❌❌Sadece Bekarlar❌❌

Yok sen olayi tamemen yanlis anlamissin. Evliler senin gibi ben bekarlari sevmiyorum, bekarlara gicik oluyorum diyerek gezmedikleri icin insallah evlenirsin de evlileri rahat birakirsin diye dua ettim :)))
burhan yine lafı yedi ağlamaya gitti 😂😂

Bdvde paylaştım

Allahim sana geliyorum :) simdi gel de o konuda geyik yapma. Konuda geyik yapsak biz banlaniriz tovbe est. Yav sen dana dun gece flort yaptim demissin bu gun nisanlaniyorum basligi. Ne diyim burhancigim senin is beni asar mutluluklat dilerim 🥰 daha oglen insallah evlenirsin de evlileri rahat birakirsin demistim aksam nisanlaniyorum basligini gorunce duam kabul olmus dedim. 🤣

Allahim sana geliyorum :) simdi gel de o konuda geyik yapma. Konuda geyik yapsak biz banlaniriz tovbe est. Yav sen dana dun gece flort yaptim demissin bu gun nisanlaniyorum basligi. Ne diyim burhancigim senin is beni asar mutluluklat dilerim 🥰 daha oglen insallah evlenirsin de evlileri rahat birakirsin demistim aksam nisanlaniyorum basligini gorunce duam kabul olmus dedim. 🤣
Doğumdan sonra kolaylıkla kilolarımı vermem için dua eder misin canım çok büyük sevaba girersin 🌻

X