Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

Arkadaşlar bende sosyal fobi var.Kendim bildim bileli toplumda çekingen , silik, sessiz bir insan oldum.Ve sosyal ilişkilerimde kötüleşiyor böyle olunca.Istanbul avrupa yakasında gidebileceğim iyi bir psikolog ariyorum.Yada online yapanda olabilir.Kimi tavsiye edersiniz bana? 2022 fiyatlar yüksekmidir

Arkadaşlar bende sosyal fobi var.Kendim bildim bileli toplumda çekingen , silik, sessiz bir insan oldum.Ve sosyal ilişkilerimde kötüleşiyor böyle olunca.Istanbul avrupa yakasında gidebileceğim iyi bir psikolog ariyorum.Yada online yapanda olabilir.Kimi tavsiye edersiniz bana? 2022 fiyatlar yüksekmidir
Online terapi alın . Normal şartlarda çalışma saatlerinin dışında onlar içinde ek iş oluyor ve fiyat daha uyguna geliyor görüntülü konusuyorsunuz. Birkaç site var öyle google online psikolog yazdin

Cagla tugba selveroglu ama uzun zamandir cocuklar ile calisiyormus ikna ederseniz Istanbulda uzerine tanimadigim bir psikolog'tan yardim almis olursunuz

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz lütfen ALLAH Rızası için Nasıl anlatacağımi hiç bilmiyorum herşeyi olur olmadık küçücük şeyleri kafaya takıyorum yatamıyordum küçük bir olay olsa bile kafamda kuruyorum sürekli eşim bana küçük birşey dese elstiri yapsa direk parliyorum bağırıyorum hemen herşeye neden böyle oluyor hiç bilmiyorum sürekli şimdi aglamalrim var durduk yere kalbim direk çarpıyor yerinde cıkıcakmis gibi korkuyorum sanki kötü birşey olacak gibisinden eşim kıracak birşeyde demiyor ama sinirleniyorum aniden bana yardımcı olurmusunuz ben nasıl yol izliyecem bunların sebebi ne bilmiyorum🥺🥺🥺🥺

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz lütfen ALLAH Rızası için Nasıl anlatacağımi hiç bilmiyorum herşeyi olur olmadık küçücük şeyleri kafaya takıyorum yatamıyordum küçük bir olay olsa bile kafamda kuruyorum sürekli eşim bana küçük birşey dese elstiri yapsa direk parliyorum bağırıyorum hemen herşeye neden böyle oluyor hiç bilmiyorum sürekli şimdi aglamalrim var durduk yere kalbim direk çarpıyor yerinde cıkıcakmis gibi korkuyorum sanki kötü birşey olacak gibisinden eşim kıracak birşeyde demiyor ama sinirleniyorum aniden bana yardımcı olurmusunuz ben nasıl yol izliyecem bunların sebebi ne bilmiyorum🥺🥺🥺🥺
Kaygı bozukluğu var benim görüşüm telaş yapmayın psikiyatrinin vereceği 1 hap ile hepsi düzelir. ağır ilaç diye düşünmeyin reçetesiz bile satılıyor. tek sorun şu kendinizi ve etrafınızdakileri yıpratmadan doktora gidin

Panik atakta adlı kitabı alın ve içindeki teknikleri uygulayın. Bizzat doktor teknikleridir. Bakanlıkların açtığı ücretsiz psikologlara gidebilirsiniz "sağlıklı hayat merkezi misal Kadıköy"

1 yıldır gittiğim doktor kanımda ilaç oranına hiç bakmadı. bugün gittiğim doktor tahlil yaptı kanımda ilaç yetersiz çıktı ve ilaçımı arttırdı bugün. karaciğer enzimlerime baktı onlarda iyi çıktı. demekken birden fazla doktora gitmek gerek

Kaygı bozukluğu var benim görüşüm telaş yapmayın psikiyatrinin vereceği 1 hap ile hepsi düzelir. ağır ilaç diye düşünmeyin reçetesiz bile satılıyor. tek sorun şu kendinizi ve etrafınızdakileri yıpratmadan doktora gidin

kendiniz böyle bir durum yaşadınız mı?

Abimin kızı çocuk ve ergen psikoloğuna gittiler memnun kaldılar, ihtiyacı olan için sorabilirim ismini.

Ben boşanma sürecimde ankara Sibel Cesur Akyunak hocaya gittim anksiyetem ve panik atağım bitti çok şükür ilaçla desteklemişti hoca o kadar iyi kalpli ki hakkını ödeyemem bir çok psikoloğa girmiştim bu süreçte Allah Sibel hocayı karşıma çıkardı çok profesyonel her konuda yardımcı oldu bana iyi ki varsınız Sibel hocam karşınıza sizin gibi iyi yürekli insanlar çıksın 💜

X