Ne diyorsunuz?

Afedersiniz ama bu cehalet düşüncelerden kurtulun, insanların ne dediğine bakmayın. Evlilik düşüncesi oluşturacak bir aday olduğunda zaten evlenirsiniz. Evlenmek için evlenirseniz o zaman bu yaftalanmalarınız yerine işin çıkılması çok daha zor yaftalanmalar başlar.

Gelin evini izleyip inaniyor musun oradaki her bilgiye gercekten 🥴
Uzerlerinde gercek mi supheli olan bi ton altin var ama 50bin icin mahalle kavgasi ediyorlar 🥴
20li yaslarin basinda evlenenlere imrenmem sahsen, aksine vah derim bu kadar cabuk atildigi icin koca olayina 🤌

Gelin evini izleyip inaniyor musun oradaki her bilgiye gercekten 🥴
Uzerlerinde gercek mi supheli olan bi ton altin var ama 50bin icin mahalle kavgasi ediyorlar 🥴
20li yaslarin basinda evlenenlere imrenmem sahsen, aksine vah derim bu kadar cabuk atildigi icin koca olayina 🤌
Yani bende erken evlenmek istemiyordum ama yaslarini gorunce evde kaldim diye tribe girdim :KK70:

Yani bende erken evlenmek istemiyordum ama yaslarini gorunce evde kaldim diye tribe girdim :KK70:
Yani medyaya cok takilirsan evlensen bile bu kez zengin insanlarin esleriyle gezdigini tozdugunu gorup benim kocam niye zengin degil dersin
Kocan seni gezdirse niye altin vs almiyor dersin
Niye gobekli dersin
Hep daha iyisini isteyeceksin
Kocan iyi olsa onun anasi var danasi var hic olmadi elti olaylari var
Bitmez yani
Durduk yere dert sahibi olursun 🥴🥴

Yani medyaya cok takilirsan evlensen bile bu kez zengin insanlarin esleriyle gezdigini tozdugunu gorup benim kocam niye zengin degil dersin
Kocan seni gezdirse niye altin vs almiyor dersin
Niye gobekli dersin
Hep daha iyisini isteyeceksin
Kocan iyi olsa onun anasi var danasi var hic olmadi elti olaylari var
Bitmez yani
Durduk yere dert sahibi olursun 🥴🥴
😂 Gelinevi ne ya gümledim😂😂
Akıl izan sahibi olsalar orada ne işleri var zaten. Hshshs 22 yaşında evlenmek marifet olsaydı ebelerimiz marifetli olurdu 😂

Ayy şu domes programdan etkilenmeyin. Devir değişti artık eskiden insanlar evliliği çok matrak bir şey sanıyorlardı yada yaş geçince evde kaldım düşüncesi vardı. Ama yeni jenerasyon 30 undan önce evliliğe sıcak bakmıyor yada ömrünün sonuna kadar bekar yaşamayı tercih ediyor.

X