Nars orgasm allık kullanan var mı?

persiangirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
1.396
107
kızlar çok methini duydum fiyatı ve deneyimlerinizi yazın hihoyyythihoyyytnoluuur

Son düzenleyen: Moderatör:
ben kullanıyorum.gerçekten çok güzel.rengi pembe-şeftali.bu yüzden çoğu kıyafet ve göz makyajına uyum sağlıyor.içinde altın ışıltılar var.yanakta süper duruyor.o bir efsane.

Evet yaa ne efsane hemde..Ben de pek merak ettim..peki bu nars orgasm ın renginin muadili bir renk yok mu yerli markalarda..veya kolay bulunan markalarda..Malum nars her yerde yok..

fiyat sanırım 50-60 arası birşey.the body shop 4 numara allık orgasma benzetilir.ama yerli markalarda benzerine rastlamadım.

ben henüz göremsesem de o gerçekten efsane. Gerçi nars orgasm ın çok fazla renk vermediği nars torrid in daha baskın olarak renkk verdiğini de okudum çok. daha koyu bir belirginlik isteyenler için torrid daha az renk için orgasmvereliniortak

ben de çok duydum bu efsaneyi kaydirigubbakcemile
kullanan arkadaşlar yok mu merak ediyoruz

çok güzel bir allık ve çoğu cilt rengine uygun...mac in de benzer renkleri var ama pembe-şeftali oranı bana çok hoş geliyor...
hatta buyrun resimleri...opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $nars.jpg
    $nars.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 162
  • $orgasmkp9.jpg
    $orgasmkp9.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 173
kahvelık mı var bu urunde bır turlu emın olamadım
tr de satılmıyor sanırım degıl mı?
body shop a da gıdıp bakıcam

Canım ben bir siteden narsın amour allığını aldım.Orgasm a çok yakın bir tonu var şeftali pembe.
Hemde 65 e yakın bir fiyatla aldım çok memnunum.Fiyat harika renk marka harika daha ne olsunbayanssulusmile

X