Sakarya///54

selam arkadaslar nereye yazsam diye düsünürken en uygun burasi geldi bana
hem bir ^sakaryali^ olarak merhaba diyeyim dedim, hem bildiginiz iyi bir güzelik merkezi varmi :KK70: ?
cevabinizi bekliyorum simdiden tesekürler. Iyi sohbetler demek isterdim ama, burasida pek yürümüyor galiba :KK70:.

valla bende güzellik merkezini bilemicem ama burasının yürümediği kesin :) kimsecikler yok buralarda ayda bir uğranıyor heralde :)

selam arkadaslar nereye yazsam diye düsünürken en uygun burasi geldi bana
hem bir ^sakaryali^ olarak merhaba diyeyim dedim, hem bildiginiz iyi bir güzelik merkezi varmi :KK70: ?
cevabinizi bekliyorum simdiden tesekürler. Iyi sohbetler demek isterdim ama, burasida pek yürümüyor galiba :KK70:.

esisi var şeker :KK76::KK76:

şu son 2 dersimi verebilirde orta okulu sonlandırırsam ben liseye kayıt olucam inş. canım ama kayıt olanıda tanıyorum hayırdır...

şu son 2 dersimi verebilirde orta okulu sonlandırırsam ben liseye kayıt olucam inş. canım ama kayıt olanıda tanıyorum hayırdır...

ben yurdisinda okudum ve meslegimi aldim burda devam ettmek icin denklik cikardim
ve malesef 1 sene liseden kaybettim bu yüzden eylül ayinda acik liseye kayit oldum ama hala
aktiv degilim kitaplarimida alamadim..benden sonra kayit olanlar cogu aktiv oldu. Ne kadar Telefonla ulasmaya calissamda okula,
cikmadilar. Bende bugün gittim ve nedenini sordum.. Nederse begenirsin :KK43:
hepsini siralamis ilkokuldan cikanlari önce aktiv edecekmis sonra yeni kayit felan filan en son denklik cikartip basvuranlarda siraymis ve en gec 23 kasima kadar aktiv olurmusum..Haksizlik bu :KK43: benden sonra gelenler benden önce aktiv olup kitap aliyor ve calisiyor.
Surda ne kaldi ocaka offf :KK43: böyle isde canim

hayırlısı olsun sıkma canını ben de kanunlar değişti diye 1 yılda bitireceğim okulu 3. yılım hala bitiremedim oluyor böyle aksilikler malesef neyse,e si si serdivan dolmuşları kalkıp bi yolu takip ediyor yaa dümdüz o yolun solunda orhan caminin ordaki migrosun arkasında kalmış oluyor bilmiyorum tarif edebildimmi..

cok güzel tarif ettin:KK16:
havuzun üstüne spor pek iyi olmuyormuş bende bunu ögrenmiş oldum:26:

hayırlısı olsun sıkma canını ben de kanunlar değişti diye 1 yılda bitireceğim okulu 3. yılım hala bitiremedim oluyor böyle aksilikler malesef neyse,e si si serdivan dolmuşları kalkıp bi yolu takip ediyor yaa dümdüz o yolun solunda orhan caminin ordaki migrosun arkasında kalmış oluyor bilmiyorum tarif edebildimmi..

ettin ettinnn :) tesekürler canim.

tşk ederim tezaruta gerek yok çiçekler eve lütfen:p
yalnız solda kalıyor demişim sağda kalıyo:KK70:

X