❌❌Sadece Bekarlar❌❌

İnsanlar sana karsındaki insan sana bayılmıyor vs demedi.. kaldı ki cddi cddi fikir beyan edildi.. kalkıp yok siz yokken milletin orasına burasına bakıyolar yok size bayılıyolar mı diyosn.. hcbir fikrin yok o insanların hayatı hakknda hcbisey bilmiyorz etiketlediğin insanların öyle bi msjı oldu mu bu forumda da kalkıp öyle yorum yaptın..kaldı ki içlerinde hamile olanlar var seni ciddiye bile alabilir biri hormonlarn etkisiyle.. erkeklerin hepsi aynı moksa kosa kosa nisanlanıyorm demende ayrıca tuhaf.geykte evliliği bekarlığı mizaha acan sensin.. bunu kaldırmaayan yine sensin
İnşallah mutlu olursun
Teşekkürler.

Arkadaşlar gerçekten eşlerinizin size bayıldığını mi düşünüyorsunuz. Hepsi siz yokken başka kızların götüne bakıyor ya da fazlasını yapıyor. Siz de aaa ne güzel evliliğim var diyip evde kendinizi olumluya kuruyorsunuz. Erkeklerin notunu ben çoktan verdim en iyisinin bile ne mok olduğunu biliyorum.

Ha hayatın da bir gerçeği var . İnsanlar yanlız yaşayamayan sosyal varlıklar. Ayriyeyen konum da çok ciddiydi niye inanmadınız anlamadım. @gunces D Dexter C Calcifer @ffestinalente
Sen cidden iyi değilsin ya. Kızmadım diğer arkadaşlardan farklı olarak, üzüldüm ve endişelendim. Senin ciddi bir sıkıntın var ve buraya sarıyorsun, insanlar da sanıyor ki geyik yapıyoruz bilmem ne, arada çıkışlarına maruz kalıp aa noluyoz oluyor. Akıl vermek bana düşer mi bilemediğimden çok girmek istemiyorum ama sen cidden iyi değilsin.

Ay noluyor ya. En enerjik üyeler bir birine küsmüş. 1-2 sayfa geriye gidiyorum çünkü hiç bir şey anlamadım.Okuyuo döneceğim

Sen cidden iyi değilsin ya. Kızmadım diğer arkadaşlardan farklı olarak, üzüldüm ve endişelendim. Senin ciddi bir sıkıntın var ve buraya sarıyorsun, insanlar da sanıyor ki geyik yapıyoruz bilmem ne, arada çıkışlarına maruz kalıp aa noluyoz oluyor. Akıl vermek bana düşer mi bilemediğimden çok girmek istemiyorum ama sen cidden iyi değilsin.
Olabilir. Herkesin yargıları ve tecrübeleri farklıdır hayatta. Herkes farklı hayatlar yaşıyor. Kimse de kimseye katılmak zorunda değil. Yazdıklarıma katilmayabilirsiniz. Doğal.

okudum.üzüldüm böyle bir konuda böyle bir hadise yaşandığı için
daha önce burhanın hiç birini kıran yorumuna denk gelmemiştim şaşırdım
ama hatasını kabul etmek de bir erdemliktir
kızlar tatlıya bağlayalım mı
üç günlük dünya
reel hayat yeterince zor bir yer
bari burada küslük olmasın.

Arkadaşlar gerçekten eşlerinizin size bayıldığını mi düşünüyorsunuz. Hepsi siz yokken başka kızların götüne bakıyor ya da fazlasını yapıyor. Siz de aaa ne güzel evliliğim var diyip evde kendinizi olumluya kuruyorsunuz. Erkeklerin notunu ben çoktan verdim en iyisinin bile ne mok olduğunu biliyorum.

Ha hayatın da bir gerçeği var . İnsanlar yanlız yaşayamayan sosyal varlıklar. Ayriyeyen konum da çok ciddiydi niye inanmadınız anlamadım. @gunces D Dexter C Calcifer @ffestinalente
Nerden biliyorsunuz bütün erkeklerin aynı olduğunu. Yada en basitinden sizin babanızda sonuçta erkek ve babanızı kaç kere onun bunun bir tarafına bakarken gördünüz. Siz yaşadığınız kötü tecrübe yüzünden burdaki insanlara sataşıyorsunuz

Bence de sadece bekarlar olmalıydı topikte.

“Bu zamanda az dostun olsun, daha iyi.
Herkesle uzaktan hoşbeş edip geçmeli.
Can gözünü açınca görüyor ki insan
En büyük düşmanıymış en çok güvendiği.”
HAYYAM.

Hayyam’ın rubailerini çok severim hayatıma dahil etmeye çalışırım, sizlere de tavsiye ederim.

okudum.üzüldüm böyle bir konuda böyle bir hadise yaşandığı için
daha önce burhanın hiç birini kıran yorumuna denk gelmemiştim şaşırdım
ama hatasını kabul etmek de bir erdemliktir
kızlar tatlıya bağlayalım mı
üç günlük dünya
reel hayat yeterince zor bir yer
bari burada küslük olmasın.
Ne tatlıya baglaması bırak allahını seversen yazdıgı üyelerin eşleriyle ilgili öyle bi şikayetini duymuş mu öyle konusuyor.. bircok eğitimciye ne bicim öğretmensiniz diye yargı dagıtıyodu.. bu ne smdi yaptgı yakıstı mı bi öğretmene?

Ne tatlıya baglaması bırak allahını seversen yazdıgı üyelerin eşleriyle ilgili öyle bi şikayetini duymuş mu öyle konusuyor.. bircok eğitimciye ne bicim öğretmensiniz diye yargı dagıtıyodu.. bu ne smdi yaptgı yakıstı mı bi öğretmene?
ben yorumunu görmedim senin alıntından okudum,ortaya gaf yapmış komik olduğunu düşündü belki,değildi..
Öğretmen kim? Burhan öğretmenmiyiş

ben yorumunu görmedim senin alıntından okudum,ortaya gaf yapmış komik olduğunu düşündü belki,değildi..
Öğretmen kim? Burhan öğretmenmiyiş
Evet bicok yorumunda bahsetti bundan.. neyse bu topicte olmak istemiyorm cdden kusura bakma sende olur mu

HAYYAM.

Hayyam’ın rubailerini çok severim hayatıma dahil etmeye çalışırım, sizlere de tavsiye ederim.
Mune ben cidden mizah amaçlı sanmıştım niyetini, değilmiş. köşede salaklığıma yanayım. bizi etiketleyip kocalarımız hakkında ahkam kesmek cidden kabul edilebilir gibi değil. sonrasındaki özrü de samimi değildi. ben havalemi yaptım az ve öz arkadaş iyidir.

HAYYAM.

Birden fazla geyik topiğinde bulundum ama bu şekilde olanı ilk kez gördüm.

Burhan niye gazlandin sen annem. Bakilacak göt varsa biz de bakariz ayıp ettin. Ha bu arada madem kimsenin kocası karısını bayilmiyomus, niye nisanlaniyosun, kafayı mi kirdin beybisu?

Yanildin şekerim en iyi koca bende
yavrucum niye yazıyosun etkileşim derdinden böyle oldu zaten. bırak yazma. adam bana meyve soyarken aldatıyo yaftası yedi 😂 festiyle bizim hamile olduğumuzu bile bile isim etiketleyip iğrençleşmeyi kendi seçti bundan sonra baksın dalgasına

Kızlar burası mizah geyik topiği değil mi niye ciddileşiyorsunuz kimse sizin kocanızı tanımıyor.. Ooo bu muhabbetler de ağır geliyorsa oynamayın o zaman.. Heriflerin kendi aralarında ne geyikler döndürdüğünü biliyorsunuz herşey gerçek değil ben superman daki adama da bakarım kimi Kıvanç der
##yaw sonraki sayfaları okudum etiket yapmış gereksiz bence de

Son düzenleme:
X