Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Saç kaynağı yaptırmayı düşünüyorum lütfen yaptıranlar memnun mu bahsedebilir misiniz?

Pineapplem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2015
25
8
Araştırdım ve kaynak yaptırmaya karar verdim hatta nerede yaptıracağimı bile kesinlestirdim. Mikro kaynak da karar verdim. Fakat memnun olan olmayan ya da farklı şeyler öneren var mı?

Araştırdım ve kaynak yaptırmaya karar verdim hatta nerede yaptıracağimı bile kesinlestirdim. Mikro kaynak da karar verdim. Fakat memnun olan olmayan ya da farklı şeyler öneren var mı?
İşlemi yaptıracağınız yer gerçekten iyiyse memnun kalırsınız. Yoksa çok sorun yaşarsınız...

İşlemi yaptıracağınız yer gerçekten iyiyse memnun kalırsınız. Yoksa çok sorun yaşarsınız...
Bende araştırıyorum daha önce mikro diye yaptırdığım uygulama keratin kaynak çıktı baya çirkin oldu mikro diye birşey yokmuş keratin kaynak yapmışlar saçıma kuaförlerin uydurduğu bir isimmiş geçte olsa öğrendim.aynı hataya düşmeyin benim gibi.Bu sefer mikrojel yaptırmak istiyorum izmirde yaptırabilceğim yer bakıyorum

Bende araştırıyorum daha önce mikro diye yaptırdığım uygulama keratin kaynak çıktı baya çirkin oldu mikro diye birşey yokmuş keratin kaynak yapmışlar saçıma kuaförlerin uydurduğu bir isimmiş geçte olsa öğrendim.aynı hataya düşmeyin benim gibi.Bu sefer mikrojel yaptırmak istiyorum izmirde yaptırabilceğim yer bakıyorum
Mikro kaynak keratin kaynağın çok daha incesi. Bende yaptırdım,keratin kaynak yapıldı ama ön kısımlara mikro kaynak yapıldı.
Açtığım konunun linkini vereyim bir okuyun isterseniz :KK66:
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/mikro-kaynak-ve-keratin-kaynak.891058/

Buyaka avm deki yermi?
Ben konu açtım kaynak tecrübelerimle ilgili. Orada başka kişilerin yorumlarıda var,özellikle Buyaka da yapılmış başarısız kaynaklar hakkında. Bir göz atın,okuyun bence :KK66:
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/mikro-kaynak-ve-keratin-kaynak.891058/
Evet aynen. Kötü yorumlar aldım ve şuan çok kararsizim. Birde böyle kuaförlere gidilginde sen başkasına randevu alıyosun seninle çırağı ya da bir başkası ilgileniyor. Çok kararsizim gerçekten.

Evet aynen. Kötü yorumlar aldım ve şuan çok kararsizim. Birde böyle kuaförlere gidilginde sen başkasına randevu alıyosun seninle çırağı ya da bir başkası ilgileniyor. Çok kararsizim gerçekten.
Platin de öyle bir durum yok. Kime randevu aldıysan o ve yanında bir yardımcı ile saçla ilgileniyor. Diger bahsettigin şekilde olsaydı evet,kötü bir durum olurdu.

Hayatımdaki en büyük pişmanlığım mikro kaynak. En iyi yerde yaptırdım yaptıran arkadaşlarım uyardı dinlemedim. Bir ay sonra saçlarım diplerden karmakarışık oldu diplerinden koptu, iyice cansızlaştı. Bence saçlarınıza bol bol bakım yapın, vitaminler yağlar sürün hiç bulaşmayın bu para tuzaklarına.

Yaptırdın mı bu süreçte memnun musun? Her yer güzel yapmıyor ben kaç kuaför dolaştım 2 yerde karar kıldım, ama ikisi de diğer yer gibi rengi tutturamıyor. Eksik hep var sanki. Buz sarısı benim rengim

en ıyı boncuk kaynak cünkü saçtan sökülmesi kolay

Gerek gormuyorsaniz azlik vs yasam kalitenizi etkilemiyorsa keyfi yaptrmyin saclariniz elinizde kalir bi kac kez dusunun derim keratin de olsa saca agirlik yapiyor hele boncuk kaynak cidden durusunu begeniyor musunjz ????saclariniz kopacaktr bi kac ay guzellesecem diye sacinizdan olmayin

X