Revizyon dan sonra burna konan kikirdaklarin oynamasi!!!!

Pinkgirl,
Lutfen panikleme,sonuc herkezde farkli..senin problemin belki benimkinden daha onemsiz..ben baris cakirla meme buyutme icin gorusmustum,cok kibar ve isini bilen bir dr. Benzio..ayrica bi okadar da kibar kendisi..ben burnumu da sormustum kendisine pek yapmaya yanasmadiydi.. dr.ikinci ameliyatimi yapan doktora duzelttircem cunku param yok..esim cok kizgin bana birdaha burun icin para vermem dio..biraz birikmisimle meme yaptircam,bide revizyon masraflari anca yani:KK43:(((
Eger icine sinmiosa bana resmini yolla ozelden bende sana karsilik veririm ordan :KK34:
Uzme kendini ben okadar uzuldum ki esim dahil olmak uzere tum ailem cok endiseleniordu.yazik canim annem bana cok destek oldu,simdi kendimi toparladim allahim izniyle de burnum duzelecek..darisi sizlerin basina arkadaslar lutfen kendinizi yipratmayin,bir kere olan olmus,onemli olan sagligimiz

arkadaşlar ben de 2004 de ilk ameliyatımı 2007 de 2. ameliyatımı oldum.ilkinde doktorum fazla kıkırdak aldığını kabul etmedi sanırım bu yazılanlardan onu anlıyorum çünkü ben ce yasal haklarımıız bile devreye sokabiliriz aslında 2 ameliyatta senin kıkırdakların inceymiş çökme oldu diye yaptı ama ben burnumun üstüne yumruk yemiş gibi görünüyordum.bu ameliyatta burun sırtımı kaldırdı içerden kıkırdak doku alarak yani burnumun içinden alındı.şimdi burnumun ucu tombiş üstüde elleyince yamul yumul.3.revizyonu düşünsemmi diyordum fakat çok kararsızım

Canim cok gecmis olsun,suan ikinci ameliyatimin ustunden 1 yil gecti ayni seyleri yasiyoruz..benimde onden yumruk yemis gibi coktu,birde kikirdaklar kivrildi bole ss seklinde ust uste bindi tum kikirdaklar..zaten birinci ameliyatta bi burun deligim egriydi o degismedi aynen kaldi,ustelik burnum sola dogru yamuldu:KK43:(( yazarken bile moralim bozuluo ama oldu bikere allahim beterinden saklasin..
Simdi 3.ameliyat ol olma die ben bi yorum yapamam buna sen ve dr.karar vericek..benim dr.ameliyattan sonraki ilk 1.ayimda revizyon gerekebilir demisti..suan bende hemfikirim ve kismetse musait bir zamanda duzeltme olucam.

Bende ameliyat olalı 12 hafta oldu...Hafif kemer görünümlü kısım acaba kıkırdağın tam oturmaması mı? Dr. um oraya çökme olmasın diye kıkırdak, slikon koyduğunu ve zamanla gidecek demişti...
Sanki çok hafif inmiş gibi ama hala duruyor... Yani kıkırdak oturmamış mı..Valla çok zor bu işlerr...
Kendime ne yorum getireceğimi bilemedim :)

Canim gecmis olsun.senIn daha cok yeni okuyup ta kendini uzme..yazdiklarimiz sadece tecrube,bunun anlami herkezdede ayni olucak degil.bi 3 ay daha bekle eger halen sikayetin devam ederse dr.ara derim.baska bir operasyon Icinde iyi dusunmeni tavsiye ederim..dr.ile karsilikli konus,sikayetlerini bildir,istediklerini anlat..gecmis olsun,sevgiler

arkadaşlar revızyon neden gerekıyor çok konu okudum ama anlayamadım..zaten zor bı amelıyat bı 2. sı bana suan kabus gıbı gelıyor:KK58::KK58: bunları okudukca korkuyorum
burnunuzu begenmedıgınız ıcınmı 2.amelıyat oldunuz yoksa elde olmayan nedenlerdenmı
yada bı burunda cok ısrarcı olunca burun çok ufaltılıncamı bunlar oluyor kafam karıştı :KK53:

Merhaba sadelina,
Benim ilki de ikinci gereklilikten oldu:KK43:( ilk ameliyat tam bi hayal kirikligi..ikinci dr.bana ilk dr.burnunu sanki ozellikle bu hale sokmak icin caba harcamis demisti..tum deformasyonlar mevcuttu
Bu arada ilk dr.1 yillik tecrubesi olan bi dr.idi:KK43:((sonradan ogrendim ama cok gecti...ikinci dr.ameliyattan 6 yil sonra buldum 40lik deneyimi var ve prof.deneyimli,basarili..ama sanssiz olunca bir insan boyle oluo..burnuma koydugi kikirdaklar kaydi..simdi 3.bir operasyon gerekli..en az hasarla cok oynatmadan bi kac sade duzeltme istiorum fazlasi beni psikolojikmen yorar..sekil olarakta hosma gitmedi yeni burnum gozlerim bi ablak bakio:KK43:(( degisik 1 yil gecti daha fazla degismez artik burun heralde..allah beterinden saklasin,sende diger arkadslar gibi kendini uzme,beterin beteri var..bi problemin varsa dr.ile gorus ve birlkte karar ver..gecmis olsun,sevgiler

tesekkur ederım ınşallah ıstedıgın gibi olur canım,inşallah bu kez herşey olumlu olur..benım bırbucuk ay oldu ılk amelıyatım henuz sorun yok gibi inşallah ta olmaz:KK59:

Insallah canim insallah hersey yolunda gider.ben cok fazla elliyorum dikkattimi cekti kikirdalar ufaliyor yani elledikce erior geliba..aklinzda bulunsun arkadaslar fazla ellemeyin burnunuzu.

Insallah canim insallah hersey yolunda gider.ben cok fazla elliyorum dikkattimi cekti kikirdalar ufaliyor yani elledikce erior geliba..aklinzda bulunsun arkadaslar fazla ellemeyin burnunuzu.

merak ettıgım bırseyı sormak ıstıoyorum ılk amelıyatı olduk dıyelım doktorun kendı hatası yüzünden mınık bı sorun çıktı burunda bunun düzeltmesının masraflarını biz mi karşılıyoruz yoksa doktorumuz mu..?doktor aynı doktor..

merak ettıgım bırseyı sormak ıstıoyorum ılk amelıyatı olduk dıyelım doktorun kendı hatası yüzünden mınık bı sorun çıktı burunda bunun düzeltmesının masraflarını biz mi karşılıyoruz yoksa doktorumuz mu..?doktor aynı doktor..

genelliklem doktor para almıyor sadece anestesizt ve hastenesı parası alıyor.bazılarıda hıc almıyolar durumun vehametine baglı sanırı.. bu arada arkadaslar bende yakup beye 2. burun amelıyatımı oldum kkırddak koydu uzerınede daha puruzsuz olması ıcıcn karnıdan yag alp ekledı hala bı cıkıntı var gıbı ama ınıcek yagların bı kısmı erıycek dedı...insallah ılerde guzel olur...darısı herkesn basına.

genelliklem doktor para almıyor sadece anestesizt ve hastenesı parası alıyor.bazılarıda hıc almıyolar durumun vehametine baglı sanırı.. bu arada arkadaslar bende yakup beye 2. burun amelıyatımı oldum kkırddak koydu uzerınede daha puruzsuz olması ıcıcn karnıdan yag alp ekledı hala bı cıkıntı var gıbı ama ınıcek yagların bı kısmı erıycek dedı...insallah ılerde guzel olur...darısı herkesn basına.

canım cevap verdiğin için çokk tesekkür ederim kac gundur bıri yazar diye bekliyodum..lokal anestezı ıcın tahmınen ne kadar alırlarkı özel muayenehanesınde mnımal bı işlem olacak?? sanırım henuz bır ay 4 gunluk ama ılk gunler sıs gıbı görunen bı taraf elımle dokundugumda kıkırdak gibi ama dıger tafafta aynı sey yok henüz bu durumu doktorumla paylaşamadım sehirler farklı oldugu için ama mail atıp durumu bıldıricemkendisine.inşallh sişliktendır cunku bı tarafın sıslıgı ındıkce orası havada duruyo asımetrı var yani nazar degdı burnuma :KK43:

canım cevap verdiğin için çokk tesekkür ederim kac gundur bıri yazar diye bekliyodum..lokal anestezı ıcın tahmınen ne kadar alırlarkı özel muayenehanesınde mnımal bı işlem olacak?? sanırım henuz bır ay 4 gunluk ama ılk gunler sıs gıbı görunen bı taraf elımle dokundugumda kıkırdak gibi ama dıger tafafta aynı sey yok henüz bu durumu doktorumla paylaşamadım sehirler farklı oldugu için ama mail atıp durumu bıldıricemkendisine.inşallh sişliktendır cunku bı tarafın sıslıgı ındıkce orası havada duruyo asımetrı var yani nazar degdı burnuma :KK43:

ozellden yazamıyorum yenyım burda ondan burdan cvplıyım...benım lokal degıl genel anestezı ıle oldu ve yakup bey 1.5 aldı ama sanrm revızyonu 10a yapıyomus,ınsallah şişliktendir ama benm malesef oyle degıldı...insann cdden cok sınırı bozuluyo,hem onca para ver amelıyat masasına yat bide etraftan gelen tepkiler...bi suru pişmanlık,ınsallah herkes isteğini bruna sahp olur....

ozellden yazamıyorum yenyım burda ondan burdan cvplıyım...benım lokal degıl genel anestezı ıle oldu ve yakup bey 1.5 aldı ama sanrm revızyonu 10a yapıyomus,ınsallah şişliktendir ama benm malesef oyle degıldı...insann cdden cok sınırı bozuluyo,hem onca para ver amelıyat masasına yat bide etraftan gelen tepkiler...bi suru pişmanlık,ınsallah herkes isteğini bruna sahp olur....

benım neredeyse ilk amelıyatımın malıyetı o kadardı zaten..hiç sişliğe benzemıyo ya gercekten insanın psikolojisi altust oluyo insallah dedıgın gıbı herkesın gönlundeki buruna sahıp olur:KK43:

benimde burnuma kaburgamdan kıkırdak koyacaklar kızlar. inşallah hepimizin istediği gibi olur ya. bnde çok kararsızım umarım seninde istediğin gibi olur.

Canim gecmis olsun,gelismeleri bizlere yazarsan sevinirim..korkma herkezde farkli oluyor,dr.kontrollerini ve masaji ihmal etme..kaburga kulaga gore daha duz ve kalici diye duydum yani az asorunsuz gecer diye muyorum..bi arkadas kaburgadan aldilrdi,burnu mukemmeldi..moralini yuksek tut,hersey daha guzel olucak..

asıl1.senenin sonunda burun oturuyo insaşşalh kayma fln olmaz gercı kıyma yapıp koymus ama ılkınde sorun ysadgm ıcın endişeliyim

Gecmis olsun canim,insallah hersey yolunda gider de burnunla mutlu olursun..bi arkadas revizyon ucretini sormus sanirim,dr.ucret almiyor ama hastane ve aneztesi ucreti var oda hastanesine gore degisiyor..en fazla 1500tl duydum simdiye kadar..ben daha olmadim bu yaz kismetse,sizleri haberdar ederim

benimde burnuma kaburgamdan kıkırdak koyacaklar kızlar. inşallah hepimizin istediği gibi olur ya. bnde çok kararsızım umarım seninde istediğin gibi olur.

yakup bey mi kaburga dedi anlamdım sizindkini kim yapcak. yakup bey bana revizyon resimleri gösterdi hepsi çok mükemmeldi ve hep burun içi kıkırdağından yapılmaydı çok şaşırmıştım pek kaburga tercih etmiyorum demişti

Acaba kulak mı yoksa kaburga dan mı alınan kıkırdak daha işlevsel olur?Benimki kulaktan alındı bir daha erirse zaten 4. de doktoruma bu sefer sizin kulaktan alıp yapın diyeceğim:KK1::KK1::KK1:

X