Paramı altına yatırdım iyi mi ettim ?

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
arkadaşlar biriktirdiğim biraz param vardı ve gidip altın aldım.malum döviz sallantıda ve ne olacağı belirsiz sizce iyimi yaptım...

Bende paramı altına yatırdım ama yinede tedirginim.Bu konuda tecrübe ve bilgisi olan arkadaşlardan bende tavsiye bekliyorum...

Bende paramı altına yatırdım ama yinede tedirginim.Bu konuda tecrübe ve bilgisi olan arkadaşlardan bende tavsiye bekliyorum...

ayy canım ya valla ortalık o kadar karışıkki paranı yastık altında bekletsen bir dert,bekletmessen bin dert.bakalım bir yardım eden olacaktır inşallah

En iyisini yapmışsın valla..Parası olan altına yatırım yapsın derim..Ben elime geçen üç kuruşu dahi altın yapmaya çalışıyorum..Yarım yada çeyrek bile olsa geri dönüşü sizi o kadar hayal kırıklığına uğratmıyor..
Ne varsa altında var yine,çok iyi yapmışsın..

En iyisini yapmışsın valla..Parası olan altına yatırım yapsın derim..Ben elime geçen üç kuruşu dahi altın yapmaya çalışıyorum..Yarım yada çeyrek bile olsa geri dönüşü sizi o kadar hayal kırıklığına uğratmıyor..
Ne varsa altında var yine,çok iyi yapmışsın..

berşule inan bundan 7 sene evvel dolar altın yılını yaşarken hep artıştayken arttırdığım paramı dolar yapmıştım bir düşüşe geçti inan içim acıdı çünkü çok zor şartlar altında birirktirdiğim param bir anda eriyi verdi.işte yine bunun gibi bir hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum.yine o zamanlar bekardım ama şimdi oğlumu düşünürek ileride en azından okul masrafları için işime yarayabilir düşüncesi ile böyle bir şey yaptım zaten.hayırlısı inşallah.

Altın almak daha mantıklı kızlar iyi bi seçim sengözlerimebaksanab

bence altın gene daha mantıklı,yada hisse senedi,onlar devlet garantisindeymiş..
likit fon falan..çok iyi bilmiyom,aramızda bankacı varsa bi aydınlatıversin sevabına..

tatlım sağol önerilerin için,altın her şeye rağmen mantıklı heleki biz bayanlar için daha mantıklı..verdiğin bilgiler için teşekkürler

şu aralar dolar düşüşte. borsada güven olmaz sürekli taip etmek zorundasın. en iyisi yapmışsın arkadaşım..

Benimde uzun süredir altınlarım var.Ama şu sıra altın çok yüksek.Şimdi altın almak mantıklı gelmiyor bana.Biraz düşünce almak daha iyi sanki.2008'de altın çok yükselecekmiş diye duydum.Ama şimdi elimdeki parayı ne yapacam bilmiyorum.Türk Lirası durunca harcanıyor.

arkadaşlar yıllardır annelerimiz 3 kuruşta biriktırseler altın alırlardı devir şuaralar acayıp sakat merkez bankası faiz indirip duruyor bu yüzden en mantıklı yatırım uzun vadeli yatırımdır. ya altın alacağız yada 6 aylık 1 yıllık mevduat bu işin içindeyim günlük takıp ediyorum hatta etmek zorundayım bu işten ekmek yiyorum nede olsa.
içiniz rahat olsun kızlar:sm_cool:

Benimde uzun süredir altınlarım var.Ama şu sıra altın çok yüksek.Şimdi altın almak mantıklı gelmiyor bana.Biraz düşünce almak daha iyi sanki.2008'de altın çok yükselecekmiş diye duydum.Ama şimdi elimdeki parayı ne yapacam bilmiyorum.Türk Lirası durunca harcanıyor.

evet dediğin gibi altın senin aldığın zamana göre yükselmiş olabilir ama ben uzun zamandır biriktirdiğim paramı yastık altında bekletiyordum ve bu şekilde olmayacağını düşündüğüm için de altın almaya karar verdim.

arkadaşlar yıllardır annelerimiz 3 kuruşta biriktırseler altın alırlardı devir şuaralar acayıp sakat merkez bankası faiz indirip duruyor bu yüzden en mantıklı yatırım uzun vadeli yatırımdır. ya altın alacağız yada 6 aylık 1 yıllık mevduat bu işin içindeyim günlük takıp ediyorum hatta etmek zorundayım bu işten ekmek yiyorum nede olsa.
içiniz rahat olsun kızlar:sm_cool:

haklısın valla tatlım annemler ile birlikta az altın günlerimiz olmamıştı evlenmeden önce.toplanan altınları annem hiç bozdurmaz ve bekletirdi.borsa falan bizim boyumuzu aşar valla..

kesinlike iyi bir seçim bence.bende hep altın almayı severim.geçenlerde eşim benden habersiz biraz dolar almış.şimdi zarar etti.ama beni dinlemedi..en iyisi altın.

kesinlike iyi bir seçim bence.bende hep altın almayı severim.geçenlerde eşim benden habersiz biraz dolar almış.şimdi zarar etti.ama beni dinlemedi..en iyisi altın.

işte eşler biraz kulak verseler bizlere bu sorunlarla karşı karşıya kalmazlardı,ama işte neyse hayırlısı artık..:uhm:

X