Rüya Yorumları Rüya Yorumları

Evet yıne ben ve garıp bı ruyam sızlerle.Bız kucuk halam yanı Dılek halama gıtmısız.oraya garıp ruyalarımın basrol oyunsusu yanı hep ruyamı garıplestıren kısı ortanca halamın yanı Nılufer halamn kucuk oglu Onur gelmıstı.Onu goruyorum konusmak ıstıyorum ıste ama bıyere gıtmemız gerekıyo halamlar ve annemlerle ve Dılek halamn kızı Fatmagul evın buyugu oluyo benden kucuk ama evlerınde en buyuk o bıde erkek kardesı Adem fılan gıdıyoruz.Boyle kıyafet satan yerlere fılan gıdıyoruz sonra eve gelıyoruz.Bıde bana herkes kucukken Ebus derlerdı adım Ebru oldugu ıcın.Sımdıde dıyenler var o bı lakap olmus artık.ama Onur bana ne sımdı ne de cocukken hıc Ebus demedı.Ruyamda Ebus napıyon dıyo.Bende ıyıyım Onur sen napıyon dıyom o ara annem benı azarlıyo ve cocuk sanamı dedı dıyo ne cocugu lafa tutuyon cocuk senle konusmak monusmak ıstemıyo dıyo_Onur'dan da cevap alamıyorum zaten ve kız arkadsyla kendı babasnın tarafından bırı bıde arkadsı ıle ınıyo arabaya dogru gıdıyolar dıyokı ben gıdıyom bayramda gorusuruz gercı gerı gelcemde gelemezsem gorusuruz dıyo sonra bana bakıyo ve tamam tamam uzulme gelcem dıyo arabya bınıyo gıdıyo o ara ben uyanıyorum.yorumlarmısnz??

merhaba canım :)

hahahaha çok iyi ya :) sen baya baya tutulmuşun bu çocuğa :) rüyalarını toplasak bi dizi çekeriz heralde :) rüyada lakap takılması mutluluğu bulacağına işaret ediyo hade hayırlısı diyelim :KK9::KK9::21::21:

merhaba, canım ben birkaç gün önce eski sevgilim benim için hayırlımı diye istihareye yattım rüyamda omuzuma kahverenk onunla ilgili dövme yaptırıyordum bu sence ne anlama geliyor

merhaba, canım ben birkaç gün önce eski sevgilim benim için hayırlımı diye istihareye yattım rüyamda omuzuma kahverenk onunla ilgili dövme yaptırıyordum bu sence ne anlama geliyor

bildiğim kadarıyla istiharelerde renkler önemli, beyaz veya yeşil görmek hayra, siyah veya kırmızı görmek şer diye yorumlanır. Kahverengi kırmızı siyah arası iyi değil anlamı pek :KK43:

Rüyamda annem ben ve kardeşim deniz kenarındayız. Deniz dalgalı annem normalde yüzme bilmez. Denize giriyor bende boğulur diye korkup denizden çıkarıyorum. Sonra annem ve kardeşim deniz kenarında dururken ben denize giriyorum. Kıyıda yüzüyorum. O an deniz beni derinlere çekmeye başlıyor. Kendimi zorlayıp kurtuluyorum. Birden deniz olan yüzdüğüm yerler kuruyor. Arkama dönüp bir bakıyorum deniz geri çekilmiş. Yürüyerek çıkıyorum ve tsunami olacak deyip hızla oradan uzaklaşıyoruz. Benim evime çıkıyoruz.

Evimin tüm odaları denize bakıyor,yüksekte fakat yüksekliği yeterli değil. Annemlere apartamanın içine gidelim. Camlardan su gelecek diyorum. Deniz hızla yükseliyor ve bize doğru gelmeye başlıyor. O sırada hızla anahtarı buluyorum. Sokak kapısını açıyorum. Sonra aklıma kedim geliyor. Kardeşimin kedileri de bizdeymiş. Ona söylüyorum kedileri al diye ama oralı olmuyor. Hızla odalara bakıyorum. Oturma odasında kedimi görüyorum. Yanında siyah bir kedi daha var yabancı. Kedimi kucakladığım gibi apartmanın içine çıkıyoruz. Orada beklemeye başlıyoruz. Normalde apartmanın içinden dışarısı gözükmez ama rüyamda gözüküyor denizi görüyoruz. Karşı daire boş normalde ve arkaya bakıyor oraya girmek istiyorum. Oraya sular daha geç gelir diye. Anahtarla açmaya çalışıyorum anahtar uymuyor. Delikten bakıyorum içeride 3 genç kadın var. Evin içi ise kırmızı ağırlıklı.

Apartmanın içinde başka insanlarda var. Çoğunluğu korkulacak bir şey yokmuş gibi rahatlar. Ben kedimi tutuyorum ve sürekli onu seviyorum. Derken sular hızla içeri giriyor ve yükseliyor. Hemen evin kapısına gidiyoruz. Oradan kedileri çıkarmak istiyoruz. Ama sular kapının boyunu kaplıyor ve nedense biz ıslanmıyoruz sular bizi sarmıyor. Kapının kilidini sudan açamıyorum. Annem kediler boğuldu dedikçe kahroluyorum. Kilidi açamıyorum. Benim fikrim olduğu için çok üzülüyorum. Anneme açacağız diye teselli veriyorum ama kediler içeride çoktan boğulmuşlardır diyorum içimden ve tam pes edecekken uyandım.

Çok korktum rüyamda ve üzüldüm. Ne demek acaba? Yorumlayan olursa sevinirim.

Rüyamda annem ben ve kardeşim deniz kenarındayız. Deniz dalgalı annem normalde yüzme bilmez. Denize giriyor bende boğulur diye korkup denizden çıkarıyorum. Sonra annem ve kardeşim deniz kenarında dururken ben denize giriyorum. Kıyıda yüzüyorum. O an deniz beni derinlere çekmeye başlıyor. Kendimi zorlayıp kurtuluyorum. Birden deniz olan yüzdüğüm yerler kuruyor. Arkama dönüp bir bakıyorum deniz geri çekilmiş. Yürüyerek çıkıyorum ve tsunami olacak deyip hızla oradan uzaklaşıyoruz. Benim evime çıkıyoruz.

Evimin tüm odaları denize bakıyor,yüksekte fakat yüksekliği yeterli değil. Annemlere apartamanın içine gidelim. Camlardan su gelecek diyorum. Deniz hızla yükseliyor ve bize doğru gelmeye başlıyor. O sırada hızla anahtarı buluyorum. Sokak kapısını açıyorum. Sonra aklıma kedim geliyor. Kardeşimin kedileri de bizdeymiş. Ona söylüyorum kedileri al diye ama oralı olmuyor. Hızla odalara bakıyorum. Oturma odasında kedimi görüyorum. Yanında siyah bir kedi daha var yabancı. Kedimi kucakladığım gibi apartmanın içine çıkıyoruz. Orada beklemeye başlıyoruz. Normalde apartmanın içinden dışarısı gözükmez ama rüyamda gözüküyor denizi görüyoruz. Karşı daire boş normalde ve arkaya bakıyor oraya girmek istiyorum. Oraya sular daha geç gelir diye. Anahtarla açmaya çalışıyorum anahtar uymuyor. Delikten bakıyorum içeride 3 genç kadın var. Evin içi ise kırmızı ağırlıklı.

Apartmanın içinde başka insanlarda var. Çoğunluğu korkulacak bir şey yokmuş gibi rahatlar. Ben kedimi tutuyorum ve sürekli onu seviyorum. Derken sular hızla içeri giriyor ve yükseliyor. Hemen evin kapısına gidiyoruz. Oradan kedileri çıkarmak istiyoruz. Ama sular kapının boyunu kaplıyor ve nedense biz ıslanmıyoruz sular bizi sarmıyor. Kapının kilidini sudan açamıyorum. Annem kediler boğuldu dedikçe kahroluyorum. Kilidi açamıyorum. Benim fikrim olduğu için çok üzülüyorum. Anneme açacağız diye teselli veriyorum ama kediler içeride çoktan boğulmuşlardır diyorum içimden ve tam pes edecekken uyandım.

Çok korktum rüyamda ve üzüldüm. Ne demek acaba? Yorumlayan olursa sevinirim.

rüyanda deniz ve kediler ön planda bunları yorumlarsak; rüyada kedi görmek kötü bir kadına delalet edebilir, deniz ise maddi olarak rahatlamaya ve berekete işaret eder. Rüyanın yorumu, çevrende kötü bir kadın var ama sen onu çok seviyosun kötü olmadığını düşünüyosun, yapacağın bir işten çok gelir sağlıcaksın fakat bu kadın ondan hiçbir pay alamayacak.

rüyanda deniz ve kediler ön planda bunları yorumlarsak; rüyada kedi görmek kötü bir kadına delalet edebilir, deniz ise maddi olarak rahatlamaya ve berekete işaret eder. Rüyanın yorumu, çevrende kötü bir kadın var ama sen onu çok seviyosun kötü olmadığını düşünüyosun, yapacağın bir işten çok gelir sağlıcaksın fakat bu kadın ondan hiçbir pay alamayacak.

Yorumladığın için çok teşekkür ederim. Geçende dişlerimi görmüştüm rüyamda. İki ön dişimden biri yoktu. Biride oval şekilde ucundan kırılmıştı. Alt dişlerimde yamuk yılıktı. Aralarında boşluklar vardı. Ben hamilelikten olmuştur sonra yaptırırım dişlerimi deyip pek umursamıyordum. Acaba bu ne demektir? Bunun içinde fikrini söylersen çok sevinirim. Kusura bakma zahmet veriyorum sana ama bu aralar saçma sapan rüyalar görüyorum korkuyorum en çokta bebek için endişeleniyorum.

Merhaba benim asık oldugum birisi var rüyamda onunla avmde karşılaşıyoruz oturup konuşuyoruz cok güzel davranıyor sonra avmden çıkıyoruz ama kapısı alçak ve dar eğilip gecmek zorunda kalıyoruz dışarı çıkıyoruz kar yağmaya başlıyor sonrasında o kar yağıyor diye seviniyor ben ona karın bu havada yağmasının saçma olduğunu söylüyorum onu ama o cok mutlu sonra birden dar bir sokağa girmişiz yağan kar tutmamış ve etraf çamur olmuş sonra ben burda yürüyemem diyor elimi tut ben seni götürecegim diyorum elimi tutuyor ve cok hızlı bir sekilde koşuyorum sonra gitmek istediğimiz yere geliyoruz boynuma altın bir kolye takıyo bana teşekkür edip alnımdan öpüyor. Cok mutlu uyandım ama yorumunu merak ediyorum yardımcı olur musunuz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Iyi gunler ben ruyamda ilk basta bmw araba gordum ama cocuk arabasi gb ama bu yaris arabasi gb benimmis neyse sonra kader diye arkadasim var evlenmisti kac zmandir konusamiyorduk iste ruyamda mutlu gordum eniste allah razi olsun diyordum arkasimi mutlu ediyorsun diyordum cevaplarsaniz sevinirim..

Geçen gün rüyamda bi şarkıcı kadın fal bakıyor mus çok kalabalık bir ortamda ve parayla bakıyor fal bastırmak 20 tl soru sormak 5 tl mis bende baktiriyorum kadın fayda bi sıkıntımız var falan diyor bende hastalık var babam hasta iyi olacak mı diyorum Hayır ölecek diyor Ağlıyorum kendimi yerlere atıyorum sonra kendime gelip peki bebeğim olacak mı diyorum evet diyo ya suan da 20 günlük hamile sin yada 20 gün sonra kalacaksın diyor sonra sigara molasina gidiyor bende bi sigara alıp gidiyorum yorumlar misiniz

Benimde bir rüyam var :)) eşimin arkadaşı görmüş bu rüyayı.. Ben acil serviste doğum yapıyormuşum bu arkadaşa arabadakini getir demişim bana birsürü küpe getirmiş bende Hilal'i getir demişim tekrar arabaya gitmiş siyam kutunun içinde altın ve üstündedir yeşil hilal varmış.. Erkek çocuk doğurmuşum eşimde hastanenin duvarında üzgün bi şekilde oturuyormuş.. Ne anlama geliyor bu??

Meraba biz bebek istiyoruz komsum umreye gidicekti giderken ona bi zibin almasini zemzemle yikamasini ve kabeye surmesini iatemistim ama yapamamis
Ruyama geliyim ruyamda da o kadini goruyorum ve seni 2 seene sonra umreye gondercem diyor yanliz ben bu ruyayi gorurken bu istedigimi yapmadigini bilmiyordum kafam cok karisti ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slm canım ben rüyamda bi bebek emzirdim ne demek acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba benim 2 rüyam var aklıma takılan biri aylar önce kendmi denizin içinde sadece kafam dışarda ve duvar kenarından tutunuyorum nasıl çıkıcam diye düşünüp duruyoodum o sırada yanımdan ablam geçti gitti denizin üstünden yürüyerek çıktı şaşırdım ablam çıktıysa bende çıkabilirim belki diyorum ve bende denizn üstünden yürüyerek çıkıyorum çok seviniyorum mutlu oluyorum ben hiç çıkamıcam sanıyodum çıktım diye...

benim bu arada bebeğim yok olmuyo..2. rüyamda yumurtamın döllendiğini görüyorum yine çok şaşırıyorum seviniyorum oldu sonunda diye..psikolojik olabilir diye düşünüyorum ama bana yinede umut oluyo rüyalarımı yorumlarsanız sevinirim..

merhaba ben dün gece rüyamda evleneceğimi bu yüzden gelinlikçiye gittiğimi gördüm ordan bi gelinlik alıp kuaföre aramaya koyuldum akşamüstü gibi bi vakitti bi kuaföre girdim acele benim saçımı yapn düğünüme yetişeceğim dedim sonra o kuaförde beklerken başka bi gelinlik gördüm bunumu alsaydım tüh saçımda iyi olmadı sanki diye sağa sola sataştım kaprisimle çevremdekileri bezdirdim ...erkek arkadaşımın burnundan getirdim kuaföre beni almaya nie gelmedi diye.. kardeşimin saçı nie olmadı diye kuaföre falan sinirlendim...sonra oradan çıktım düğün salonuna gitmeden önce gelin evime gitmek istiyorum beni evime götürün dedim apartmanların olduğu bi sokaktan geçtim hayır evim burada olmasın şu dubleks evlerde olsun dedim. sonra onlara siz burda bekleyin ben çarşıya gidicem dedim üzerimde gelinlik yoktu ama bu sefer odun pazarı evleri gibi eski cumbalı evlerin olduğu bi eski yapı çarşıların olduğu sokağa girdim burası panayır alanı ama daha henüz tam kurulmadı girmeyin dükkanlar falan açılmadı dediler çarşı esnafı ben onlarıda dinlemedim hızlıca o sokağın içini dolaşıp bişeyler aldım güzel bi sokaktı. oradan çıkıp bi avmye girdimorayıda hızlıca dolaştım.. rüyamda herşey hızlı hızlıydı uff

sanırım biraz bilinç altı bi erkek arkadaşım var ve henüz evlenme kararı almadık son zamanlarda kaprislerimle burnundan getiriyorum çocuğun hayatı

Benim erkek arkadaşımın annesi rüya gördü rüya böyle ;
anneni görüyorum canla ayrıldığınızı söylemişsin oda diyorki iyi olmuş ben zaten arkadaşlık yapmanızı istemiyordum bi üzüyodum

Arkadaşlar ne demek bu acaba evli değilim ve canla konuşmuyoruz bile annesiyle konuşuyoruz anneside benim annemi böyle gördü ne demekkk

Merhaba benim asık oldugum birisi var rüyamda onunla avmde karşılaşıyoruz oturup konuşuyoruz cok güzel davranıyor sonra avmden çıkıyoruz ama kapısı alçak ve dar eğilip gecmek zorunda kalıyoruz dışarı çıkıyoruz kar yağmaya başlıyor sonrasında o kar yağıyor diye seviniyor ben ona karın bu havada yağmasının saçma olduğunu söylüyorum onu ama o cok mutlu sonra birden dar bir sokağa girmişiz yağan kar tutmamış ve etraf çamur olmuş sonra ben burda yürüyemem diyor elimi tut ben seni götürecegim diyorum elimi tutuyor ve cok hızlı bir sekilde koşuyorum sonra gitmek istediğimiz yere geliyoruz boynuma altın bir kolye takıyo bana teşekkür edip alnımdan öpüyor. Cok mutlu uyandım ama yorumunu merak ediyorum yardımcı olur musunuz?

Merhaba canım :)

Çok güzel ve hayırlı bir rüya gibi :) rüyada kar görmek, yakın zamanda iyi şeylerin olacağına işaret eder. Altın kolye,temiz kalpli güleç yüzlü kimseye yorumlanır. Genel olarak rüyanın yorumu, yakın zamanda çok mutlu olacağın bir takım haberler alacaksın :)

Iyi gunler ben ruyamda ilk basta bmw araba gordum ama cocuk arabasi gb ama bu yaris arabasi gb benimmis neyse sonra kader diye arkadasim var evlenmisti kac zmandir konusamiyorduk iste ruyamda mutlu gordum eniste allah razi olsun diyordum arkasimi mutlu ediyorsun diyordum cevaplarsaniz sevinirim..

Merhaba canım :)

Geçimle alakalı bir duruma yorumlayabildim. Arkadaşının mutlu olması birinden sana yardım geleceğine yorumlanabilir.

X