Ne diyorsunuz?

Gelin evindeki gelinlerin yaşına +5 koy, asla gerçek yaşları olduğunu düşünmüyorum🥲
Ayrıca evlilik yetişilmesi gereken bir şey değil ki geç kalmış olasınız. Hiç beklemediğin anda oluyor inan diyesim geldi:)
Sürekli kıyas halinde olmakta sizi üzmekten başka bir şey yapmaz.

Birde kimseyle gozgoze bile gelmiyorum
2 hafta önceki başlığınızda da göz göze gelince bakamıyorum 2 saniyeden fazla demişsiniz. Geliyor musunuz gelmiyor musunuz? Ona göre yorum yapmayacağım da allah aşkına başka bi hobidir, iştir güçtür bir şey bulun enerjinize yazık. Koca zaten akış içinde illa ki denk gelir.

20li yaşlar ne üni oku bitir iş güç sahibi ol anca kendine gel büyü olgunlaş kendine göre birini bul evlen en erken 25 26 ben 26 da evlendim baskıyla eşimin baskısıyla aklımda olsaydı 2 3 sene daha bekler öyle evlenirdim 😂evlilik bana ilk 1 sene çok zor geldi çünkü iş hayatına alışkındım geç kalmadınız bir yerde kısmetiniz vardır lütfen kendinize gelin benim arkadaşlarımda evlenir evlenmez hamile kaldı hatta çoğu düğün hazırlığında hamileymiş anlamıyorum hiç
Mi kocalarıyla birer kadeh bişey içmek istemediler hiç mi yalnız kalmak gezmek istemediler yapmayın kendinize bunu 💖

Geçen gelin evinde gelinin biri kocasıyla sevgililik göneminde askere giderken adamın terkettiğini 1 yıl gezip tozup sonra geri döndüğünü söylemişti( tabi bunu masumlaştırarak söyledi psikolojisi yüzünden öyle yapmış kocişkosu buna inanmak istiyor) adam gezip dolaşıp her haltı yiyip elinin altındaki kadına geri dönmüş anlayacağın çokta özenilecek bir hikaye değil gibi ha rainyyy? Özeneceğin şeyler böyle saçmalıklar olmak yerine önce eğitimin ve işin olsun. Kendini geliştirmezsen sende bu gelin gibi böyle bir erkonun insafına kalırsın.

Geçen gelin evinde gelinin biri kocasıyla sevgililik göneminde askere giderken adamın terkettiğini 1 yıl gezip tozup sonra geri döndüğünü söylemişti adam gezip dolaşıp her haltı yiyip elinin altındaki kadına geri dönmüş anlayacağın çokta özenilecek bir hikaye değil gibi ha rainyyy? Özeneceğin şeyler böyle saçmalıklar olmak yerine önce eğitimin ve işin olsun. Kendini geliştirmezsen sende bu gelin gibi böyle bir erkonun insafına kalırsın.
Çok çirkin bir olay böyle durumlarda kendileri küçük düşmüyor mu anlamıyorum ben o programı hiç izlemedim arada sırada görüyorum videoları çok itici ve hava atmalık geliyor bana o kadar altınlar ne bileyim kendi işimiz gücümüz var ama piyasaya bakınca bir düzeliyoruz bir bozuluyoruz ekonomi olarak bakıyorum kendimi koyarak bu kadar altın nasıl ya diyip sonra sahte galiba diyorum ama resmen gelenek görenek evlilik araştırması vs değil hava atma programı ve bence izleyen gençlerimizin de psikolojisi bozuluyor konuyu açanı da dikkate alırsak , yazık ülkemize nelere özendiriyorlar ya

Çok çirkin bir olay böyle durumlarda kendileri küçük düşmüyor mu anlamıyorum ben o programı hiç izlemedim arada sırada görüyorum videoları çok itici ve hava atmalık geliyor bana o kadar altınlar ne bileyim kendi işimiz gücümüz var ama piyasaya bakınca bir düzeliyoruz bir bozuluyoruz ekonomi olarak bakıyorum kendimi koyarak bu kadar altın nasıl ya diyip sonra sahte galiba diyorum ama resmen gelenek görenek evlilik araştırması vs değil hava atma programı ve bence izleyen gençlerimizin de psikolojisi bozuluyor konuyu açanı da dikkate alırsak , yazık ülkemize nelere özendiriyorlar ya
Kesinlikle. Dizilere dahi masum bakamıyorum artık. Dizilerde bir adam ikinci karıyı alıyor bizimkiler ağzı açık izliyor halbuki toplumu alıştırıyorlar bu duruma. Lükse özendirmeler gırla okumak yerine kvlerinin taktığı setler daha cazip geliyor genç kızlara.

Kesinlikle. Dizilere dahi masum bakamıyorum artık. Dizilerde bir adam ikinci karıyı alıyor bizimkiler ağzı açık izliyor halbuki toplumu alıştırıyorlar bu duruma. Lükse özendirmeler gırla okumak yerine kvlerinin taktığı setler daha cazip geliyor genç kızlara.
Hele şu instagramda 18 yaşında daha evlerinde eşya olmayan genç kızlarımızın karnında bebekle videoları … ya tani ki güzel anne baba olacaklar ama çok bunalacaklar yaşamadıkları çok şeyler var ben hepsinin evliliğinin devam edeceğini düşünmüyorum bitecek çünkü gözleri açılacak istekleri olacak vs vs ben dediğim gibi eşimin zoru ile evlendim 2 senelik sevgililik sonrası sonra çocuk çok istedi çok çok ama ilk 1 sene yapmayacağım dedim 1 sene sonra ara ara denemeler sonra doktora gittim 3 seneye gelecek şimdi diyorum ki iyi ki şimdilerde olacak psikoloji de çok önemli tabi bu yola girince insan olsun istiyor Allahım herkese gönlüne göre versin :) konu sahibi yaşın genç inşallah yazdıklarımız mantıklı gelir

Rainy yıllar akıp gidiyor senin konular hep aynı.
Giç değişmiyorsun gelişmiyorsun.
Bırak şu evlenme takıntısını. Biraz hayatını yaşa. Sen hayata karışsan karşına da biri çıkar da sen evde internet başından kalkmıyorusun ki.

X