(resimli)Diyetsiz 15 kilo verdim

su alem

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
2.061
2.182
Arkadaşlar dogumdan sonra 55 kilodan 71 kiloya ulaştım ,ama uzun süredir veremedim bu kilolarımı yaklaşık 5 yıl kadar :110:tabi ki psikolojim bozulmustu ,kıyafet almaz bakım yapamaz olmuştum özgüvenim ise tamamen gitmişti benim tek hatam eşim de hiçbir zaman kilolusun demedi, hatta geçen gün eski resimlere baktıgında ne kadar kilon varmış o zamn hiç farketmemiştim bana garip gelmiyordu demişti :halay:Ben de keşke o zamanlar söyleseydin ne bilim bir zaman sonra bana da normal gibi geliyordu.Yalmız şunu belirtmeliyim ki ben normalde çok ekmek yiyen biri değilimdir.Çok yavaş da hareket etmem hızlı adımlarla yürürüm mesela.Bir gün komsunun kızı bana geldi dedi ki taekvando kursu varmış ucretsizmiş sen de gel komsum falan yok çok sıkılıyordum o zamanlar.Bende kızı mı da aldım yanıma gittim ön sporu vardı yaklaşık 45 dk çok hızlı koşuyorsun dizlerini ellerine vurarak esnetme hareketleri yapıyorsun ,daha sonrakı 45 dk da dövüş üzerine idi.Yaklaşık 3 ay devam ettim tabi bu arada bende tık yok.ya da bana öyle geliyordu.Moraller sıfır ama nasıl oldu bilmiyorum tam 1 ay sonra o kilolar kendiliginden eridi.Nedenini sordugumda hocama zaten hemen veremessin bu sporda, daha sonra kendiliğinden erir demişti.Ben de hikayemi sizinle paylaşmak istedim inş bir nebze de olsa size faydalı olur.:KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
X