Kızlar acil bakmanız gerek lütfen

Minikbirask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2022
111
11
20
Normalde asla kilo almam . evlendiğimden beri 54 kiloydum . bu hafa o oadar temizlik yapmama rağmen 58 kg olmuşu adetime 4 gün kaldı sizce hamilelik belirtisi olabilirmi aranızda bu durumu yaşayan varsa yardıöcı olabilir mi . şu an sadece göğüs hassasiyeti var başka da belirti yok

Yok kız daha neler. Suyu az tüketmişsindir vücudun ödem yapmıştır. Kimse direk +4, +5 kiloyla başlamaz yani. Daha 1 cm bile yok kesesi mesesi plesantası suyu muyu toplamı. Nasıl 5 kilo fazlan olsun bebekten ? Göğüs hassasiyetin evet gebelikten olabilir ama kilo kesinlikle değil

Vucut hormonal değişimlerden dolayı çok ödemli olabiliyor.bende fazla yemek yemeyip Hatta oruç tutmama rağmen 6. Haftada kilo aldım.Umarım 2. Trimestere girmeden kilo verebilirim

Yok kız daha neler. Suyu az tüketmişsindir vücudun ödem yapmıştır. Kimse direk +4, +5 kiloyla başlamaz yani. Daha 1 cm bile yok kesesi mesesi plesantası suyu muyu toplamı. Nasıl 5 kilo fazlan olsun bebekten ? Göğüs hassasiyetin evet gebelikten olabilir ama kilo kesinlikle değil
Ama normalde asla kilo alamam normal de yiyorum fazla yada daha az değil ama birden kilo aldım acaba hormonlardan mı oldu diye düşünüyorum. 3 senedir istiyoruz hiç böyle olmamıştı

X