Nerde o eski üyeler nerde o eski geyik 😌

uzuldum yıne Zeboş u hatırlayınca 😓😞😢 Megg yok evet bulamadım ısmını etıketlemeye çalıştım😞 vay be.. uzuluyor ınsan
Rahatsızlığı vardı tedavide oldu ama kurtulamadı maalesef çok sıkıntılı zamanları olmuştu.
Meg yok sıkıntı yaratmışlar topluca ne olduğunu bende çok bilmiyorumda açıkcası.

Rahatsızlığı vardı tedavide oldu ama kurtulamadı maalesef çok sıkıntılı zamanları olmuştu.
Meg yok sıkıntı yaratmışlar topluca ne olduğunu bende çok bilmiyorumda açıkcası.
Allah rahmet eylesin ne acı hayat işte girip mesajlaşmalarımızı buldum mekanı cennet olsun ınsallah ne denir ki 😞😞😞

Birde topluca yazıştığımız bir yer vardı özel mesaj yeri gibiydi hatırlarsın..

Çok üzücüydü kaç gün kendime gelemedim telefondada konulmuştuk kardeşi aradı haber verdi banada..
evet 😞 uzucu be hanım valla ne desek boş. Ailesine sabırlar versin Allahım nerde varsa böyle zor durumda olan acı insanı delip geçiyor 🙏🏻

ayyy evet Hanım Keleşimi Getir bu nicki asla unutmam😍 bide Megg vardı dimi ne güzeldi gerçekten aşırı eğlenıyorduk😊 mahidevran😂 halvet gecesi yapardık adeta şiirler yazılar hurremcıler mahiciler😂
Ya ben yeniyim ama ne güzelmiş keşke o zamanlar olabilseydim 😂😂

evet 😞 uzucu be hanım valla ne desek boş. Ailesine sabırlar versin Allahım nerde varsa böyle zor durumda olan acı insanı delip geçiyor 🙏🏻
Kolay değil elbette çok sıkıntı çekti tedavi oldu fayda olmadı maalesef,hep arayım dedim elşim gitmedi nedense yutkundum kaldım.
Doğum günlerimizde aynı gün zeboşla bu kadar denk gelemezdi.
Evet geyikteki topiğimizi diyorsun dimi abla
Ever elmayranın vardı ya o geyik topiği..
Hiç haber alıyormusun ondan napıyor acanba.
Ya ben yeniyim ama ne güzelmiş keşke o zamanlar olabilseydim 😂😂
Çok gzüel dönemlerdi o zamanlar.
Ya bu topiği hiç hatırlamıyorum keyifliymiş 😆
Sen nelwr kaçırmışsın öyle hürremciler mahiciler diye ikiye ayrıldık ne atışmalar olurdu.

Kolay değil elbette çok sıkıntı çekti tedavi oldu fayda olmadı maalesef,hep arayım dedim elşim gitmedi nedense yutkundum kaldım.
Doğum günlerimizde aynı gün zeboşla bu kadar denk gelemezdi.

Ever elmayranın vardı ya o geyik topiği..
Hiç haber alıyormusun ondan napıyor acanba.

Çok gzüel dönemlerdi o zamanlar.

Sen nelwr kaçırmışsın öyle hürremciler mahiciler diye ikiye ayrıldık ne atışmalar olurdu.
Evet abla elmik ile mesajlaşıyoruz arada iki kız annesi şimdi :)

ben sonradan katılmıştım sizin topiğe.sen doğum için girmediğin dönemdi.elmy,çek,Q,asmu, hanım abla ipek falan vardı.bu arada bende nick değiştirenlerdenim. eski miskamberim.hatırlayamayabilirsin

yok abla.geyikte takılmaz oldum.yeni grupları pek tanımıyorum.eskilerde girmiyor.savrulduk.ben minimal topikte takılıyorum bayadır.bdv desen eski ekşın yok.yada ben oralara girmediğimden bilmiyorum.
Bende öyle yemek topiği birde diyet grubundayım oradada tanıdık arkadaşlar var.
Bdv'de bende köreldim artık eskşden eser gürlerdim çaptan düştüm sanki çok ilgimi çekmiyor aetık nedense arada bakıyorum gene yazıyorum bişiler.

Bende öyle yemek topiği birde diyet grubundayım oradada tanıdık arkadaşlar var.
Bdv'de bende köreldim artık eskşden eser gürlerdim çaptan düştüm sanki çok ilgimi çekmiyor aetık nedense arada bakıyorum gene yazıyorum bişiler.
aynen ya.siyasette çoşardık.bdvdeki gürlemelerin falan efsaneydi

X