Nars orgasm allık kullanan var mı?

Orgasm guzeldı ama sahsen super orgasmı daha hoş.Cunku orgasm beyaz tenlerde bazen hayal kırıklıgı yaratabılıyor.

ben beyaz tenliyim 2 senedir kullanıyorum mükemmmmell tek kelimeyle.acaip kalıcı.süper doğal bir renk.hem normal allığın hem de multiple denen stickin orgasm rengini kullanıyorum super olan rengi fazla simli geldi bana.
nars'lar istanbulda kendi mağazasında onun dışında da sephoralarda satılıyor. 50-60 civarı sanırım allığı. stick de 81 tl. ama stick yaz için çok ideal ayrıca çok da uzun gidiyor değer yani

arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum ama ben aldım 2 kez kullandım ama satışa çıkarıyorum kutusu herseyi duruyo yesyeni daha....veya elinizde bunun stick hali varsa(yani illuminatör olanı) onunla takas da yapabilirim....bu topiğe fazla giremiyorum özel msj butonuyla ulaşırsanız benim için daha iyi olur...sevgiler.

bende kullanıyorum nars orgasm allık.Rengi yapısı ışıltıları süper. Ah bide adı azcık daha edepli olsaydı :KK1:

kızlar golden rose un no:7 sı de nars orgasm la bıre bır... fıyatıda cok uygun... $Golden-Rose-No-07-Nars-Orgasm-Dupe-Allik__34066907_0[2].jpg suan bende narsorgasm da var golden rose da var fakat nars a kıyamadıgım ıcın sımdılık golden rose u kullanıorm...

Uzun suredir kullandigim bir allik. Cok da seviyorum. Isiltisi abarti degil, pembeligi, seftaliligi hepsi ayarinda... Ingilizce DUPE diye arama yaparsanir dilediginiz urunun benzerini bulabilirsiniz. Bu alliga benzer coook var, tipatip aynisini gormedim ama benzerleri cok.. Dedigim gibi
urun adi+ dupe diye arama yapin ve resimlere bakin secin...

Bourjois marka LILA D OR var 33 numara, o benziyor nars orgasma. Ama bourjois kalici ve kaliteli degildir o kadar cok... Ben de pek sevmem.. Berbat ambalajlari vardir.

nerden bulabilirz acaba ben eskişehirdeyim burda yok sanırım. internette alabileceğimz bi yer var mı

Nars super orgasm , orgasm a gore daha pembeli rengi cok guzel. Ama cok simli ve surunce renkten cok sim geliyor gibi sanki gunluk kullnimda paril paril olursun dogal bir allik degil. Ama ozel gunler icin gayet guzel.

kızlar ben tavsiye etmiyorum, rengi hoş falan ama çok kalitesiz allık hemen parça parça oluyor etrafa saçılıyor her yer berbat oluyor, bundan dolayı sürülüşü de zor bi türlü sürülmüyor, durmuyor yüzde, ayrıca fiyatı da ucuz değil ki ben beni baştan uyarmayan sephora satışçılarına çok kızdım aynı parayla cliniqe ya da kaliteli başka bir marka alırdım, param resmen boşa gitti =(

Bunun bir benzerini Lancome'da bulabilirsiniz Blush Subtil serisinde, peach fever rengin adı. Nars orgasm da kullandım. Lancome'da da Nars'da da aynı şeyden şikayetçi oldum. Aşırı sim !! O kadar bilinçsiz bir müşteriyim ki, benimle ilgilenen kadına "Ay ben simli allıktan nefret ederim !!" dedim ve alış-verişin sonunda elimde bir adet bol simli Lancome blush subtil ile kasaya doğru gidiyordum. Bir daha aynı hataya düşmeyeceğim kesinlikle. Acayip şekilde satıcıların gazına geliyorum.

Bende kullanıyorum çok memnunum joker bir allık. pembe şeftali arasında altın ışıltılı çok güzel:KK16:
muadili bulunamayacak bir renk değil bence güzel olmasına karşın efsane olmasının tek sebebi ilginç adı bence

Fiyatı 85 lira. Bende yok fakat denemiştim ve beğenmedim o yüzden almadım. Benim kendi görüşüm tabii fakat bana göre fazla simli, hoş durmuyor. Amour ve ya Dolce Vita renklerini öneririm ben internetten swatchlarına bakıp karar verebilirsiniz.

X