Ovülasyon testi ve çatlama

Merhabalar belki mesajları okuyan olursa fikir olur 🌸 bugün kan verdim daha çıkmadı ama testlerim pozitif çıkıyor .
İlk gölge şeklinde çok belirsiz adete 6 gün varken 1 saat içinde çıktı .
Sonra ertesi günler koyulaştı.
Sat: 9 Nisan
yumurtlama pik: 22 Nisan
Çatlama : 23 Nisan
27 nisanda ilk belirtiler başladı : gaz ve kasıklarda ağrı , el ayak yanması bacaklarda uyuşma sonraları ise hafif sarıya çalan süt beyaz akıntı da oldu
Bat:8 Nisan
İlk 2 nisanda yaptığım testi ve adete bir gün kala bugün yaptığım testi atıyorum arkadaşlar .

Ben bir umut çok mesaj okurdum buralarda belki birine bir fikir olur . İnşallah anneliği isteyen her arkadaşa nasip olur 🙏🏻🥰🌹🧡

Eklentiler

• 1363BC96-34AC-4173-BA2B-436AA62C320E.jpeg
    1363BC96-34AC-4173-BA2B-436AA62C320E.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 28
  • 77415CB6-9973-4840-9724-92182A50855F.jpeg
    77415CB6-9973-4840-9724-92182A50855F.jpeg
    56,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 021B585D-3C2E-4C28-9F6B-B4781384C1FA.jpeg
    021B585D-3C2E-4C28-9F6B-B4781384C1FA.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 24
Ovulasyon testlerini yorumlayabilir misiniz? 7 Nisan son adet bitis tarihim 3 Mayıs da yumurtam çatladı dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bugün de yapsam belli olur mu ya da şimdiye kadar belli olur muydu olsa boşa mı yapıp duruyorum testleri

Eklentiler

• IMG20240507090832.jpg
    IMG20240507090832.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 25
Ovulasyon testlerini yorumlayabilir misiniz? 7 Nisan son adet bitis tarihim 3 Mayıs da yumurtam çatladı dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bugün de yapsam belli olur mu ya da şimdiye kadar belli olur muydu olsa boşa mı yapıp duruyorum testleri
Yumurtlama çok geç olmuş son adet tarihine göre yoksa ben mi yanlış hesapladım .
Yumurtlamadan sonra en az 10 gün beklemek gerekilir

Merhabalar belki mesajları okuyan olursa fikir olur 🌸 bugün kan verdim daha çıkmadı ama testlerim pozitif çıkıyor .
27 nisanda ilk belirtiler başladı : gaz ve kasıklarda ağrı , el ayak yanması bacaklarda uyuşma sonraları ise hafif sarıya çalan süt beyaz akıntı da oldu
İlk 2 nisanda yaptığım testi ve adete bir gün kala bugün yaptığım testi atıyorum arkadaşlar .

Ben bir umut çok mesaj okurdum buralarda belki birine bir fikir olur . İnşallah anneliği isteyen her arkadaşa nasip olur 🙏🏻🥰🌹🧡
arasıra yorumlarınıza denk geliyordum hatırladım sizi. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız çok sevindim :) benim de bat bugün ama gelen giden yok :)
geçen hafta test yapmıştım iki tane ama çıkmadı yine yapmaya cekiniyorum

arasıra yorumlarınıza denk geliyordum hatırladım sizi. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız çok sevindim :) benim de bat bugün ama gelen giden yok :)
geçen hafta test yapmıştım iki tane ama çıkmadı yine yapmaya cekiniyorum
Çok teşekkür ederim 🌸
Ben olsam meraktan duramam 🤗🤭🤭 inşallah sizin de güzel haberlerinizi alırız 🙏🏻🌹

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻 amin 🧿

hayırlı olsun saglıkla kucagınıza alın insallah ilişki pik günümü oldu catlama günümü

Kızçeler selam öncelikle
Bizde nasipse çocuk istiyoruz . Burada ki çoğu yazıyıda okudum 1 haftadır . Fakat benim aklıma takılan bir şey var . adet tarihim 6 nisan ve 28 günde 1 adet olurum düzenlidir . 14 . Günde genel olarak yumurtlamam olması gerekiyor ve 19-20-21 i yumurtlama gözüküyor . Ovülasyon testi daha dün geldiği için bana 2 gündür yapıyorum . Fakat pik yok ve çizgi çok silik , yarında piki göremem gibi geliyor 🙄 doktor kontrollerimin hepsi temiz polik. Over vs yok. Geçen yıl kasım ayında da 5 haftalık bir düşük yaşadım müdahale gerekmedi. Daha sonra 2 ay korunduk sonrası iş vs derken gene korunduk😀
Geri konuma geleyim 😀
Bir akıntı vs yok , ama kasıklarım, belim ve bacaklarım ağrıyor . Ama çizgi çok silik
Böyle yumurtlama tarihi olupta silik çizgi gören var mı?
Varsa bebişi oldu mu 🙏🏻
Kızlar benimki de hep pozitif çıkıyor ayın 2 sinde pik diye düşündüm dün ve bugün tekrar koyu çıktı anlamıyorum

Eklentiler

• IMG_5908.jpeg
    IMG_5908.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_5909.jpeg
    IMG_5909.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba canım senin kaç günde bir adet düzenin ?
6 sı pik gibi duruyor sanki Pcos var mı sende
32 günde bir oluyorum adetim düzenli hiç bir problemim yok. Dün ve bugün öyle gözüküyor ama ayın 2si de böyleydi sonradan silikleşti acaba o zaman çatlayamadı da ancak şimdi mi çatladı oluyor mu öyle

32 günde bir oluyorum adetim düzenli hiç bir problemim yok. Dün ve bugün öyle gözüküyor ama ayın 2si de böyleydi sonradan silikleşti acaba o zaman çatlayamadı da ancak şimdi mi çatladı oluyor mu öyle
Hayır canım dün pik olmuş senin ayın 2 si de koyu ama en bariz koyu olan dün. Bugün de çatlama olmuş mutlaka değerlendirin . Dünü de değerlendirmişsinizdir umarım 🌹

X