bu adamla evlenmek gibi bir hata yaparsan ömür boyu değersizlestirileceksin, ve ileride cocuklarin da sana saygı duymayacak evde sürekli ezilen bir anneye hiç bir cocuk saygı göstermez mutlu ve huzurlu bir ömür ömür istiyorsan buasalaktan kurtul kardeşim , iyi yönlerini bulmaya çalışm

Sevgi mi kaldı ki evleneyim
Sevgin bittiyse gözün aydın olsun kurtulmuşsun bir daha sakın bu tip ezik insanlarla muhattap olma valla anksiyete ile başlarsın panik atak ile devam edersin bu tipler sağlıklı insanı da ruh hastasi hasta eder

Arim balim petegim sen bu odunun agzina s* din mi hic? Seni bilerek ezdigini ve kücük tuttugunu anlamissindir insallah. "Seni okuturum" diyen adam a) seni okutmaz ve b) pardon ama sen kim oluyorsun da " okutuyorsun" düdük tenceresi. Allah rizasi icin ayrildim de
Ayrıldım ama üç senedir vaktini aldım oyaladim bugün yarın evleneceğiz diye yalanlar söylüyordum

. Ama bu adam neden küçük gördüğü akılsız gördüğü bir kadınla ısrarla evlilik istedi ki anlamadım buarada önce intihar tehdidi etti daha sonra da gerekirse başkasiyla evlenirim sevmeden de evlenilir zamanla seversin beni seven bir kadını bende zamanla sevebilirim dedi.

Neden israrla evlilik ister?

Kole etmek icin.

Intihar tehditi neden?

Ozguvensiz bir ezik oldugu icin.

Beni seveni bulurum iddialari... bu fasa fiso.

Ozetle manipule ediliyorsunuz, mutlu bir evlilik olmaz.

Neden israrla evlilik ister?

Kole etmek icin.

Intihar tehditi neden?

Ozguvensiz bir ezik oldugu icin.

Beni seveni bulurum iddialari... bu fasa fiso.

Ozetle manipule ediliyorsunuz, mutlu bir evlilik olmaz.
Onu kim sever hangi kadın bilmiyorum ki çok sevdim son zamanlarda soğukluk girdi kalbime dedim ki eyy kadın kendinde misin kendine gel evlenilecek bir koca mi bu ondan sana eş hayat arkadaşı olur mu diye onu kimseye gururla tanitamazdim bu benim eşim sevdiğim adam diye

Adam zaten açıkça demiş ne halt olduğunu boşversene şunu

Seven insan sevdiği kadının hayallerini yada kendisini işsiz oluşunu küçümser mi ? Üstelik evlilik düşündüğü bir kadına akılsız muamelesi yapabilir mi ? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Uyarıda bulunmana rağmen yine aynı şekilde davranan hep negatif konuşan biri için? Özellikle ayrılık anı yine aynı şekilde konuşması küçümser gibi sen mi kariyer yapacaksın ne kariyeri senin mezun olduğun okul bile fasa fiso ve daha önce üniversite sınavına tekrar gireceğim okuyacağım deyince sen yüksek puanlı bölüm istiyorsun o kadar puan alabilecek misin ki ben kendim alamazdim kendime güvenmiyorum demişti. Alırsan okuturum seni tabiki nerede istersen vs ama hiç sanmıyorum, şimdi size sorarım böyle bir adamdan eş olur muydu ? İltifat etmesini bile pek bilmezdi etse ancak güzelliğime ederdi güzel olmam dışında sanırım onun için pek bir özelliğim yoktu. Annem seni aptal gibi görüyor demişti belki de öyleydi. Ama bu adam neden küçük gördüğü akılsız gördüğü bir kadınla ısrarla evlilik istedi ki anlamadım buarada önce intihar tehdidi etti daha sonra da gerekirse başkasiyla evlenirim sevmeden de evlenilir zamanla seversin beni seven bir kadını bende zamanla sevebilirim dedi.
Manipüle etmek varken sevgiyi kim skler
Ezmek eksik hissettirmek erkekler için herseyden önemli

İğrenç bir insan kusura bakma ama bu ayıyla birlikte olmak için ne gibi bir motivasyonun var

Bırak sevgiyi nefret ediyor gibi konuşmuş. Annesi de hakaret etmiş hiç aile terbiyesi almamış kendilerini başkalarından üstün gören klasik egoist insanlar işte. Bu tipler genelde herkese öyledir aslında. Ama değer veren adam şüpheniz olmasın asla bu şekilde konuşmaz. Çok romantik olmayabilir ama kırmazda. Ben bu evliliğin size mutsuzluktan başka bir şey getireceğini düşünmüyorum.

X