Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Üzülünce olur tabi de bilmiyorum çok tetikleyici var mı. Yine de çok uzme kendini çok üzülme. Diyorum ama ne kadar faydası olur bilemedim
Tetikleyici bir şey yok çok şükür hayatımda ama illa ki hayatımızda olumsuz bir şeyle karşılaşabiliyoruz karşılaşmasak haberlerden etkileniyoruz bu böyle bir şey haber izlemiyorum ama bu sefer oradan buradan duyuyoruz.

Tetikleyici bir şey yok çok şükür hayatımda ama illa ki hayatımızda olumsuz bir şeyle karşılaşabiliyoruz karşılaşmasak haberlerden etkileniyoruz bu böyle bir şey haber izlemiyorum ama bu sefer oradan buradan duyuyoruz.
Çok iyi anlıyorum ben de öyleyim. Hiç haber falan izleyemem hep kaçarım. Olumsuzluklar hayatta her zaman var ama bizim dayanıklı olmamız lazım. Zaten zorlandığımız kısım da burası..

Beni dün biraz yokladı bir şeye üzülmüştüm iyiyim çok şükür ilaçları neden düzensiz içiyorsun saatler aslında sorun çıkaracak gibi değil gün içinde ilaç olmuyor çünkü yoğun atak geçirmediğin sürece
Ben paxerayi sabah rexapini gece içiyordum.Paxerayi sahurda rexapini gece yatmadan içmeye başladım saatleri şaştı dün de paxera içmeyi unutmuşum çok kötü oldum akşama doğru bir kere içmeyince bu kadar etki eder mi şoktayım

Çocuğumu okula bırakırken yürüyürom ama korka korka midem çok bulanıyor bende bir de insanlar içinde kusma korkusu var evden uzaklaştıkça daha kötü oluyorum şuan çıkışta nasıl gidip alacağım diye korkuyorum.Şu an hastayım da anksiyetemi daha da kötü duruma getirdi.artık yaşamaktan çok korkuyorum yalnızlıktan çaresizlikten çok yoruldum ailem yanımda değil birşey olsa yardım alacağım kimsem yok
Nefes kesilmesi boğazınızda mı oluyor boğulacak gibi

Kesinlikle öyle şuan da o kadar çok kendimi dinliyorum ki kalbim sıkışıyor nefesim daralıyor göğsüm de hep bir ağrı var gitmediğim kardiyolog kalmadı birşey yok daha 2 gün önce bile gittim artık şöyle düşünmeye başladım bu kadar ağrı psikolojik olamaz bence acaba birşey var doktorlar mı önemsemiyor veya anlamıyor diyorum bilmiyorum napıcam ya şuanda psikiyatriye galiba gidcem ilaç kullanıcam son çare diye düşünüyorum yoksa böyle hayat zehir gibi geçiyor 😞
Buraya gelin burada aynı durumu yaşayanlar hem cevap verir.

Merhabalar herkese, panik atak var bendede aşırı derecede nefesim kesiliyor göğsüme kramp gibi şeyler giriyor çok kez doktora gittim birşey yok dendi onca tahlil şey ama asla ikna olamıyorum ve gerçekten iyi değilim düşünmeden alıkoyamıyorum kendimi sürekli düşünüyorum kalbimde mi birşey var nefesim daralıyor ciğerlerim de mi bitşey var ya şimdi aniden ölürsem ne olucak aşırı derece de ölüm korkusu var şuanda bile bu paniğin içindeyim yazarken kalbim daralıyor nefes alamıyorum napıcam bilmiyorum ilaç tedavisi olmadım korktum ilaçlardan ya bana zarar verirse diye ama son çare sanırım kullanacam sizlerde böyle problemler varmı 😞😞

Merhabalar herkese, panik atak var bendede aşırı derecede nefesim kesiliyor göğsüme kramp gibi şeyler giriyor çok kez doktora gittim birşey yok dendi onca tahlil şey ama asla ikna olamıyorum ve gerçekten iyi değilim düşünmeden alıkoyamıyorum kendimi sürekli düşünüyorum kalbimde mi birşey var nefesim daralıyor ciğerlerim de mi bitşey var ya şimdi aniden ölürsem ne olucak aşırı derece de ölüm korkusu var şuanda bile bu paniğin içindeyim yazarken kalbim daralıyor nefes alamıyorum napıcam bilmiyorum ilaç tedavisi olmadım korktum ilaçlardan ya bana zarar verirse diye ama son çare sanırım kullanacam sizlerde böyle problemler varmı 😞😞
Ölüm korkusu ile şu tavsiyeyi verebilirim şu hayata değer katacak şeyler yapmanı öneririm ben mesela iyilik yaparak buldum bu çözümü sokak hayvanlarını besleyerek ruhumu besleyecek şeyler yaparak geçirdim bu korkuyu elbette arada o korku geliyor aniden ölmek korkusu ama bir gün hepimiz öleceğiz bunun bir kurtuluşu yok o yüzden yaşadığımız anın kıymetini iyi bilmeliyiz örnek verecek olursam Neslican Tay bilirsin belki kanserdi ama son günlerini bile dolu dolu yaşadı yani yatağa yatıp odasından çıkmamayı o da bilirdi ama öyle yapmadı ağrılarına rağmen çıktı son zamanlarında bile vlog videolar çekti kafandaki düşünceler varsın konuşsun dinleme ona bir ad tak ve ona de ki sen istediğin kadar konuş korkut seni dinlemeyeceğim ben işime bakacağım hiçbir şeyim yok doktora gittim tüm tahlillerim iyi bana oyun oynamayı kes de içinden ve işine devam et mutlaka da bir aktivite yap çok zor olacak başta ama arkası gelecek

Çok doğru söylüyorsunnn😞 uygulayacağım, işin aksi bir iş yaparken veya böyle arkadaş ortamı vs sıkılmayacağım bir yerdeyken aklıma bile gelmiyor hiç ama yinede o ortamda biraz sıkılayım hemen ortamdan soyutlanıyorum kendi kabuğuma çekiliyorum kimseyle konuşmak istemiyorum insanlarda şaşırıyor birden bire noluyo diye ama elimde değil tabiki Rabbim hepimize şifa versin şafii ismiyle🤲🏻🤲🏻

Çok doğru söylüyorsunnn😞 uygulayacağım, işin aksi bir iş yaparken veya böyle arkadaş ortamı vs sıkılmayacağım bir yerdeyken aklıma bile gelmiyor hiç ama yinede o ortamda biraz sıkılayım hemen ortamdan soyutlanıyorum kendi kabuğuma çekiliyorum kimseyle konuşmak istemiyorum insanlarda şaşırıyor birden bire noluyo diye ama elimde değil tabiki Rabbim hepimize şifa versin şafii ismiyle🤲🏻🤲🏻

Bir kaç gündür kafamı kurcalayan birşey daha var Buda panik yoksa gerçekmi diyorum sizinde fikrinizi sormak istiyorum, evde tencere yıkarken tutma kulpu kırılmış kenarı sivriydi elimi sıyırdı hafif çizdi kanadı biraz 7 gün oldu bu olay yara çoktan kapandı bile herhangi birşey yok ama kafamda şimdi şunlar dönüyor ya tetonoz olursam ölürsem aniden öldürüyormuş tetonoz ama tencere kesinlikle paslı değildi yani çelik tencere bilmiyorum, belirtilerine baktım çenede kasılma kollarda bacaklarda ağrı dün akşamdan beri o kadar kollarım ağrıyor ki anlatamam sürekli ağlıyorum ya tetonozsa ve ya ölürsem diyr 1 buçuk yaşında kızım var ona bakıp bakıp ağlıyorum bensiz kalırsa ne olucak diye bilmiyorum hiç iyi değilim bu konuda tetonoz varmıdır sizce yaa o kesikten birşey olurmu
Zaten hep yalnızken olur daha çok bir de internetten belirti okumamalısın benim panik atağımın ilerlemesi internetten belirti okumakla ilerlemişti artık asla okumuyorum.

X