Şaşırdım kaldım ne olur yardım edin

Yarennn82

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
44
8
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım derdim büyük kafayı yemek üzereyim ne olur yardımcı olun açık konuşmayı sevdiğim için herşeyi açık açık yazacağım. 6 yıllık evliyim eşşm ile birbirimizi çok severek evlendik ama zaman içinde çok yıprattık birbirimizi ama benim asıl konum ve soracaklarım bunlar değil. 32 yaşında kız kardeşim var 14 yıllık da sevgilisi vardı kedi ve köpek gibilerdi anlaşamıyorlardı bir ayrılıp bir barışıyorlardı ayrı kaldıkları zamanlarda ikiside hemen hayatlarına başkalarını sokuyorlardı. Biz çok iyi bir aileyiz ailemiz bizi çok güzel yetiştirdi lakin yıllar önce kardeşimin başına çok acı bir şey geldi tecavüze uğradı sevgilisi onu herşeyi ile kabul etti ama dedim ya ayrıldıkları zaman ikisi de hayatlarına başkalarını soktu özellikle kız kardeşim çok hatalar yaptı hayatına her giren kişi ile birlikte oldu ve bunları barışınca sevgilisine anlatmış kız kardeşim çok saftır neyse çocuk yıllardır sustu sonra dayanamayıp kız kardeşimin yaptığı hataların hepsini bana anlattı hiç biri yenilir yutulur cinsten değildi. Neyse bunlar yine ayrıldı kız kardeşim çok üzülüyordu eşimde o insan ile birde ben konuşayım mı dedi bizde konuş dedik ben ne bileyim kocama rezil olacağımı o şerefsizin kardeşimin yediği her haltı kalkıp da eşime anlatacağını nerden bile bilirdim. Anlatmış ama tabi eşim taki bugüne kadar bana hiç birşey söylemedi yine söylemezdi de kardeşimin ortaya attığı birşeyden dolayı yine ayrıntılı değilde üstü kapalı bir şekilde bana anlattı o an yerin dibine girseydim dah iyiydi eşim kardeşim ve kardeşimin sevgilisi bunları yaşarken ben herşeyden habersizdim o zamanlar yani 2 yıl önce yeni doğum yapmıştım. Neyse şimdi asıl kafayı yediğim konuya geliyorum. 10 gün önce şehir dışına çıkacaktım annem vefat ettiği için annemlerde kalıyorum eşimde yemeğini yiyip eve uyumaya gidiyor şehir dışına çıkmadan bir gün önce kız kardeşime benim anahtarı eniştene bırakayım gelip karnını doyurur uyumaya yine eve çıkar dedim kız kardeşim hayır anahtarı verme istemiyorum yemeğini de dışarıds yesin dedi neden diye sordum açıklama yapmadı ben ısrar edince de eniştem ile aynı evde tek kalmak istemiyorum dedi ve bende neden bugüne kadar neyini gördün enişten seni mi bilmem ne yapacak dedim bu sever bana beni zorla konuşturuyorsun eniştem bana uygunsuz teklifte bulundu dedi nasıl yani dedim. Eşim bunun erkek arkadaşı ile konuştu ya konuştuktan sonra ben senin istediğini yaptım sende benim istediklerimi yapacaksın demiş nasıl olsa o kadar kişiyle yatmışsın ha bir eksik ha bir fazla demiş tabi ben şok eşimden hiç beklemediğim birşey çünkü eşim öyle birşey düşünseydi eşimin yanında kız kardeşim de bende sarhoş olduk sızdık eşim kız kardeşime birşey yapsa o zamanlar yapardı diye düşündüm. Eşimi aldım karşıma sordum öyle birşey yok dedi senin kardeşinse benim de kardeşim ven baldızımı çok seviyorum dedi. Acaba dedim eşime kız kardeşimin sevgilisinin sana ankattıkarından şeytana mı uydun çünkü dedim erkek milleti şerefsizdir duyduklarından sonra kardeşime karşı düşüncelerin mi değişti dedim saçmalama dedi ve kuranın üstüne ve çocuğumuzun üstüne yemin etti. Doğru söylediğine de inandım eşimin çünkü eşimden öyle bir şey beklemem ama kız kardeşimden de beklemem neden kız kardeşim durduk yere kocama iftira atsın ki ikisi arasında seçim yap deseniz kız kardeşimi seçerim neden iftira atsın ki derim eşim için el oğlu derim. Ama acaba diyorum kardeşimin yaşadıklarından dolayı psikolojisi bozuldu da olmayan birşeyi oldu gibi mi zannediyor çünkü eşim ve kardeşim çok iyi anlaşırdı. Offff bilmiyorum ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin böyle bir konuyu eşe dosta akrabaya da anlatamıyorsun ki offff yorumlarınızı bekliyorum

eğer eglenmek icin bu konuyu açtıysan ciddi manyak ruh hastasi olman gerek cunku cok cok hassas bir mevzu eger gerceksede bununla yasayabilir misin kardeşin normalde yalan söyler mi bu yenilir yutulur birsey degil eşine gelince eğer gercekten bu serefsizligi yaptıysa illa ki açığa cikar yok kardeşin iftira atiyorsa o zaman sana çocuğuna cok yazik olur

eğer eglenmek icin bu konuyu açtıysan ciddi manyak ruh hastasi olman gerek cunku cok cok hassas bir mevzu eger gerceksede bununla yasayabilir misin kardeşin normalde yalan söyler mi bu yenilir yutulur birsey degil eşine gelince eğer gercekten bu serefsizligi yaptıysa illa ki açığa cikar yok kardeşin iftira atiyorsa o zaman sana çocuğuna cok yazik olur
Neden eğlenmek için böyle bir konu açayım ki

Off çok iğrenç!
4nüz arasındaki ilişki aşırı laçka.
Madem kardeşine öyle dedi kardeşin ses kaydı alsın sen odadan çıkınca o konuyu açsın eşin öyle bir teklif ettiyse ortaya çıksın ondan sonra da gereğini yaparsın
Ama kardeşinin de o sevgili bozuntusundan ayrılması gerek hiç normal ruh halleri yok

Off çok iğrenç!
4nüz arasındaki ilişki aşırı laçka.
Madem kardeşine öyle dedi kardeşin ses kaydı alsın sen odadan çıkınca o konuyu açsın eşin öyle bir teklif ettiyse ortaya çıksın ondan sonra da gereğini yaparsın
Ama kardeşinin de o sevgili bozuntusundan ayrılması gerek hiç normal ruh halleri yok
Kız kardeşim sevgilisinden ayrıldı 1,5 yıl oldu kız kardeşimin eniştesi ile ilgili bana söylediklerini kız kardeşimin sevgilisi bilmiyor ki onlar ayrıldıktan sonra göya eşim öyle teklif de bulunmuş

Ikisini al karsina dogruyu ögrenene kadar kalkmasin kimse masadan ... allah yardimciniz olsun eger gercekse tabiki :110:

Eşim masumken ben eşime böyle bir şey soracağım..
Aman Allahım evi başıma yıkar, kardeşimi de beni de siler eminim. Nasıl yakıştırırsın der, kardeşime iftirası için dalar yeminle.

Anlattığınıza göre ya senaryo uydurdunuz ya da eşiniz masum falan değil.

Ikisini al karsina dogruyu ögrenene kadar kalkmasin kimse masadan ... allah yardimciniz olsun eger gercekse tabiki :110:
Ya arkadaşlar neden böyle yorumlar yapıyorsunız benim en sevmediğim şeydi böyle sitelere üye olmak ama bunları kimseyle paylaşamıyorum şiştim resmen 2 yaşında kızım var o olmasa alıp başımı gideceğim

Kız kardeşim sevgilisinden ayrıldı 1,5 yıl oldu kız kardeşimin eniştesi ile ilgili bana söylediklerini kız kardeşimin sevgilisi bilmiyor ki onlar ayrıldıktan sonra göya eşim öyle teklif de bulunmuş
E tamam işte kardeşin bunu kanıtlasın sana diyorum madem böyle bi iğrenç teklif varsa

X