Rüya Yorumları Rüya Yorumları

Merhaba ben sabaha karşı rüyamda elimde beyaz bir kase ile çarşıda dolaşıyordum kasenin içindeki tatlıda beyazdı dondurma gibi bişeydi.Daha sonra kuzenimle ve kocasıyla karşılaşıyorum onlarada ikram ediyorum onlarda yiyor.onların elindede bir tepsi midye var yarısını yemişler boşu yarısıda dolu.Canım çekiyor ama isteyemıyorum çekiniyorum.sonra aniden arkamdan biri koşturmaya başlıyor 8-9 yaşlarında erkek bir çocuk üzerinde mavi atlet ve mavi şort vardı.o koşturuyor ben kaçıyorum ve yorulup duruyorum. neden beni kovalıyorsun dediğimde sen benim taşlarımı çaldın diyor ve elimi açtığımda avucumun içinde bi sürü mavi küçük taşlar vardı ben onları sevgilime hediye edicektim diyor bende gel sana başka bişey bakalım diyorum ve hem yüzük hem bilezik olabilen bi bijuteri gösteriyorum ona gösterirkende kendime takıyorum.(buarada 30 yaşında ve evliyim)Sitelerde parça parça yazdığı için bitürlü anlamını anlayamadım yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Merhaba canım :)

Rüyanı toparlayıp yorumlayacak olursak mavi renk ve tatlı söz konusu. Aşkınıza( kocanıza :) ) sadık olacağınıza ve sıkıntılarınızdan kısa bir süre sonra kutulacağınız ile ilgili bir rüya.

Benim erkek arkadaşımın annesi bir rüya gördü ve gördüğü rüyayı size olduğu gibi atıcam ve ben erkek arkadaşımla ayrıldık konuşmuyoruz annesiyle konuşuyoruz ;

babannemde kalan bir gümüş yüzüğüm var benim suan cerende almanyaya giderken geçen yıl vermiştim tabiki takması için çünkü ben bu yüzüğü taktığımda hep uğur getirmiştir bana yada ben öyle zannediyorum bizimkilerde bu yüzüğün uğur getirdiğine inanıyorlar artık rüyamda bu yüzüğü cerenden alıyorum ve sana veriyorum diyorumki sana merve bu yüzüğü tak kızım uğur getirecek diyorum :) hayırdır insallah.

Dedi yorumlar mısınız acaba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu rüya içsel başarıyı yani kafanızdaki düşünceyi gerçekleştirieceğinizi gösteren bir rüya. Seni görmesi önemli değil rüyada yorumlanacak nesne yüzük. Rüyasında seni görmesi sana yakın olduğunu gösterir :)

benimde rüyamı yorumlayabilirmisiniz..

rüyamda eşim tarafından aldatıldığımı öğreniyorum..bir kadın geliyor eşimin sevgilisiymiş ve bundan yaklaşık 4-5 ay önce 1 ay birliktye olmuşlar..sonra eşim pişman olup kadından ayrılmış...ben kadını evden kovuyorum..ardından eşim işten geliyor ona soruyorum pişmanım falan diyor ama ben dinlemiyorum annemlere gidiyorum..
annemlerin apartmanında merdivende genç bir oğlanla karşılaşıyorum elinde bembeyaz tüylü bir kedi küçücük..elime alıp seviyorum onu..
ardından annemlere giriyorum..anneme olayı anlatıp oturma odasına geçiyorum..4 yıl önce kaybettiğim dedem odada oturuyor onun kolalrının aarsına girip hem olayı anlatıp hem ağklıyorum..o da benim yanımda olduğunu üzülmemem gerektiğini hamile olduğumu söylüyor ve o anda uyanıyorum..şimdiden tşk ederimmm..

çok karışık bir rüya görmüşssün. Bu rüya eşinle ilgili kafana taktığın bazı sıkıntılarının olduğunu gösteriyor. beyaz kedi görmek ise başarıya işaret eder. Yani eşinle alakalı sıkıntıları düzelteceğinize yorumlayabilirim :)

Canım benim rüyamı da yorumlayabilirsen çok sevineceğim. :)
Benim erkek arkadaşım yurt dışında kalıyor. Rüyamda beni ziyaret etmek için Türkiye'ye geliyordu, hava alanında onu bekliyordum sonra uçaktan indi, koştum sarıldım..
İlginç olan şey şu, aynı gece işyerindeki bir arkadaşım da rüyasında yurt dışından birinin beni ziyarete geldiğini görmüş.

Ne anlama geliyor sence ikimizin de bu kadar benzer rüyalar görmesi? Çok teşekkür ediyorum şimdiden. :)

Çok güzel rüyalar görmüşssünüz. Birbirinizi çok seviyorsunuz buda bilinçaltınıza yansımış. Bu sevgiyi kaybetmeyin sakın <3

mrb ben şimdi rüyamda bir süzgeç dolusu zeytin gördüm bide eşim baklava almış böyle şerbeti damlıyodu çok güzldi baklavalar masanın üstünde pide varmış aaaa hazırlamış herşeyi diyorum sonra kendimi hastanede görüyorum eşim doktormuş ama öğretim görevlisiymş bende öğrencimişim öyle gördüm güzelmi anlamı

Rüyanız güzel. Nedeni zeytin ve tatlı nesnelerinin olması. Anlamları, helal kazanılacak para ve elde edilecek başarıdır.

Merhaba 8 aylık hamileyim rüyamda iki kere bebegimin erken dogacagini gördüm en son 1 hafta önce gördüm bebek bana diyor ki herşeyim hazır mı doğmuş bir.bebek sarısın erkek bebek ve benim bebeğim de erkek

note3 kadinlar_klubü

Merhaba canım:)

Korkmana gerek yok gayet iyi bir rüya güvenli günler seni bekliyor :)

Merhaba arkadasim, Ilk kez bir ruyami yorumlatma ihtiyaci hissediyorum, yardimci olursan cok sevinecegim.
Benim yaklasik 5 yildir birlikte oldugum bi sevgilim var, aramiz cok iyi her sey yolunda vs. Sevgilimin yakin oldugu, her sey konustuklari, daha cok kultur-sanat filmler hakkinda paylasimda bulundugu bir kiz arkadasi var, hic yuzyuze gorusmediler, kizla su an benim de iletisimim var, ama uzunca bir sure kiskandim sevgilimi ondan, sonra birden bire bu kiskanclik hissi yok oldu. Neyse, ruyamda; bu kiz benim evime geliyor, sevgilimde benim evimde, evde kiz kardesim annem babam herkes var. Ormanda yuruyus yapmak icin hazirlanirken, bunlarin ikisini banyoda yakaliyorum, -ayaktalar, ikisinin de gozleri kapali, sevgilimin dudaklari kizin boynunda, ve sevgilimin de boynunda iz olmus. Sonra sevgilime okkali bir yumruk geciriyorum, ve bi daha tokat bi daha tokat.. diyorum ki; bunu benim evimde bana nasil yaparsaniz, düsun onume o ormana yuruyuse gidecegiz, ve aklimdan da ikisiyle yuzlesmek geciyor bu arada. Sonra onlar hazirlanirken, elime bir kavanoz aliyorum, bagira bagira duvara atiyorum, fakat kavanoz bir turlu kirilmiyor, sonra da uyandim...

Rüyan bana biraz bilinçaltı gibi geldi. Kıskançlık bitti gibi diyosun ama bir kadının kıskançlığı hiçbir zaman bitmez :):) kavanozları kırman kafandaki soruları gidereceğine yorumlanabilir.

Merhaba

Rüyamda inşaat halinde bir ev almışız, içini yaptırmaya uğraşıyoruz. Ama her yerde sorun çıkıyor ve her yer dökülüyor. Karanlık, kasvetli bir hava var.
Evin içerisinde yılanlar çıyanlar dolaşıyor, her yöne kaçışıyorlar. Üstüne yerlerde çıkarılmış yılan gömlekleri duruyor.
Derken nişanlım evdeki ustalara sinirlenip bağırmaya başlıyor. Usta ona ait bir şeyi yanlışlıklar harcın içine karıştırmış. Bağırıp kızarken gömleğinin cebinden alyansı düşüyor. O zaman sakinleşiyor. Meğer alyansının harca karışıp kaybolduğunu sanmış.

Böyle bir rüyaydı, nikah tarihimizi aldıktan hemen sonra gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

rüyamda eski ve oldukca kirli bir odadaydım eski halı kullanılmayan eşyalar sanki bi yerde misafirlikteydim ama orda kalmam gerekiyordu bi süre. önceden orda top oynamışız oynadığım toplar kaybolmuş balık tutmuşuz 1 veya 2 tane. ama sadece düşünce olarak biliyorum rüyamda bu eylemleri gercekleştirmedim. odayı temizlemeye kalkıyorum ama herşeyi sonra böyle yer taşlar böyle enkaz gibi oluyor oyuluyor 5 6 tane sarı beyaz renklı toplar cıkıyor. diyorum kaybettıklerımızı hep cinler almış saklamış yine temizliğe devam ederken bir oltaya veya ipe bağlı diri ve orta boy bissürü balıklar sıralanmış tutamadıklarımızı cinler saklamış diyorum bu topları balıkları evdeki eşe dosta gösteriyorum bakın diye. o odada cinlerin olduğunu biliyorum arada Bismillahirrahmanirrahim diyorum ve onlara kötülük yapmamalrını söylüyorum beni duysunlar diye tam böyle odayı sadeleştirmişken biraz temizlemişken bi poşetin üstüne vuruyorum bi kaç defa hızlıca biliyorum burdasın doğru dur diye elimi poşetten kaldıramıyorum bi süreliğine sorun çıkarmaya başlıyolar insan daha doğrusu kadın suretine girmiş bi çok cin bi anda orda odada beliriyor dans ediyolar biz hayretle bakıyoruz nasıl oluyorsa bende aralarına katılıyorum dans ediyordum içlerinden biri bizde bunu bekliyorduk diyor ve ben uyanıyorum. lütfen yorumlayın baya etkilendim şimdiden teşekürler..

Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir rüyalar ile ilgileniyorum ve eğitim alıyorum. Kendimi rüya tabirleri alanında yeterli gördüğüm ayrıca bilgilerimi paylaşmak ve yayılmasını sağlamak amacıyla Rüyada Görmek adlı bir web sitesi açtım. Sizlerin ilgisi ve yorumları benim için önemli.
Herhangi bir rüya tabirinde sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)

Merhaba,
Benimde rüyamı tabir edebilirseniz çok sevinirim. Lütfeen :KK43:

Öncelikle şunu belirteyim, eşim çok dinibütün bir insandır. İçindeki Allah sevgisi beni kendisine hayran bırakacak kadar çoktur. Rüyama geçeyim.

Rüyamda eşim ve aile dostumuz olan en yakın arkadaşı ve onunda kardeşi ile birlikte bir yolculuğa hazırlanıyorlar. (gerçek hayattada 1-2 günlüğüne cemaatle beraber yapıcakları camileri gezi mahiyetli bir plan aslında) Eşime soruyorum haftasonu için gdeceğim diyor. (Bu tür bi gezi 1 kere oldu 1 günlüğüne gitmişti ve benim 2 günü geçmedikçe sıkıntı yapmayacağımı bilir. Çünkü aldığı manevi huzurla ben daha çok mutlu oluorum.) Fakat koca bir bavul hazırlamış. Bavulun üstünde bir kağıt görüyorum bilet veya başşka bişey ama gidip döneceği tarih yazıyor. 15 gün falan gidiş dönüş arası. Ben diyorum 2 gün içinmi bu kadar bavul hazrlıosun diorum bişey sölemio sdce eşya dolduruyor. Elinde bir şampuan şişesi ile şampuan kutusuna şampuan doldurduğunu görüyorum. Daha sonra elinde bi 3-5 tane siyah çorap görüyorum Samet ile çorap hakkında konuşuluo iyisinden aldın dimi gibi bi takım cümleler var sanırım cami içinde giycekleri için temiz ve sağlammı die soruyor. Ben eşime beni 15 gün yanlızmı bırakıcaksn yani evde diorum. (eşim bu zamana kdr en fazla 1 gün benden ve evinden ayrı bir gün geçirmiştir. Yapmaz pek.)bişey sölemio sürekli bi bavul hazırlamaya çalışıyor. Bende eğer 2 günden fazla kalırsan döndüğünde beni bulamazsın diyorum. Sonra bir ara bir dönme dolap önünde oluyoruz gönlümü almaya çalışıyor beni bindirmeye çalışıor biniyoruz beraber eğleniyoruz ama bu konu hakkında hiç konuşmuyor. (Eşim bnm bir konuda canım sıkılır yada alınırsam açıklamak için isteğini belli etmek için ç0k dil döker ve bu huyunu çok severim) ama bu konuda rest çekmeme rağmen tek kelime etmemesi garip geliyor sanki beni duymuo gibi. Sonrasını hatırlamıyorum gidip gitmediğini bilmiyorum. ama çok huzursuz uyandım.

Merhabalar, rica etsem benimde rüyamı yorumlarmısınız :KK64:

Rüyamda; 1,5 ay önce ayrıldığım erkek arkadaşımın evinde gitmiş oluyorum annem ile birlikte, erkek arkadaşımın annesi çok güzel bir şekilde karşılıyor bizi eve giriyoruz sonra benim tanımadığım bir kadın da evde olmuş oluyor sarı saçlı bir kadın gelinimiz hoş gelmiş deyip dudaklarımdan öpüyor ama uzun bir öpüşme oluyor ben hem anlam veremiyroum hemde korkuyorum kadın öptükçe öpüyor beni sonra bırakıyor bunu üzerine ne alaka ise banyoya geçmek istiyorum banyoya geçerken gözüme krmızı kutu cocacola teneke şişesi takılıyor, sonrasında banyoya geçip bir güzel ayaklarımı yıkıyorum.Anlam veremedim rüyama açıkcası yorumlarsanız çok mu çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim :KK64::KK64::KK64:

benimde rüyamı yorumlarmısınız acaba :)
Rüyamda ölmüş olan görümcemi (eşimin ablasını ) gördüm dudağında kıpkırmızı bir ruj vardı kolkola girip yürüyoruz gülerek ama gözüm sürekli rujuna takılıyor sonunda beni sarsıp kahkaha atmaya başlıyor ve o an başka bişeye dönüşüyor .Daha sonra eşimin bir arkadşaı beni görüp aa ne kadar beyazlamış saçları diyor.

Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir rüyalar ile ilgileniyorum ve eğitim alıyorum. Kendimi rüya tabirleri alanında yeterli gördüğüm ayrıca bilgilerimi paylaşmak ve yayılmasını sağlamak amacıyla Rüyada Görmek adlı bir web sitesi açtım. Sizlerin ilgisi ve yorumları benim için önemli.
Herhangi bir rüya tabirinde sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)

benimde rüyamı yorumlarmısınız acaba :)
Rüyamda ölmüş olan görümcemi (eşimin ablasını ) gördüm dudağında kıpkırmızı bir ruj vardı kolkola girip yürüyoruz gülerek ama gözüm sürekli rujuna takılıyor sonunda beni sarsıp kahkaha atmaya başlıyor ve o an başka bişeye dönüşüyor .Daha sonra eşimin bir arkadşaı beni görüp aa ne kadar beyazlamış saçları diyor.

Merhaba,
ben bu aralar rüyamda sürekli yılan görüyorum
sıkıldım artık çok korkuyorum uyandığımda :KK43:
bugün sabah uyandım sonra tekrar uyuya kalmışım odamın tavanında pembe bir yılan geziyordu süründükçe uzuyordu boyu
nereden girmiş bu diyorum tam odadan kaçıp annemi çağıracakken birden uyandım çok şükür
tam olarak ne anlama gelir acaba ?

merhabalar bende yeni üye oldum çok verimli bir site çok beğendim. bir rüyamı yorumlatmak istiyorum mümkünse.
rüyamda kayınvalidemlerle eşim ben vede kızım bi hastane ye gidiyomuşuz yolda yürüyoduk ama hastane felan görmedim sonra eşim ben ve kızım trene bindik trenden indik eşime dedimki kızı unuttun içerde kapılar kapanıyo yetişemiycez diyorum sonra ben görevlilerin yanına gidiyorum kızımı unuttuk içerde diyorum bir sonraki durağı arıyolar tamam diyolar orda ilgilenecekler ama ben çok merak ediyorum üzülüyorum sonra görevliler bi hesap çıkarıyo kızı getirceklermiş kağıda fiyat yazıyolar 998 birde 60 yazısı vardı görevli çok pahalı diyor bana sonra kapı çaldı uyandım bukadar çok teşekkür ederim..

X