Pazartesi diyete başlıyorum var mı bana katılan🌼

Sabah
Bir bardak sirkeli su
Bir haşlanmış yumurta

Öğle
1 türk kahvesi
2 kuru kayısı, 1 ceviz

Kiraz sapı, çubuk tarçın, kök zencefil, limondan oluşan detoks suyu yaptım gün içinde içmek için. Akşam yemeği de daha düşünmedim ama ne pişirirsem az miktarda yerim inşallah🤭

Yatmadan da pul biberli limonlu yoğurt yeyip yatarsam daha ne olsun 😂😂😂

16:00 civarı 1 orta boy elma

Akşam yemeği 17:30

162 gr taze fasülye 79.2 kalori
Ev yoğurdu 100 gr yani bir küçük kase 64.1 kalori
1 adet köfte 67.1 kalori

Toplam akşam yemeği kalori 210 kalori

Sabah 2 yumurta, 1.5 dilim çok tahıllı ekmek, 1 salatalık, yarım domates, 50 gr çörekotlu peynir yedim, bolca maydanozla.

Öğlen espresso ve 1 ceviz.

Öğle yemeğinde fasulye yaptım ama çok kılçıklıymış, temizlememe rağmen yenecek gibi değildi :KK43: o öğünü eti form bitter ürünüyle geçirdim.

Az önce yarım ızgara çipura yedim. 1 fileto diyordu ama onu ayarlayamadım zaten 2'ye bölünmüş halde geldi yedim yarısını 😅 ekmek yemedim yanında canım istemedi.

Öğlen bi şey yiyemediğim için şu an 700 kalori eksiğim, belki minik bi atıştırmalık yerim. Bir de kefir içeceğim 🥲

Sabah 2 yumurta, 1.5 dilim çok tahıllı ekmek, 1 salatalık, yarım domates, 50 gr çörekotlu peynir yedim, bolca maydanozla.

Öğlen espresso ve 1 ceviz.

Öğle yemeğinde fasulye yaptım ama çok kılçıklıymış, temizlememe rağmen yenecek gibi değildi :KK43: o öğünü eti form bitter ürünüyle geçirdim.

Az önce yarım ızgara çipura yedim. 1 fileto diyordu ama onu ayarlayamadım zaten 2'ye bölünmüş halde geldi yedim yarısını 😅 ekmek yemedim yanında canım istemedi.

Öğlen bi şey yiyemediğim için şu an 700 kalori eksiğim, belki minik bi atıştırmalık yerim. Bir de kefir içeceğim 🥲
Afiyet olsun günümüzü tatlısiz bitireceğiz
Ey tatlı sen mi yamansin biz mi 😂

Dün akşam çayın yanında şekersiz bir paket üründen tükettim meyveli bar tarzı. Biraz da fındık kaju falan. Bu benim için çok büyük bir başarıydı🤣

Bu sabah
1 haşlanmış yumurta sirkeli suyu içemedim yetişemedim.
Öğlen
Biraz kuruyemiş, kuru kayısı, türk kahvesi, bitter kaplamaları portakal çubuklardan yedim üç tane falan🥹 birazdan da elma yerim açım hala çünkü 😂

Dün akşam çayın yanında şekersiz bir paket üründen tükettim meyveli bar tarzı. Biraz da fındık kaju falan. Bu benim için çok büyük bir başarıydı🤣

Bu sabah
1 haşlanmış yumurta sirkeli suyu içemedim yetişemedim.
Öğlen
Biraz kuruyemiş, kuru kayısı, türk kahvesi, bitter kaplamaları portakal çubuklardan yedim üç tane falan🥹 birazdan da elma yerim açım hala çünkü 😂
Başaracağız zaten önemli olan hayatımızı zorlastirmamak yani kilo verince okey bitti dememek tabi ki belli bir kilo kaybından sonra istediğimizi yemeliyiz ama dozunda her abartinin sonucu hüsran ben bunu çok büyük bir şekilde yaşadım devam.etseydim zamanında 30 kilo vermiştim ideal kiloma 15 kalmıştı ama dozunda yemedim hergun tatlı yedim o sebeple bunu hayatımın sonuna kadar doğru beslenerek devam etmeye karar verdim gerekirse aralar da diyetisyene de başvuracağım yağ ölçümü vs. Kendini asla skma güzel olacak herşey 💙 bende bir adet soda içtim sade 😂

X