Pcosken hamileyiiim

Elisaumay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
11
11
26
Merhaba öncelikle buraya gelme amacım herşeyden çok umut olmak. Ben yıllardır Polikistover’im ve herkes hamile kalsam bile çok zor olacagını söyledi. Yorumlar yazışmalar herşey bu yöndeydii..
Sonra yumurta büyütücü ve duphaston kullandım 1 ay. Ve evettt Çok şükür kanım da evde yaptığım test de pozitifff çıktı.

Pcos olduğu için üzülen umutsuz olan herkese bu başlığım. İçinizi rahat tutun ne tüp bebek tedavisi ne de aşılama ….

Allahım isteyen herkese nasip etsin..🙏🏻
Bunun çözümü bol dua ve bol umut ❤️

Merhaba öncelikle buraya gelme amacım herşeyden çok umut olmak. Ben yıllardır Polikistover’im ve herkes hamile kalsam bile çok zor olacagını söyledi. Yorumlar yazışmalar herşey bu yöndeydii..
Sonra yumurta büyütücü ve duphaston kullandım 1 ay. Ve evettt Çok şükür kanım da evde yaptığım test de pozitifff çıktı.

Pcos olduğu için üzülen umutsuz olan herkese bu başlığım. İçinizi rahat tutun ne tüp bebek tedavisi ne de aşılama ….

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tebrik ederim. 🌸

Ilk ayda mı ne guzel. Ben 1 senedir ilac tedavisi olmasina ragmen malesef olmuyor. Pcos var bendede. Allah kucaginiza almayi nasip etsin

Duphaston ve yumurta buyutucuyu nasıl kullandınız klomendi sanirim
Doktor da çok önemli. İlk doktorum sadece duphaston vermişti 3 ay onu kullandım bir şey değişmedi. Daha sonra enfeksiyondan başka bi doktora gittim bekarken gittiğim bi doktora biliyordu beni ve yumurtalıklarıma bakmak istedi. Onun yanımda klomendindi heralde onu verdi once o sonra duphaston dedi o şekilde devam ettim ve denedim bu sürecte de. Sonra adet günüme bi gün kala test aldım anlamsızca ve pozitif çıktı bu şekilde ☺️

Ilk ayda mı ne guzel. Ben 1 senedir ilac tedavisi olmasina ragmen malesef olmuyor. Pcos var bendede. Allah kucaginiza almayi nasip etsin
Sağlıklı beslenmen de çok önemli ama bu süreçte birde kilo tabiki de. 5-6 aydır ilaç tedavim vardı ama yumurta büyütme tedavisi 1 ay oldu evet

Sağlıklı beslenmen de çok önemli ama bu süreçte birde kilo tabiki de. 5-6 aydır ilaç tedavim vardı ama yumurta büyütme tedavisi 1 ay oldu evet
Ben 55 kiloyum kilo problemi hiç yaşamadım.

klomenden sonra çatlatma iğnesi kullanmadınız mı? ben de bu ay ilaç tedavisine başladım. femara kullandım ve çatlatma iğnesi yapıldı. doktor rahim kalınlaşmamda sorun görmediği için duphastonu gerek görmedi. su an 13. günü iğnenin. takvime göre 3 mayıs regl günüm. ama doktorum 14 gün sonra regl olmazsan kan testi verirsin demisti. çook korkuyyorummm🥲🥲

klomenden sonra çatlatma iğnesi kullanmadınız mı? ben de bu ay ilaç tedavisine başladım. femara kullandım ve çatlatma iğnesi yapıldı. doktor rahim kalınlaşmamda sorun görmediği için duphastonu gerek görmedi. su an 13. günü iğnenin. takvime göre 3 mayıs regl günüm. ama doktorum 14 gün sonra regl olmazsan kan testi verirsin demisti. çook korkuyyorummm🥲🥲
Kullandm cnm.malesef 1 senedir deniyoruz

Ayyy inşallahhh tutar bu duyguyu herkes yasasın ❤️ yok iğnelik bi durum olmadı kontrole gidecegim pazartesi bakacagız bakalım 🙏🏻

Bende pkoluyum 6 gün geçti az önce test yaptım çift çizgi çok heyecanlıyım çok uzun zamandır olmuyordu çok şükür Allahım kan testi sonucumu bekliyorum 🥹🥹🥹

Ayyy inşallahhh tutar bu duyguyu herkes yasasın ❤️ yok iğnelik bi durum olmadı kontrole gidecegim pazartesi bakacagız bakalım k
Evet canim asilama.yapcaz bu ayda olmamiss

Bende pkoluyum 6 gün geçti az önce test yaptım çift çizgi çok heyecanlıyım çok uzun zamandır olmuyordu çok şükür Allahım kan testi sonucumu bekliyorum 🥹🥹🥹
O test çiftse kanda pozitif olur çoook sevindiiim ❤️❤️

Merhabalar gözünüz aydın sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏻♥️
Bende pcosluyum. Kimyasal gebeliklerim var.
Yumurta büyüten ilacı iki ay kullandım gebelik oluşmadı. Duphaston bana vermemişti doktorum sizin progesteron değerinize bakıp mı verdi yoksa tedbir amaçlı mı acaba? :)

Merhana cok cok sevndim. Sizin hangi tedaviyle oldu acaba

Merhabalar gözünüz aydın sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏻♥️
Bende pcosluyum. Kimyasal gebeliklerim var.
Yumurta büyüten ilacı iki ay kullandım gebelik oluşmadı. Duphaston bana vermemişti doktorum sizin progesteron değerinize bakıp mı verdi yoksa tedbir amaçlı mı acaba? :)
Teşekkür ederiim. Bakmadı bişeye inanın amh falan bakıldı o kadar

X