Mucize yaşadığınız dualar

Evradı Kudsiyye
Cevşen
Şifa için Tahmidiye duası
Hizbul bahr duası
Bin Fatiha şerife sonrası dua
41 Yasini Şerif
41 Fetih suresi
18 adet cuma suresi cuma vaktinde (kısmet için okumuştum Allah karşıma çıkardı)

Daha pek çok dua ve zikirler var okuduğum ama bunlarla yapılan dualarım kabul oldu.

Merhaba arkadaşlar mucize yaşadığınız duaları anlatır mısınız bize de umut olsun 🙏🏻❤️
Gönülden çok isteyerek ettiğim dualar kabul oluyor bir kere bir kişi hakkında içimde kötü hisler oluşmuştu kalbim huzursuz oluyordu çok fazla sanki bana yalan söylüyor gibi hissediyordum ama konduramıyordum. Sonra aynı gün uzun bir süre dua ettim . 1 hafta sonra o insan hakkında gerçekten hislerimin tamamı çıkmıştı rabbim tek tek gerçek yüzünü göstermişti bana yani her şey kalpten gönülden dua etmekte 🤲🏻✨

Son düzenleme:
Evradı Kudsiyye
Cevşen
Hizbul bahr duası
41 Yasini Şerif
41 Fetih suresi

Daha pek çok dua ve zikirler var okuduğum ama bunlarla yapılan dualarım kabul oldu.
Maşallah 18 Cuma suresini her gün okusam olur mu 🙏🏻❤️

Evradı Kudsiyye
Cevşen
Hizbul bahr duası
41 Yasini Şerif
41 Fetih suresi

Maşallah 18 Cuma suresini her gün okusam olur mu
Gönülden çok isteyerek ettiğim dualar kabul oluyor bir kere bir kişi hakkında içimde kötü hisler oluşmuştu kalbim huzursuz oluyordu çok fazla sanki bana yalan söylüyor gibi hissediyordum ama konduramıyordum. Sonra aynı gün uzun bir süre dua ettim . 1 hafta sonra o insan hakkında gerçekten hislerimin tamamı çıkmıştı rabbim tek tek gerçek yüzünü göstermişti bana yani her şey kalpten gönülden dua etmekte 🤲🏻✨
çok teşekkür ederim hangi duaları okudunuz 🙏🏻❤️

Evradı Kudsiyye
Cevşen
Hizbul bahr duası
41 Yasini Şerif
41 Fetih suresi

41 fetihi usulüne uygun 7 günde mi okudunuz

X