bromelain kullanan varmı

Zayıflamakla ödem atmak çok farklı şeyler ya bence, aşırı ödem varsa illaki tartıda azalış görürsünüz ama kilo verdiniz sayılmaz bence. Aşırı ödemli olduğum bi dönem denedim işe yarıyordu evet ödem atma konusunda

Zayıflamakla ödem atmak çok farklı şeyler ya bence, aşırı ödem varsa illaki tartıda azalış görürsünüz ama kilo verdiniz sayılmaz bence. Aşırı ödemli olduğum bi dönem denedim işe yarıyordu evet ödem atma konusunda
Yan etkisi oldu mu bende inanılmaz derece de ödem var yani diyetisyenim de demişti daha önce kilodan fazla ödem var diye çünkü ödem çok tutuyor vücudum

Yan etkisi oldu mu bende inanılmaz derece de ödem var yani diyetisyenim de demişti daha önce kilodan fazla ödem var diye çünkü ödem çok tutuyor vücudum
Yok hayır, arkadaşım her gün 1, il dışına çıkacaksa ya da alkol alacaksa günde 2 kullanıyor çok uzun süredir o da yan etki görmedi. Sadece adet döneminde kullanmıyor galiba adet kanamasını artırabileceği için.
IMG-20231107-WA0013.jpeg

Benim ödemden ayaklarım şöyleydi ilk birkaç kullanımda bile iyi geldi

Benim vücudumda çok ödem oluyordu, bromelain kullandım ancak bende işe yaramadı, işe yaramayan 2-3 kişiye daha denk geldim.
Sabah kalkınca akşam yağ gibi çıkardığım yüzüğü takamıyordum mesela. Yaklaşık birkaç haftadır buna sebep olabilecek yiyecekleri bulmaya çalışıyorum, grup grup çeşitli yiyecekleri tüketmiyorum. İlk hafta süt ürünlerini çıkardım, değişim olmadı, ikinci hafta unlu yiyecekleri çıkardım ve 2 haftadır gözlemlediğim ödemim yok (bazı sabahlar yüzüm gözüm de şiş oluyordu). Benimki gıda sebepli bir ödemmiş (başka sebebi varsa bilmiyorum)
Şu an sebep olan yiyecekleri tüketmiyorum ve çok rahatladım. Belki siz de gıdalara odaklanırsınız.

X