Pazartesi diyete başlıyorum var mı bana katılan🌼

dimplee91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2023
22
25
32
Öncelikle herkese selam ben yaklaşık 4 sene önce diyetle 30 kilo verdim evlendim bir buçuk sene oldu 25 ini geri aldım iki sene korumuş olmama rağmen çünkü işten ayrıldım semt değiştirdim duygusal açlıktan mıdır strestten mıdır sürekli tatlılara saldiriyorum ama artık kendi goruntumden hiç memnun değilim hem de sağlık açısından da bir çok hastalık olduğunun da bilincindeyim ve nasip olursa bebek düşünüyorum ama bu kilo ile bunu denemek istemiyorum çünkü insülin direncim var bunu yok etmeliyim şimdi demem o ki benim gibi bir çok hemcinsim olduğunu biliyorum var mısınız pazartesi başlayıp iki gün sonra bırakmadan bu döngüyü kırmaya ve birbirimizin başarabileceğini her defasında hatırlatmaya sevgiyle kalın 🤍

Öncelikle herkese selam ben yaklaşık 4 sene önce diyetle 30 kilo verdim evlendim bir buçuk sene oldu 25 ini geri aldım iki sene korumuş olmama rağmen çünkü işten ayrıldım semt değiştirdim duygusal açlıktan mıdır strestten mıdır sürekli tatlılara saldiriyorum ama artık kendi goruntumden hiç memnun değilim hem de sağlık açısından da bir çok hastalık olduğunun da bilincindeyim ve nasip olursa bebek düşünüyorum ama bu kilo ile bunu denemek istemiyorum çünkü insülin direncim var bunu yok etmeliyim şimdi demem o ki benim gibi bir çok hemcinsim olduğunu biliyorum var mısınız pazartesi başlayıp iki gün sonra bırakmadan bu döngüyü kırmaya ve birbirimizin başarabileceğini her defasında hatırlatmaya sevgiyle kalın 🤍
Ben varım sizinle 🌸 diyet listenizi benimle de paylaşabilir misiniz ☺️

Ben varım sizinle 🌸 diyet listenizi benimle de paylaşabilir misiniz ☺️
Tabiki ilk iki hafta söyle baslayacagim
Yarım litre su içilecek
Bir adet yeşil çay
Sabah:9-10 arası
2 yumurta haşlama
Peynir iki parmak kalınlığında
İki adet ceviz ya da 3 adet zeytin
Yeşillik veya domates salata
12: 00 ara
Türk kahvesi yanına 2 adet hurma ya da kayısı
14:00 öğlen
110 gr et tavuk balık yanına bol.yesillik
Ya da 8 yemek kaşığı susuz sebze yemeği ya da baklagil su kesinlikle olmayacak
Ya da Ton balıklı salata
15:00 ara
Bir bardak ayran
16:00 ara
Sade soda
19:00 akşam
Ya da Ton balıklı salata

Gün içinde 3 litre su her yemekten yarım saat önce yarım litre
9 da yeşil çay vs içebilirsiniz dokunmuyorsa
Benim planım bu yönde
Ben ekmek tüketmeyi bırakacağım için eklemedim ama dilerseniz tam buğday ekmeği bir dilim ekleyebilirsiniz sabah kahvaltiniza

Yarım litre su içilecek
Bir adet yeşil çay
2 yumurta haşlama
Ya da Ton balıklı salata
Bir bardak ayran
17:00 ara
Sade soda
Ya da Ton balıklı salata

Benim planım bu yönde
Ben ekmek tüketmeyi bırakacağım için eklemedim ama dilerseniz tam buğday ekmeği bir dilim ekleyebilirsiniz sabah kahvaltiniza

Yarım litre su içilecek
Bir adet yeşil çay
2 yumurta haşlama
Ya da Ton balıklı salata
15:00 ara
Bir bardak ayran
Sade soda
Ya da Ton balıklı salata

Benim planım bu yönde
Sağolun teşekkür ederim bende ekmeği kesmeyi düşünüyorum ☺️

Tabi ki sizin tercihiniz benim tadelle hakkım bile olmamalı bugün sipariş ettiğim hiçbir elbise yakışmadı yani düştüm baya moral olarak ama toparlayacagiz💙
Benim de 4 aylık bir diyet sürecim oldu 1 kez bile ağzıma çikolata sürmedim çok zaafım olduğu halde size katılıyorum hele yazlık elbiseler hiç yakışmıyor bi 5 kilo kaldı benim de tam istediğim gibi olmak için

Sanırım ben de katılacağım Allah im inşallah bozmam🥹
Aralıklı oruç tarzı yapacağım biraz bakalım yaptıkça yazarım inşallah.
Tatlıya zaafım var ve arkadaşlarimla da sık sık dışarı çıkarım ve tabiki tatlı yeriz çay kahve eşliğinde 😭😭 ama artık buna bir son verip gittiğim mekanlarda sadece kahve içeceğim bu büyük bir sınav benim için 😂😂😂

Şimdi 50 dk lık bir spora başlıyorum
Hangi sporları yapıyorsunuz ben Leslie ile başlamayı düşünüyorum dizinde fikrinizi duymak istedim
Sanırım ben de katılacağım Allah im inşallah bozmam🥹
Aralıklı oruç tarzı yapacağım biraz bakalım yaptıkça yazarım inşallah.
Tatlıya zaafım var ve arkadaşlarimla da sık sık dışarı çıkarım ve tabiki tatlı yeriz çay kahve eşliğinde 😭😭 ama artık buna bir son verip gittiğim mekanlarda sadece kahve içeceğim bu büyük bir sınav benim için 😂😂😂
Valla bu tatlı aşkı bende de üst seviyede daha önce başardım 6 ay yemedim yine yapmak zorundayim basarmaliyim inşallah size de inanıyorum siz de halledeceksiniz tatlı krizlerinin üstesinden geleceğiz ❣️

Screenshot_2023-05-07-19-36-28-32_271fb9816238681ad020e32138344842.jpg

Benim bugünkü menüm bu. Kahvaltıyı aynen yaptım, genelde yemek olarak çok yiyemiyorum kahvaltıda da 2 dilim ekmeği yiyemedim mesela. Derdim abur cubur biraz, onu nasıl bırakacağım bekliyorum :KK43:

Eki Görüntüle 3244451
Benim bugünkü menüm bu. Kahvaltıyı aynen yaptım, genelde yemek olarak çok yiyemiyorum kahvaltıda da 2 dilim ekmeği yiyemedim mesela. Derdim abur cubur biraz, onu nasıl bırakacağım bekliyorum :KK43:
Selamlar ben gece biraz rahatsızdim bugün geç uyandım öğünleri kacirdigim için su ile basladim 14:00 de öğle yemeği yiyeceğim ❣️ay lanet tatlı ve abiur cuburlar gidin hayatımızdan 😂
Eki Görüntüle 3244451

X