Evden çalışmak istiyorum, fikirlerinize ihtiyacım var

tazeeeannee

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2023
33
57
Merhaba. İlahiyat fakültesi lisans mezunuyum. Geçen yıl ücretli öğretmenlik yapıyordum, eylül ayında doğum yaptım. Bebeğim 7 aylık ve şu an onunla herhangi bi yere gidip çalışmam mümkün değil. Ama evde çok sıkılıyorum ve kendi paramı kazanamadığım için çok mutsuz hissediyorum kendimi. Evden yapılabilecek işleri internetten araştırdım ama yapabileceğim bı şey bulamadım. Sizlerden tavsiye almaya geldim. Var mı evden çalışan, bu konuda bana fikir verebilecek olan? Çok yüksek getirili bı şey olsun diye bı şart yok. Dediğim gibi en önemlisi kendimi iyi hissetmek istiyorum. Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
(Bilgisayar kullanımı konusunda bilgi sahibiyim.)

Kurumsal olarak evden yapabileceğiniz is home office çağrı merkezi tarzı yerler. Genelde bankalarin projelerini ya da sigorta sirketlerinin sigorta satisi gibi birimlerinde home office calistiriyorlar. Evet zor mu zor ama yapan da var zor kismi surekli insanlarla telefonda konusmak kucuk cocugunuz da varmis duzeniniz nasil bilmiyorum genelde sabah 9 aksam 6 yapiyorlar. Onun haricinde kendi kendinize ne yapabilirsiniz bilmiyorum ozel ilgi alaniniz varsa el isi dikis tarzi seyler simdi punch hali dekorasyon urunleri yapanlar oluyor ya da mum gibi dekoratif isler yapanlar yine pastacilik yapanlar tabi bunun egitimlerini almaniz gerekiyor bir de ilk etapta cok para kazanamiyorsunuz ama sosyal medyada guzel bit sayfa yapip reklamini da yaparsaniz kazanmaya basliyorsunuz .

benim etrafımda gördüğüm coğu kişi çağrı merkezlerinde çalışıyor valla. gördüğüm kadarıyla da rahat bir is. kendilerine bol zaman ayırabiliyorlar.
toptan ürün alıp instagram vs üzerinden satış yapabilirsiniz. baska da bir sey gelmiyor aklıma 🥲

Mesajlaşma şeklinde müşteri temsilciliği yapanlar da var
Sonuçta artık çoğu uygulamanın chat bölümüne yazıyoruz sorularımızı
Bunu da bir araştırın isterseniz hem çocukla daha rahat olur telefonla konuşmaya göre

Merhaba. İlahiyat fakültesi lisans mezunuyum. Geçen yıl ücretli öğretmenlik yapıyordum, eylül ayında doğum yaptım. Bebeğim 7 aylık ve şu an onunla herhangi bi yere gidip çalışmam mümkün değil. Ama evde çok sıkılıyorum ve kendi paramı kazanamadığım için çok mutsuz hissediyorum kendimi. Evden yapılabilecek işleri internetten araştırdım ama yapabileceğim bı şey bulamadım. Sizlerden tavsiye almaya geldim. Var mı evden çalışan, bu konuda bana fikir verebilecek olan? Çok yüksek getirili bı şey olsun diye bı şart yok. Dediğim gibi en önemlisi kendimi iyi hissetmek istiyorum. Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
Merhaba iyi günler 🌸
Size özel projimizden biraz anlatmak isterim… “Kendi işini kurabilecegin” Tam zamanlı ya da yarı zamanlı benimle ortak harekete geçin❗️Hayatınızı değiştirebilirsiniz ✅ Kendi işini kurarak geleceğinizi inşa edebilirsiniz 💪
Hayatını özgür yaşama şansı sunuyorum size🙏 (ben yaptım sende yapabilirsin),size özel toplantılarımiz olacak sana yardımcı olabilirim.
Bana güven daha dilerseniz detaylı detaylı bilgi verebilirim 🪷

Merhaba iyi günler 🌸 Bu iş tam size göre efendim
Size özel projimizden biraz anlatmak isterim… “Kendi işini kurabilecegin” Tam zamanlı ya da yarı zamanlı benimle ortak harekete geçin❗️Hayatınızı değiştirebilirsiniz ✅ Kendi işini kurarak geleceğinizi inşa edebilirsiniz 💪
Hayatını özgür yaşama şansı sunuyorum size🙏 (ben yaptım sende yapabilirsin),size özel toplantılarımiz olacak sana yardımcı olabilirim.
Bana güven 🪷

X