Revizyon dan sonra burna konan kikirdaklarin oynamasi!!!!

Bende kalkik ve kavisli oldugundan sikayetciyim doktorunda kavisin oldugu yere kikirdaklarin ogutup yagla birlikte enjekte edecegini. Onden gorunen burun deliklerini ve suptum yerindeki kaslari iceri dogru asacagini ve uc kismi biraz indirebilecegini soyledi. Derim cok Ince kikirdaklar belli olurmu acaba. Birde burun delikleri iceri cekecek onuda anlamadim pek. Ucuda dusururse burnum basikmi gorunur acaba

hanımlar forumda bu konuyla alakalı gördüğüm her yere yazıyorum, tecrübeli bayanlar bi fikir verin lütfen :KK43: . benim ilk ameliyatımdan sonra yan taraflar resmen içe çöktü, kanatlar delik gibiydi. tek kulağımdan kıkırdak alındı ve çökük yerler dolduruldu. tam bir ay geçti üzerinden ve eklenen kıkırdaklar resmen ben burdayım diye bağırıyor. sizde de bu var mıydı? zamanla geçecek bişey mi yoksa bu görüntüme alışmalı mıyım?

Canim merhaba,
Gecmis olsun.umarim biran once sagligina kavusrsun.konu sahibi olarak halen revizyonu bekliyorum:KK43:(( psikolojim cok bozuldu..hicbir isim rast gitmio ya;(((
Senden ricam bu revizyonu bana anlatirmisin?burun icinden mi kesti?nasil torpuledi?lokal anestezi mi yapti?
Ben cok korkuyorum..biktim artik,cok moralim bozuk.burda bi kac arkadas nasil olduu diye yazmis..
Arkadaslar ikinci buru ameliyatimda dr.burun catima kulagimdan alinan kikirdaklari doldurdu.yani kulaktan cikan kikirdan egriburu oluo,bide ole carsaf gibide cikmio kikirdak.az bisey.bole ince uzun keskmis kikirdaklari.kibrit gibi uc tane ince uzun kikirdak..onlari birbirne baglamis sonra burun derime dikmis..ama iyi sabitleyemedimi artik,yoksa nolduysa onlar kaydi..ustuste bindi..yaaa anlatmak bile moralimi bozuyor..gormeniz lazim.simdi sizlere dr.adi vermiorum,cunku kendisi iyi bir dr.40 yillik dr.deneyimi var,yaptigi burunlari gordum,yakin bi arkadasim da ona oldu cok super..ama nezaman bu burna dokunur,yada dokunmaz yan cizer beni ortada birakir,iste ozaman onu carsaf carsaf desifre ederim..simdilik gel duzeltelim dedi.tr.gelisimi bekliyorum.
Ne yaptınız revizyon oldunuz mu

Bende kalkik ve kavisli oldugundan sikayetciyim doktorunda kavisin oldugu yere kikirdaklarin ogutup yagla birlikte enjekte edecegini. Onden gorunen burun deliklerini ve suptum yerindeki kaslari iceri dogru asacagini ve uc kismi biraz indirebilecegini soyledi. Derim cok Ince kikirdaklar belli olurmu acaba. Birde burun delikleri iceri cekecek onuda anlamadim pek. Ucuda dusururse burnum basikmi gorunur acaba
Naptınız nasıl gectı kime oldunuz

Merhaba bu işlemi yaptirdiniz mi

Konuya tamamen vakıfım.Özellikle yazmak istedim.Bilen biliyor ama bilmeyenler için tekrar yazayım.1 yıl içinde 3 kez operasyon geçirdim.Birincisi geçen sene Mayıs ayında ameliyat oldum.İlk 2 ay herşey iyi iken kıkırdak çıkıntısı oluştu burnumun hemen üst kısmında.İkinci olarak Temmuz ayında onu aldırdım(Ameliyat sayılmaz 10 dklık bir işlemdi ama tampon vs yine oldu).Herşey normalken ilk 3 ay sonra ödemlerin çekilmesiyle çökmeler ve kemik açılması oluştu.Burnum tam bir çıkıntı enkazı gibi oldu.Ve 1 yıl bile geçmeden Geçen ay İkinci ameliyatı oldum.Kulağımdan kıkırdak alındı ve çöken kısımlar dolduruldu.Şu an 1,5 ay oldu.Herşey normal gibi.Şekli gayet iyi görünüyor.En azından çökük kısımlar dolu ve sırt kısmı burnumun iyi duruyor.Ama hep dediğim bir şey var en az 6 ay geçmeden asla işte istediğim burun diyemeyiz.Ödemler tam olarak inmeden ne bir sorun var ne de sorunsuz diyebiliriz.

Sizin neler çektiğinizi çok iyi anlıyorum konu sahibi.İnsanın psikolojik olarak gerçekten çok yıprandığı,onca sıkıntıyı çekip tam hayalini kurduğunuz bir burna kavuşmayı beklerken daha beter sorunlarla uğraşmanın verdiği sıkıntı gerçekten çok acı.Allah yardımcınız olsun.Ama unutmayın ki bu bir estetiksel operasyonlar.Şükür daha büyük çaresiz bir sıkıntı değil o nedenle de estetik operasyonlarında 3 veya 4 işlem görülmüş olması bile çaresizlik yaratmıyor.Bazen 5 ameliyat sonrasında bile hayalindeki şekle ulaşan insanları okudum.O nedenle rahat olun ve sadece umarım bu kez dilediğiniz gibi bir işlem geçirir ve son olarak atlatırsınız bu döneminizi.
Ya canım merhaba benimde burnumun sağ tarafında ucuna doğru sanki kıkırdak kıkırdak üstüne gibi olmuş ve doktor burun içine kamerayla bakalım olmadı 15 dklik işlem dedi. Senin işleminde o muydu bana bilgi verir misin naisl oldu napti

Ya canım merhaba benimde burnumun sağ tarafında ucuna doğru sanki kıkırdak kıkırdak üstüne gibi olmuş ve doktor burun içine kamerayla bakalım olmadı 15 dklik işlem dedi. Senin işleminde o muydu bana bilgi verir misin naisl oldu napti
Merhaba sızın burnunuzun ucundan mı gözüküyor o kıkırdak?sız neyapmayı düşünüyorsunuz.sorun bende de var
Sağ burnumun içinde ucunda kıkırdak çıkması var ve gözüküyor

Merhaba sızın burnunuzun ucundan mı gözüküyor o kıkırdak?sız neyapmayı düşünüyorsunuz.sorun bende de var
Sağ burnumun içinde ucunda kıkırdak çıkması var ve gözüküyor
Öyle gözükme yok bende sağ tarafında sis gibi böyle. Doktor da tüm odemler insin lokal anesteziyle hallederix merak etme demisti.

Öyle gözükme yok bende sağ tarafında sis gibi böyle. Doktor da tüm odemler insin lokal anesteziyle hallederix merak etme demisti.
Bende gözüküyor Altan sadece
Dün konum açtım bu konu üzerine
Bır bakabılırmısın senıkıde öyle aynımı?
ameliyat 3 ay oldu bır ay sonra doktor kontrolüm var ama çok korkuyorum

X