Sakarya///54

kızlar annem bebek bakıcıgılı yapmak istiyor. serdivan civarında. kulagınızda olursa sevinirim.özelden ulaşabilirsiniz:KK76:

bende dopum istanbul ama sakaryada yaşıyorum.Herşeyi çok kolay bir şehir ufak oldugu için ama sevgilim şuanda samsunlu ve ailelerimiz biliyor ilerde samsunda otururz diyor ama bakalım nasip kısmett :)

ah sakarya ah. istanbulda oturuyorum sakaryada okuyorum 3.seneme geçtim. her tatil başladığı ertesi gün ben sakaryaya dönmek istiyorum diyorum :) o kadar bağladı ki beni kendine. her şeyi sakaryayla karşılaştırıyorum artık :KK70: özlüyorum çok özlüyoruum 3 ay napcam ben onu bilmiyorum :KK14:

merhaba bayanlar Sakarya da korucukta ikamet eden var mı merkeze cok mu uzak? korukent bayturda oturan varsa nasıl ulaşım zor mu? Eşim oradan ev almak istiyor ben ise kararsızım

merhaba bayanlar Sakarya da korucukta ikamet eden var mı merkeze cok mu uzak? korukent bayturda oturan varsa nasıl ulaşım zor mu? Eşim oradan ev almak istiyor ben ise kararsızım

slm canım ben korucukta oturuyorum 2 sene oldu buraya taşınalı bizde ev aldık ilk zamanlar zorlandım biraz ama alıştım şimdi seviyorum bile diyebilirim tabi merkez gibi değil dışarı attığında şehir ayaklarının altında değil ama sakin temiz hava birde cana yakın bir iki komşun oldumu güzel merkeze 15 dkkada bir halk otobüsleri yarım saatte bir belediye kalkıyor mesefa 30 35 dkka sürüyor korucuk araştırma dibimizde kışları biraz tepede olduğumuz için çetrefilli geçiyor ama onunda güzelliği ayrı kar tepeyi merak etmiyorsun mesela :)

Tesekkürler cevap için evi aldık haftaya taşınacağız inşallah sıkılmam oralarda cark caddesinden gidicem korucuğa.. kiradan kurtulmuş olacağım en azından..

sakaryalı hatunlar ne olmuş bu topic
tabii sizler tanıştınız kaynaştınız birbirinize yetiyorsunuz değilmi,
ama yeni gelenler var sizlerle tanışamamış olanlar var,
bizleri ihmal etmeyin böyle ne olur ,
ne güzel dostluklar kurulur bu topic sayesinde ( ki böyle dostlara sahip olanlr mutlaka vardır içinizde)
ben sizlerle bir kere buluşmaya katılabilmiştim ama sonrası gelemedi neden se ,
grubunuza kimseyi almıyorsunz galiba ,
ben sakaryalı bi hatun olarak buradayım arkadaşlar

selamm bende sakaryalıyım..şehrimin insanlarını görmek ne güzel....

X