Pazartesi diyete başlıyorum var mı bana katılan🌼

Başaracağız zaten önemli olan hayatımızı zorlastirmamak yani kilo verince okey bitti dememek tabi ki belli bir kilo kaybından sonra istediğimizi yemeliyiz ama dozunda her abartinin sonucu hüsran ben bunu çok büyük bir şekilde yaşadım devam.etseydim zamanında 30 kilo vermiştim ideal kiloma 15 kalmıştı ama dozunda yemedim hergun tatlı yedim o sebeple bunu hayatımın sonuna kadar doğru beslenerek devam etmeye karar verdim gerekirse aralar da diyetisyene de başvuracağım yağ ölçümü vs. Kendini asla skma güzel olacak herşey 💙 bende bir adet soda içtim sade 😂
Çok doğru söylüyorsun sıkı bir diyete girince elbet kilo veriliyor ama diyeti sonlandırınca adeta saldırıyorum tekrar yasak olan her şeye ve misliyle geri alıyorum bir kısır döngü gibi. Halbuki bu kadar katı diyet yerine beslenme şeklini değiştirmek dozunu ayarlamak sonrasında dengelemek vücuda daha az zarar verir bu ani kilo alıp vermelerine nazaran. İnşallah başaracağız🤩

Çok doğru söylüyorsun sıkı bir diyete girince elbet kilo veriliyor ama diyeti sonlandırınca adeta saldırıyorum tekrar yasak olan her şeye ve misliyle geri alıyorum bir kısır döngü gibi. Halbuki bu kadar katı diyet yerine beslenme şeklini değiştirmek dozunu ayarlamak sonrasında dengelemek vücuda daha az zarar verir bu ani kilo alıp vermelerine nazaran. İnşallah başaracağız🤩
Ben bunu yaşadığım için bir daha yaşamamak dileğiyle buraya verdiğimiz yağları kahkahalarla yazacağımız zaman da gelecek Rabbimin izniyle 🌼

Sabah
Bir haşlanmış yumurta

Öğlen
Bir granül kahve(sade)
Bir paket meyveli bar
Bir yeşil elma

Bugün kurs vardı +3 ders daha yaptım ve eve çok aç geldim akşam yemeğini baya öne çektim o yüzden
1 tabak zeytinyağli yeşil fasulye
3 yemek kaşığı pirinç pilavı
1 kase yoğurtlu semizotu
Küçük parça tırnaklı ekmek 🤭

Ve akşam napcam acıkırsam hiç bilmiyorum 😂😂

Sabah
Bir haşlanmış yumurta

Öğlen
Bir granül kahve(sade)
Bir paket meyveli bar
Bir yeşil elma

Bugün kurs vardı +3 ders daha yaptım ve eve çok aç geldim akşam yemeğini baya öne çektim o yüzden
1 tabak zeytinyağli yeşil fasulye
3 yemek kaşığı pirinç pilavı
1 kase yoğurtlu semizotu
Küçük parça tırnaklı ekmek 🤭

Ve akşam napcam acıkırsam hiç bilmiyorum 😂😂
Salatalık yenebilir sanirim

Selamlar kizlar 1 kilo vermişim daha çok veririm diyordum ama olsun bir kilo da kârdır sizler nasilsiniz gününüz güzel geçsin ❣️

X