Şaşırdım kaldım ne olur yardım edin

Bakın kırmızı ile alıntıladığım yerde konu sahibi şüphesini yazmış o yüzden kardeşin yalan söylüyor olabilir anlamında yazmışım
Konunun diğer sayfalarında gelişmeler nasıl ilerledi okumadım yazdığına göre eşi de iyi niyetli bi insan değil
Neyse artık alıntı yapmayın bütün sayfaları okumadım
Daha benim bu olaylardan
O kırmızı ile yazdığınız benim yazım evet ama eşimin bana dedikleri yani eşim öyle düşünüyor
Daha benim bu olaylardan haberim yokken biz eşimle tartışıyorduk kız kardeşim orda bile sevgilim ile senin yüzünden ayrıldık dedi yani son zamanlarda eniştesini çok seven kız düşman oldu gibi bir şey

Hayatlara gel tovbeler olsun:olamaz:
Esine bu kadar guvenme derim.
Kiz kardesine de aralik kapi birak, gozun uzerlerinde olsun

Hayatlara gel tovbeler olsun:olamaz:
Esine bu kadar guvenme derim.
Kiz kardesine de aralik kapi birak, gozun uzerlerinde olsun
Ben kız kardeşime inanıyorum ama eşimde kendinden çok emin kalakaldım pazar günü gelsin yüzleştireyimde ama o öyle diyecek o biri öyle sonuçta ben kardeşime inanmaya devam edicem 2 yaşında kızım var babasız büyüsün istemem ama böyle de yaşayamam iki ucu b.... değnek

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım derdim büyük kafayı yemek üzereyim ne olur yardımcı olun açık konuşmayı sevdiğim için herşeyi açık açık yazacağım. 6 yıllık evliyim eşşm ile birbirimizi çok severek evlendik ama zaman içinde çok yıprattık birbirimizi ama benim asıl konum ve soracaklarım bunlar değil. 32 yaşında kız kardeşim var 14 yıllık da sevgilisi vardı kedi ve köpek gibilerdi anlaşamıyorlardı bir ayrılıp bir barışıyorlardı ayrı kaldıkları zamanlarda ikiside hemen hayatlarına başkalarını sokuyorlardı. Biz çok iyi bir aileyiz ailemiz bizi çok güzel yetiştirdi lakin yıllar önce kardeşimin başına çok acı bir şey geldi tecavüze uğradı sevgilisi onu herşeyi ile kabul etti ama dedim ya ayrıldıkları zaman ikisi de hayatlarına başkalarını soktu özellikle kız kardeşim çok hatalar yaptı hayatına her giren kişi ile birlikte oldu ve bunları barışınca sevgilisine anlatmış kız kardeşim çok saftır neyse çocuk yıllardır sustu sonra dayanamayıp kız kardeşimin yaptığı hataların hepsini bana anlattı hiç biri yenilir yutulur cinsten değildi. Neyse bunlar yine ayrıldı kız kardeşim çok üzülüyordu eşimde o insan ile birde ben konuşayım mı dedi bizde konuş dedik ben ne bileyim kocama rezil olacağımı o şerefsizin kardeşimin yediği her haltı kalkıp da eşime anlatacağını nerden bile bilirdim. Anlatmış ama tabi eşim taki bugüne kadar bana hiç birşey söylemedi yine söylemezdi de kardeşimin ortaya attığı birşeyden dolayı yine ayrıntılı değilde üstü kapalı bir şekilde bana anlattı o an yerin dibine girseydim dah iyiydi eşim kardeşim ve kardeşimin sevgilisi bunları yaşarken ben herşeyden habersizdim o zamanlar yani 2 yıl önce yeni doğum yapmıştım. Neyse şimdi asıl kafayı yediğim konuya geliyorum. 10 gün önce şehir dışına çıkacaktım annem vefat ettiği için annemlerde kalıyorum eşimde yemeğini yiyip eve uyumaya gidiyor şehir dışına çıkmadan bir gün önce kız kardeşime benim anahtarı eniştene bırakayım gelip karnını doyurur uyumaya yine eve çıkar dedim kız kardeşim hayır anahtarı verme istemiyorum yemeğini de dışarıds yesin dedi neden diye sordum açıklama yapmadı ben ısrar edince de eniştem ile aynı evde tek kalmak istemiyorum dedi ve bende neden bugüne kadar neyini gördün enişten seni mi bilmem ne yapacak dedim bu sever bana beni zorla konuşturuyorsun eniştem bana uygunsuz teklifte bulundu dedi nasıl yani dedim. Eşim bunun erkek arkadaşı ile konuştu ya konuştuktan sonra ben senin istediğini yaptım sende benim istediklerimi yapacaksın demiş nasıl olsa o kadar kişiyle yatmışsın ha bir eksik ha bir fazla demiş tabi ben şok eşimden hiç beklemediğim birşey çünkü eşim öyle birşey düşünseydi eşimin yanında kız kardeşim de bende sarhoş olduk sızdık eşim kız kardeşime birşey yapsa o zamanlar yapardı diye düşündüm. Eşimi aldım karşıma sordum öyle birşey yok dedi senin kardeşinse benim de kardeşim ven baldızımı çok seviyorum dedi. Acaba dedim eşime kız kardeşimin sevgilisinin sana ankattıkarından şeytana mı uydun çünkü dedim erkek milleti şerefsizdir duyduklarından sonra kardeşime karşı düşüncelerin mi değişti dedim saçmalama dedi ve kuranın üstüne ve çocuğumuzun üstüne yemin etti. Doğru söylediğine de inandım eşimin çünkü eşimden öyle bir şey beklemem ama kız kardeşimden de beklemem neden kız kardeşim durduk yere kocama iftira atsın ki ikisi arasında seçim yap deseniz kız kardeşimi seçerim neden iftira atsın ki derim eşim için el oğlu derim. Ama acaba diyorum kardeşimin yaşadıklarından dolayı psikolojisi bozuldu da olmayan birşeyi oldu gibi mi zannediyor çünkü eşim ve kardeşim çok iyi anlaşırdı. Offff bilmiyorum ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin böyle bir konuyu eşe dosta akrabaya da anlatamıyorsun ki offff yorumlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar tekrar merhaba ben ne yaptıysam eşim ile kardeşimi yüzleştiremedim. Bir türlü denk gelmediler ve eşim benim vicdanım da içimde çok rahat diyor ve zamanı gelince konuşacağını söylüyor kardeşim ise çok rahat hiç bir şey olmamış gibi sanki bana bir şey söylememiş gibi yaşıyor ne yapacağımı şaşırdım düşün düşün kafayı yiyeceğim. Heee şunuda söyleyim bu konudan haberim olmadan önce biz eşim ile tartışmıştık 20-25 gündür annesinin yanında kalıyor eve gelmeyede niyeti yok gibi ne olur akıl verin ne b.. yiyeceğimi şaşırdım bugün yine çocuğunu görmeye geldi yine sordum yok diyor bugün birde kuran'a el bastı daha önce çocuğunun anasının ve Allah'ın üstüne yemin etmişti. Ben kız kardeşime inanıyorum ama eşimde boşu boşuna bu kadar yemin etmez yani yalan söylüyor gbi değil eşim. Eşim bugün bana dedi ki kardeşin benden intikam alıyor neden ne alaka dedim o sevgilisi ile yıllardır bir ayrılıp bir barışıyordu işşn içine ben girince tamamen ayrıldılar bunun için benden intikam alıyor dedi kardeşim o kadar şerefsiz değil sen herşeyini biliyorsun diye ablasına bu kadar yalan konuşmaz dedim kafam gerçekten durdu akıl verin lütfen

Arkadaşlar tekrar merhaba ben ne yaptıysam eşim ile kardeşimi yüzleştiremedim. Bir türlü denk gelmediler ve eşim benim vicdanım da içimde çok rahat diyor ve zamanı gelince konuşacağını söylüyor kardeşim ise çok rahat hiç bir şey olmamış gibi sanki bana bir şey söylememiş gibi yaşıyor ne yapacağımı şaşırdım düşün düşün kafayı yiyeceğim. Heee şunuda söyleyim bu konudan haberim olmadan önce biz eşim ile tartışmıştık 20-25 gündür annesinin yanında kalıyor eve gelmeyede niyeti yok gibi ne olur akıl verin ne b.. yiyeceğimi şaşırdım bugün yine çocuğunu görmeye geldi yine sordum yok diyor bugün birde kuran'a el bastı daha önce çocuğunun anasının ve Allah'ın üstüne yemin etmişti. Ben kız kardeşime inanıyorum ama eşimde boşu boşuna bu kadar yemin etmez yani yalan söylüyor gbi değil eşim. Eşim bugün bana dedi ki kardeşin benden intikam alıyor neden ne alaka dedim o sevgilisi ile yıllardır bir ayrılıp bir barışıyordu işşn içine ben girince tamamen ayrıldılar bunun için benden intikam alıyor dedi kardeşim o kadar şerefsiz değil sen herşeyini biliyorsun diye ablasına bu kadar yalan konuşmaz dedim kafam gerçekten durdu akıl verin lütfen
Kardeşinizde Kurana el bassın. Bakalım yapacak mı

Denk gelmediler ne demek
O olay olur olmaz çağıracaktın ikisinide yüzleştirecektin hayati bir konu bu
Beklediğine göre hazır değilsin heralde gerçeklere

Ben konunuzda şu duruma çok takıldım.niye eşinizle kardeşinizi yalnız bırakıyorsunuz.insanlar kotu niyetli olacağından değil ama bu duruma dikkat etmeniz lazımdı.e şimdi çıkın cikabilirseniz işin içinden.cok üzücü şeyler

İnancı cok kuvvetli olmayan kisiler
Kurana da el basar sevdikleri üzerine de yemin eder. O yuzden bu yeminler kesin oyle olduğuna bir delil değil. Yüzleştirmeniz lazım başka yolu
Yok bence.

Ben konunuzda şu duruma çok takıldım.niye eşinizle kardeşinizi yalnız bırakıyorsunuz.insanlar kotu niyetli olacağından değil ama bu duruma dikkat etmeniz lazımdı.e şimdi çıkın cikabilirseniz işin içinden.cok üzücü şeyler
Eşim yıllardır içimizde daha önce böyle bir şey yaşamadık ki

öyle yeminler kitaba el basmalar falan çözmez bu işi.

kardeşinin kendi özel hayatında kaç erkekle birlikte olduğu kimseyi ilgilendirmez. ısrarla kardeşime inanıyorum diyorsun o zaman sen de biliyorsun neyin doğru olduğunu...

her gün kendi öz oğluna kızına tecavüz eden baba haberleri okurken, benim eşim yapmaz kafası yaşanmamalı.

ayrıca eşin neyin zamanını bekliyormuş merak ediyorum.

çok mide bulandırıcı olmuş olaylar.

Eğer konu doğruysa büyük ihtimalle kardeşin doğru söylüyor ve yine büyük ihtimalle sen kocana inanacaksın.

Şaşırmadım, dünyanın çivisi çıktı.

En doğrusu yüzleştirmek.
Alacaksın ikisini de karşına, ikisine de soracaksın, o zaman doğrusunu bulursun.
Ben olsam eşimden soğurdum, kardeşimden de soğurdum (vaktinde söylemediği için) ikisini de sorgusuz sualsiz çıkartırdım hayatımdan.

X