❌❌Sadece Bekarlar❌❌

Yavrum bayılmıyor madem neden sevgili bile olmadığın biriyle evlenmeye niyetleniyorsun ki?
Açıkçası şu mesajın hiç hoş değil. Ha ciddiye aldım diye de "ben ciddi değildi şakaydı" deme.
Seninki şeye döndü bdv "mutsuz evliliklerinizin acısını benim üzerinden egosal savaşa döndürüyorsunuz"

Ben su cumleleri nerede gorsem tanirim ve bunun nedenlerini de, sakalarinin nedenlerini de tek tek siralarim ama burasi yeri degil, malum geyik konusu. Arkadasin adina ciddi uzuldum sadece.

Ben su cumleleri nerede gorsem tanirim ve bunun nedenlerini de, sakalarinin nedenlerini de tek tek siralarim ama burasi yeri degil, malum geyik konusu. Arkadasin adina ciddi uzuldum sadece.
Ciddi bir sorunum yok sadece bir zamanlar çok güvenmiş ve güveni zedelenmiş biriyim 🥰

Eklentiler

• 07E165C6-F1DE-4308-8477-62AFCA8512CB.jpeg
    07E165C6-F1DE-4308-8477-62AFCA8512CB.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 40
Arkadaşlar gerçekten eşlerinizin size bayıldığını mi düşünüyorsunuz. Hepsi siz yokken başka kızların götüne bakıyor ya da fazlasını yapıyor. Siz de aaa ne güzel evliliğim var diyip evde kendinizi olumluya kuruyorsunuz. Erkeklerin notunu ben çoktan verdim en iyisinin bile ne mok olduğunu biliyorum.

Ha hayatın da bir gerçeği var . İnsanlar yanlız yaşayamayan sosyal varlıklar. Ayriyeyen konum da çok ciddiydi niye inanmadınız anlamadım. G gunces @Dexter @Calcifer ffestinalente ffestinalente

Canım benim yaaa tamam en iyi koca senin:KK37:
Oha burhan ohaaa.. az yazdklarına dikkat mi etsen

Arkadaşlar gerçekten eşlerinizin size bayıldığını mi düşünüyorsunuz. Hepsi siz yokken başka kızların götüne bakıyor ya da fazlasını yapıyor. Siz de aaa ne güzel evliliğim var diyip evde kendinizi olumluya kuruyorsunuz. Erkeklerin notunu ben çoktan verdim en iyisinin bile ne mok olduğunu biliyorum.

Ha hayatın da bir gerçeği var . İnsanlar yanlız yaşayamayan sosyal varlıklar. Ayriyeyen konum da çok ciddiydi niye inanmadınız anlamadım. G gunces @Dexter @Calcifer ffestinalente ffestinalente
Burhan iyi misin?
Direkt kişilere saldiri mahiyetinde bir yorum bu. Hic hos görünmüyor. Insanlarin hayatlarini ve aile yasamlarini bilemezsin. Kafasini kaldirip kimseye bakmayan erkekler var. Sevgilim degil, normal erkek arkadaşlarımda çok denk geldim buna. kotu tecrubeler yasamis vr fikrin degismis olabilir ama baskalarinin aile hayatina saldirman dogru degil

Burhan iyi misin?
Direkt kişilere saldiri mahiyetinde bir yorum bu. Hic hos görünmüyor. Insanlarin hayatlarini ve aile yasamlarini bilemezsin. Kafasini kaldirip kimseye bakmayan erkekler var. Sevgilim degil, normal erkek arkadaşlarımda çok denk geldim buna. kotu tecrubeler yasamis vr fikrin degismis olabilir ama baskalarinin aile hayatina saldirman dogru degil
Öyle algılandıysa özür dilerim sadece erkekler hakkında düşüncemi yazmak istemiştim amacım saldırı değil öyle biri değilim

Valla ben garip birşey yazmadım düşüncelerimi yazdım konuyla ilgili. Onlar ciddileşti ben de ciddi düşüncelerimi yazdım. Herkesin kendi şeysi.
İnsanlar sana karsındaki insan sana bayılmıyor vs demedi.. kaldı ki cddi cddi fikir beyan edildi.. kalkıp yok siz yokken milletin orasına burasına bakıyolar yok size bayılıyolar mı diyosn.. hcbir fikrin yok o insanların hayatı hakknda hcbisey bilmiyorz etiketlediğin insanların öyle bi msjı oldu mu bu forumda da kalkıp öyle yorum yaptın..kaldı ki içlerinde hamile olanlar var seni ciddiye bile alabilir biri hormonlarn etkisiyle.. erkeklerin hepsi aynı moksa kosa kosa nisanlanıyorm demende ayrıca tuhaf.geykte evliliği bekarlığı mizaha acan sensin.. bunu kaldırmaayan yine sensin
İnşallah mutlu olursun

X