Yazmamak icin oneriler

emanetinsan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2023
52
25
25
Arkadaşlar merhaba eşimle şuan küsüz, ilişkimiz boyunca hatalı da hatasız da olsam hep barışmaya ilk adımı attım çünkü küs olmak istemiyorum onu seviyorum, şuan annemdeyim ve hala bazen cocuk gibi yazıyorum. Mesela yolda el ele yürüyen birini görünce bizimde böyle yurumemiz gerekiyordu diyorum sinirlenip yazıyorum, ailemle onun hakkında konuşurken sinirleniyorum is yerinde aklıma geliyor yazıyorum. Yazmamak için ne tavsiye edersiniz ? Adam benden çok emin geri döneceğime dair .

Kendini tut,başka şeylere odaklan film izle dizi izle yapma artık bu adım atmalarin bir sonu yok .Benim eski eş de böyleydi hep ben adım atardım o günlerce küs kalabilirdi en son ona adım attıktan sonra ona dedim ki bu sondu bir daha asla adım atmayacağım sonra şiddetli bir kavga ettik avukat tuttum 1,5 ay içerisinde boşandım sonradan tekrar barışmak istedi her şey olup bittikten sonra niye çünkü o dava sürecine kadar benim adım atacağımı boşanmayacağımı sandı ama umduğu gibi olmadı

Kendini tut,başka şeylere odaklan film izle dizi izle yapma artık bu adım atmalarin bir sonu yok .Benim eski eş de böyleydi hep ben adım atardım o günlerce küs kalabilirdi en son ona adım attıktan sonra ona dedim ki bu sondu bir daha asla adım atmayacağım sonra şiddetli bir kavga ettik avukat tuttum 1,5 ay içerisinde boşandım sonradan tekrar barışmak istedi her şey olup bittikten sonra niye çünkü o dava sürecine kadar benim adım atacağımı boşanmayacağımı sandı ama umduğu gibi olmadı
Ablam biz mi alistirdik bunları acaba ya ? Boşarım ama biliyorum yazık olur

Küsüp gitmek nedir ya, seviyorsan dön evine bir daha da böyle şeyler yapma. Üç günlük dünya sonra pişman olursun
Tartışmamızda haksız değildim ki , eğer yaptığı haksızlıkta susup oturursam bu da bana saygısızlık değil mi ? Derdim dönmek değil derdim yazmamak , haaa bak kiz haklı geri adım atmıyor hiç yapmazdı bu kadar uzun süre dedirtmek istiyorum.

Ciddi bir sebep yoksa niye bosayacaksin adamı, öte yandan küsüp anneye gitme işi sıkıntı, adamı bıktırırsın..
İlişkiler 2 kişilik dikkat etsin ben bıkmayayim. Siz anlamıyorsunuz ben tartıştım fakat haklıyım. Tepki koyup sınır cizmeliyim. Benim derdim diyardan gitmek değil deveyi gutmek

İlişkiler 2 kişilik dikkat etsin ben bıkmayayim. Siz anlamıyorsunuz ben tartıştım fakat haklıyım. Tepki koyup sınır cizmeliyim. Benim derdim diyardan gitmek değil deveyi gutmek
Küserek giderek de çözüm olmuyor işte, farklı bir yol denemelisin belki, öte yandan anlamayana anlatmak öyle zor ki.

Numarasını ezbere bilmiyorsanız silin. Whatsapp yazışmalarını silin veya arşive atın ki görmeyin. Mümkün ise telefonu kapalı tutun.

Konu ne bilmiyorum ama kendini her zaman haklı gören yine haklı görmeye devam eder.

Tartışmamızda haksız değildim ki , eğer yaptığı haksızlıkta susup oturursam bu da bana saygısızlık değil mi ? Derdim dönmek değil derdim yazmamak , haaa bak kiz haklı geri adım atmıyor hiç yapmazdı bu kadar uzun süre dedirtmek istiyorum.
Satranç ta bir hamle ötesini görmek acemiliktir, ustalık 3-5hamle ötesini görebilmektir. Hatanın kimde olduğunun önemi yok, evden gitmek- ya bu böyle hiç yapmazdı ben de bir daha bu hatayı yapmayayım-dedirtmez. İlişkiyi yipratir uzun vadede bazı davranışlar vida misali yalama olur boşa döner, sorunları ciddiyetle konuşarak ve istikrarlı davranmak daha çok işinize yarayacaktır.

Satranç ta bir hamle ötesini görmek acemiliktir, ustalık 3-5hamle ötesini görebilmektir. Hatanın kimde olduğunun önemi yok, evden gitmek- ya bu böyle hiç yapmazdı ben de bir daha bu hatayı yapmayayım-dedirtmez. İlişkiyi yipratir uzun vadede bazı davranışlar vida misali yalama olur boşa döner, sorunları ciddiyetle konuşarak ve istikrarlı davranmak daha çok işinize yarayacaktır.
İstikrar ve ben , duygusal yapım çok zorluyor

Burnu sürtsün diye ailenize gittiniz ve eşinizin burnu falan sürtmedi çünkü amacınızın farkında.
Yazmanızı engelleyemiyorsanız küstüm ben oynamıyorum deyip gitmeyeceksiniz madem evde sessiz bir şekilde takılacaksınız eşinizi görünce ve kayıtsızlığını da görünce o şekilde sessiz kalmak daha kolay gelebilir.
Bu şekilde gittim ama nolur hatanı anla ve özür dile şeklinde bir imaj çiziyorsunuz eşiniz de sizin gibi taktiksel oynuyorsa sizin taktiğinizi görüp günlerce sessiz kalabilir ki kalıyormuş da.
Bence evden gitmeyin bir daha isteğiniz deveyi gütmekse.

X