Rüya Yorumları Rüya Yorumları

Ben rüyamda dr unu görmüşdüm muayane ediyodu beni ve bana bebegin çift cinsiyetli bunu almak zorundayız yaşamaz bu diyodu cok rahat bi sekilde

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Geçen gün rüyamda bi şarkıcı kadın fal bakıyor mus çok kalabalık bir ortamda ve parayla bakıyor fal bastırmak 20 tl soru sormak 5 tl mis bende baktiriyorum kadın fayda bi sıkıntımız var falan diyor bende hastalık var babam hasta iyi olacak mı diyorum Hayır ölecek diyor Ağlıyorum kendimi yerlere atıyorum sonra kendime gelip peki bebeğim olacak mı diyorum evet diyo ya suan da 20 günlük hamile sin yada 20 gün sonra kalacaksın diyor sonra sigara molasina gidiyor bende bi sigara alıp gidiyorum yorumlar misiniz

Merhaba canım :)

Bu rüya önyargısız olduğunuz ile alakalı bir durum. Babanız veya bebeğiniz ile alakalı birşey söz konusu değil çünkü rüyada ki ana nokta fal. Ölüm filan yok içiniz rahat olsun :)

Benimde bir rüyam var :)) eşimin arkadaşı görmüş bu rüyayı.. Ben acil serviste doğum yapıyormuşum bu arkadaşa arabadakini getir demişim bana birsürü küpe getirmiş bende Hilal'i getir demişim tekrar arabaya gitmiş siyam kutunun içinde altın ve üstündedir yeşil hilal varmış.. Erkek çocuk doğurmuşum eşimde hastanenin duvarında üzgün bi şekilde oturuyormuş.. Ne anlama geliyor bu??

Rüyada erkek bebek doğurmak, rızkın artacağı, hastalıklardan kurtulacağın anlamına gelir. Küpe kısmettir. Kısmetli bir rızkın olabilir tatlım :)

Meraba biz bebek istiyoruz komsum umreye gidicekti giderken ona bi zibin almasini zemzemle yikamasini ve kabeye surmesini iatemistim ama yapamamis
Ruyama geliyim ruyamda da o kadini goruyorum ve seni 2 seene sonra umreye gondercem diyor yanliz ben bu ruyayi gorurken bu istedigimi yapmadigini bilmiyordum kafam cok karisti ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu rüya daha çok piskolojik bir rüya. Zaten aklında olan bişeyi rüyanda görmüşsün yorum yapılmaz böyle rüyalara. ama umrenin rüyada ki anlamı hayırlı bir olay yaşayacağındır.

merhaba benim 2 rüyam var aklıma takılan biri aylar önce kendmi denizin içinde sadece kafam dışarda ve duvar kenarından tutunuyorum nasıl çıkıcam diye düşünüp duruyoodum o sırada yanımdan ablam geçti gitti denizin üstünden yürüyerek çıktı şaşırdım ablam çıktıysa bende çıkabilirim belki diyorum ve bende denizn üstünden yürüyerek çıkıyorum çok seviniyorum mutlu oluyorum ben hiç çıkamıcam sanıyodum çıktım diye...

benim bu arada bebeğim yok olmuyo..2. rüyamda yumurtamın döllendiğini görüyorum yine çok şaşırıyorum seviniyorum oldu sonunda diye..psikolojik olabilir diye düşünüyorum ama bana yinede umut oluyo rüyalarımı yorumlarsanız sevinirim..

2. rüyan bilinçaltı rüyan yani yorumu yok malesef :KK43: Ama inşallah tez zamanda bir evladın olur :) Deniz üstünde yürümek manevi hayat ile alakalı bir durum. Dine daha çok bağlanacağına işaret eder.

merhaba ben dün gece rüyamda evleneceğimi bu yüzden gelinlikçiye gittiğimi gördüm ordan bi gelinlik alıp kuaföre aramaya koyuldum akşamüstü gibi bi vakitti bi kuaföre girdim acele benim saçımı yapn düğünüme yetişeceğim dedim sonra o kuaförde beklerken başka bi gelinlik gördüm bunumu alsaydım tüh saçımda iyi olmadı sanki diye sağa sola sataştım kaprisimle çevremdekileri bezdirdim ...erkek arkadaşımın burnundan getirdim kuaföre beni almaya nie gelmedi diye.. kardeşimin saçı nie olmadı diye kuaföre falan sinirlendim...sonra oradan çıktım düğün salonuna gitmeden önce gelin evime gitmek istiyorum beni evime götürün dedim apartmanların olduğu bi sokaktan geçtim hayır evim burada olmasın şu dubleks evlerde olsun dedim. sonra onlara siz burda bekleyin ben çarşıya gidicem dedim üzerimde gelinlik yoktu ama bu sefer odun pazarı evleri gibi eski cumbalı evlerin olduğu bi eski yapı çarşıların olduğu sokağa girdim burası panayır alanı ama daha henüz tam kurulmadı girmeyin dükkanlar falan açılmadı dediler çarşı esnafı ben onlarıda dinlemedim hızlıca o sokağın içini dolaşıp bişeyler aldım güzel bi sokaktı. oradan çıkıp bi avmye girdimorayıda hızlıca dolaştım.. rüyamda herşey hızlı hızlıydı uff

sanırım biraz bilinç altı bi erkek arkadaşım var ve henüz evlenme kararı almadık son zamanlarda kaprislerimle burnundan getiriyorum çocuğun hayatı

Valla çok dikkat et çocuğu raydan çıkarma. Fazla naz aşık usandırır :):) Rüyan bilinç altınla alakalı yorumlanmıyo malesef :)

Benim erkek arkadaşımın annesi rüya gördü rüya böyle ;
anneni görüyorum canla ayrıldığınızı söylemişsin oda diyorki iyi olmuş ben zaten arkadaşlık yapmanızı istemiyordum bi üzüyodum

Arkadaşlar ne demek bu acaba evli değilim ve canla konuşmuyoruz bile annesiyle konuşuyoruz anneside benim annemi böyle gördü ne demekkk

Rüyan biraz karmaşık, yani 2 yoruma çıkabilir. Biri kafanın dağılacağı bir durum olacak. 2. ise bir musibetten kurtulacaksın.

Ben rüyamda dr unu görmüşdüm muayane ediyodu beni ve bana bebegin çift cinsiyetli bunu almak zorundayız yaşamaz bu diyodu cok rahat bi sekilde

Merhaba tatlım :)

Yatırım yapacağına ve yüksek bir maddi gelir elde edeceğine işaret eder. Bizide görürsün artık :)

Merhaba rüyami yorumlayabilirseniz sevinirim:

Rüyamda sIk bi yerdeyim, restoran mi lokanta mi bilmiyorum ama uzun bi yemek masasindayiz. Iki aylik evliymisim ve orda hamile oldugumu acikliyorum.

Not: Gercekte hamile degilim, evli degilim, koca aday adayi bile yok :KK70: Bu ne demek olabilir?

Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir rüyalar ile ilgileniyorum ve eğitim alıyorum. Kendimi rüya tabirleri alanında yeterli gördüğüm ayrıca bilgilerimi paylaşmak ve yayılmasını sağlamak amacıyla Rüyada Görmek adlı bir web sitesi açtım. Sizlerin ilgisi ve yorumları benim için önemli.
Herhangi bir rüya tabirinde sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)

Merhaba ben sabaha karşı rüyamda elimde beyaz bir kase ile çarşıda dolaşıyordum kasenin içindeki tatlıda beyazdı dondurma gibi bişeydi.Daha sonra kuzenimle ve kocasıyla karşılaşıyorum onlarada ikram ediyorum onlarda yiyor.onların elindede bir tepsi midye var yarısını yemişler boşu yarısıda dolu.Canım çekiyor ama isteyemıyorum çekiniyorum.sonra aniden arkamdan biri koşturmaya başlıyor 8-9 yaşlarında erkek bir çocuk üzerinde mavi atlet ve mavi şort vardı.o koşturuyor ben kaçıyorum ve yorulup duruyorum. neden beni kovalıyorsun dediğimde sen benim taşlarımı çaldın diyor ve elimi açtığımda avucumun içinde bi sürü mavi küçük taşlar vardı ben onları sevgilime hediye edicektim diyor bende gel sana başka bişey bakalım diyorum ve hem yüzük hem bilezik olabilen bi bijuteri gösteriyorum ona gösterirkende kendime takıyorum.(buarada 30 yaşında ve evliyim)Sitelerde parça parça yazdığı için bitürlü anlamını anlayamadım yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Benim erkek arkadaşımın annesi bir rüya gördü ve gördüğü rüyayı size olduğu gibi atıcam ve ben erkek arkadaşımla ayrıldık konuşmuyoruz annesiyle konuşuyoruz ;

babannemde kalan bir gümüş yüzüğüm var benim suan cerende almanyaya giderken geçen yıl vermiştim tabiki takması için çünkü ben bu yüzüğü taktığımda hep uğur getirmiştir bana yada ben öyle zannediyorum bizimkilerde bu yüzüğün uğur getirdiğine inanıyorlar artık rüyamda bu yüzüğü cerenden alıyorum ve sana veriyorum diyorumki sana merve bu yüzüğü tak kızım uğur getirecek diyorum :) hayırdır insallah.

Dedi yorumlar mısınız acaba

Bende rüyamı yazmak istiyorum ama 2 kere yazdım bitmek üzereyken telden giriyorum uygulama kapandı. Derler ya rüyanın anlatma diye bende hayırdır inşallah dedim kendime sakladım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir rüyalar ile ilgileniyorum ve eğitim alıyorum. Kendimi rüya tabirleri alanında yeterli gördüğüm ayrıca bilgilerimi paylaşmak ve yayılmasını sağlamak amacıyla Rüyada Görmek adlı bir web sitesi açtım. Sizlerin ilgisi ve yorumları benim için önemli.
Herhangi bir rüya tabirinde sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)

benimde rüyamı yorumlayabilirmisiniz..

rüyamda eşim tarafından aldatıldığımı öğreniyorum..bir kadın geliyor eşimin sevgilisiymiş ve bundan yaklaşık 4-5 ay önce 1 ay birliktye olmuşlar..sonra eşim pişman olup kadından ayrılmış...ben kadını evden kovuyorum..ardından eşim işten geliyor ona soruyorum pişmanım falan diyor ama ben dinlemiyorum annemlere gidiyorum..
annemlerin apartmanında merdivende genç bir oğlanla karşılaşıyorum elinde bembeyaz tüylü bir kedi küçücük..elime alıp seviyorum onu..
ardından annemlere giriyorum..anneme olayı anlatıp oturma odasına geçiyorum..4 yıl önce kaybettiğim dedem odada oturuyor onun kolalrının aarsına girip hem olayı anlatıp hem ağklıyorum..o da benim yanımda olduğunu üzülmemem gerektiğini hamile olduğumu söylüyor ve o anda uyanıyorum..şimdiden tşk ederimmm..

Canım benim rüyamı da yorumlayabilirsen çok sevineceğim. :)
Benim erkek arkadaşım yurt dışında kalıyor. Rüyamda beni ziyaret etmek için Türkiye'ye geliyordu, hava alanında onu bekliyordum sonra uçaktan indi, koştum sarıldım..
İlginç olan şey şu, aynı gece işyerindeki bir arkadaşım da rüyasında yurt dışından birinin beni ziyarete geldiğini görmüş.

Ne anlama geliyor sence ikimizin de bu kadar benzer rüyalar görmesi? Çok teşekkür ediyorum şimdiden. :)

mrb ben şimdi rüyamda bir süzgeç dolusu zeytin gördüm bide eşim baklava almış böyle şerbeti damlıyodu çok güzldi baklavalar masanın üstünde pide varmış aaaa hazırlamış herşeyi diyorum sonra kendimi hastanede görüyorum eşim doktormuş ama öğretim görevlisiymş bende öğrencimişim öyle gördüm güzelmi anlamı

sude hanım buralarda mıısız bilemiyorum ama size özelden bi mesaj attım. inş. ilginizi çeker

Merhaba 8 aylık hamileyim rüyamda iki kere bebegimin erken dogacagini gördüm en son 1 hafta önce gördüm bebek bana diyor ki herşeyim hazır mı doğmuş bir.bebek sarısın erkek bebek ve benim bebeğim de erkek

note3 kadinlar_klubü

Merhaba arkadasim, Ilk kez bir ruyami yorumlatma ihtiyaci hissediyorum, yardimci olursan cok sevinecegim.
Benim yaklasik 5 yildir birlikte oldugum bi sevgilim var, aramiz cok iyi her sey yolunda vs. Sevgilimin yakin oldugu, her sey konustuklari, daha cok kultur-sanat filmler hakkinda paylasimda bulundugu bir kiz arkadasi var, hic yuzyuze gorusmediler, kizla su an benim de iletisimim var, ama uzunca bir sure kiskandim sevgilimi ondan, sonra birden bire bu kiskanclik hissi yok oldu. Neyse, ruyamda; bu kiz benim evime geliyor, sevgilimde benim evimde, evde kiz kardesim annem babam herkes var. Ormanda yuruyus yapmak icin hazirlanirken, bunlarin ikisini banyoda yakaliyorum, -ayaktalar, ikisinin de gozleri kapali, sevgilimin dudaklari kizin boynunda, ve sevgilimin de boynunda iz olmus. Sonra sevgilime okkali bir yumruk geciriyorum, ve bi daha tokat bi daha tokat.. diyorum ki; bunu benim evimde bana nasil yaparsaniz, düsun onume o ormana yuruyuse gidecegiz, ve aklimdan da ikisiyle yuzlesmek geciyor bu arada. Sonra onlar hazirlanirken, elime bir kavanoz aliyorum, bagira bagira duvara atiyorum, fakat kavanoz bir turlu kirilmiyor, sonra da uyandim...

X