Ne demek şimdi anlamadım

kadin91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2023
16
-8
32
Elektrik varken elektrik yok böyle işmi olur tedaş abonelik iptali nedeniyle elektriği kesmek durumundamı normalde eşim aboneliği üzerine almış yeni taşindigimiz için ama adam gelip elektrigi kesti su an

Elektrik varken elektrik yok böyle işmi olur tedaş abonelik iptali nedeniyle elektriği kesmek durumundamı normalde eşim aboneliği üzerine almış yeni taşindigimiz için ama adam gelip elektrigi kesti su an

Eve taşındığınızda elektrik vardı, eşiniz kira kontratı veya tapu ile Tedaşa başvurarak abonelik işlemlerini yaptırdı ve şu anda evdeki eski tesisat ilişiği kesme yapıldı sanırım.

Tedaş çağrı merkezini arayıp sorun isterseniz. Muhtemelen yeni abonelik ve elektrik açma işlemi de 1-2 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Eve taşındığınızda elektrik vardı, eşiniz kira kontratı veya tapu ile Tedaşa başvurarak abonelik işlemlerini yaptırdı ve şu anda evdeki eski tesisat ilişiği kesme yapıldı sanırım.

Tedaş çağrı merkezini arayıp sorun isterseniz. Muhtemelen yeni abonelik ve elektrikli açma işlemi de 1-2 iş günü içerisinde yapılacaktır.
Evet önceki abonelik görünüyordu ama eşim üzerine aldırmış zaten aldırdığı halde böyle çat diye niye kesildi orayi anlayamadim

Evet önceki abonelik görünüyordu ama eşim üzerine aldırmış zaten aldırdığı halde böyle çat diye niye kesildi orayi anlayamadim

Şimdi bir kaç saat beklemek durumunda kaldım

Bu olması gereken iş akışı. Eski abonelik kapatılır, bu esnada görevli elektriği keser ve sayacı mühürler. Sonrasında yeni abonelik talimatı işleme alınır, sayaç başlangıç kwh ı kayda alınır ve yeniden konuta elektrik verilir.

X