Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz lütfen ALLAH Rızası için Nasıl anlatacağımi hiç bilmiyorum herşeyi olur olmadık küçücük şeyleri kafaya takıyorum yatamıyordum küçük bir olay olsa bile kafamda kuruyorum sürekli eşim bana küçük birşey dese elstiri yapsa direk parliyorum bağırıyorum hemen herşeye neden böyle oluyor hiç bilmiyorum sürekli şimdi aglamalrim var durduk yere kalbim direk çarpıyor yerinde cıkıcakmis gibi korkuyorum sanki kötü birşey olacak gibisinden eşim kıracak birşeyde demiyor ama sinirleniyorum aniden bana yardımcı olurmusunuz ben nasıl yol izliyecem bunların sebebi ne bilmiyorum🥺🥺🥺🥺

Ben boşanma sürecimde ankara Sibel Cesur Akyunak hocaya gittim anksiyetem ve panik atağım bitti çok şükür ilaçla desteklemişti hoca o kadar iyi kalpli ki hakkını ödeyemem bir çok psikoloğa girmiştim bu süreçte Allah Sibel hocayı karşıma çıkardı çok profesyonel her konuda yardımcı oldu bana iyi ki varsınız Sibel hocam karşınıza sizin gibi iyi yürekli insanlar çıksın 💜

şimdi naıslsınız?

Arkadaşlar Ankara' da obsesif kompulsif bozukluk konusunda deneyimli psikolog öneriniz varsa yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar Adana da okb ve anksiyete için iyi bir psikiyatr veya psikoterapist onerebileceginiz var mı??

İstanbul’da yas süreci alanında tecrübeli uygun fiyatlı psikolog bilen var mıdır?

İzmir de emdr uygulayan psikologoları çok araştırdım ve çok şükür aldığım hizmetten memnun kaldım. Yankı psikolojinin hem kurumsal hem de psikologlarının çok donanımlı olduğunu düşünüyorum. Aşağıya internet sitelerinin adresini bırakıyorum inceleyebilirsiniz.

www.yankipsikoloji.com

Merhabalar,istanbul beylikdüzünde tanıdığınız ve alanında uzman psikolog var mı?

Arkadaşlar Adana da okb ve anksiyete için iyi bir psikiyatr veya psikoterapist onerebileceginiz var mı??
Psikiyatrist Esin tangolar var Güzelyalı Hastanesi'nde psikolog olarak da buse tayakisi benim gittiklerim memnunum ikisindende ama buse hanım özel ofisinde seans alıyor önceden guzelyalidaydi ayrıldı ordan

ben de ankara içi psikolog/psikiyatrist arıyorum fakat öğrenciyim. 🥹

X