Adet tarihi bekleyenler 🙏🏻🙏🏻

Aa bizim aynı gün demek ki Allahım güzel haberler almak nasip olsun inşallah ben geçen ay kesin hamileydim ama regl oldum 😅😅 bu ay cidden daha rahat olmaya çalıştım 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Canım nasılsın herhangi bir belirtin varmı? Ben dün gece uyurken sol kasıkta ağrı oldu. Uyandım böyle kramp gibi batma gibi bi süre devam etti sonra uyumuşum geri. Acaba yerleşme ağrısı falan olabilirmi daha adete 8 gün var.

Canım nasılsın herhangi bir belirtin varmı? Ben dün gece uyurken sol kasıkta ağrı oldu. Uyandım böyle kramp gibi batma gibi bi süre devam etti sonra uyumuşum geri. Acaba yerleşme ağrısı falan olabilirmi daha adete 8 gün var.
Canım valla benim de arada iğne batması gibi batma oluyor sol kasığımda ama hiç adet belirtilerim de yok 🥲 cubku geçen ay adet belirtisi yaşadım ve sonu hüsran oldu 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Bu arada dün benim ovulasyon testim kopkoyu çıktı test sahibine yazdım ikinci kez yumurtlama dedi ben anlamadım 😅😅

Benim adet belirtilerim biraz erken başlıyor normalde göğüslerim siserdi sis de değil ben anlamadım bu işi 🤣🤣 inşallah hamileyizdir tutmustur canım benim ya🥹💜
Of inşallah canım ya ben tek tüplüyüm şuan o tüpümde dış gebelik olan tüpüm bakalım cokta umutlanmak istemiyorum belki sağdan yumurtlamışımdır boşa heveslenmiş olurum. Olmazsa öbür ay yumurta takibi yaptırmayo düşünüyorum

Of inşallah canım ya ben tek tüplüyüm şuan o tüpümde dış gebelik olan tüpüm bakalım cokta umutlanmak istemiyorum belki sağdan yumurtlamışımdır boşa heveslenmiş olurum. Olmazsa öbür ay yumurta takibi yaptırmayo düşünüyorum
Minnakkurabiyeler diye bir sayfası var oraya baktın mı tek tüplü anne adayları için pozisyon VS öneriyor canım. Ben de bu ay doktor kontrolüne gittim bana soldan yumurtlayacaksin dediği için biz de hep ona göre değerlendirdik pozisyonları da sola yattım mesela ilişki sonrası

Minnakkurabiyeler diye bir sayfası var oraya baktın mı tek tüplü anne adayları için pozisyon VS öneriyor canım. Ben de bu ay doktor kontrolüne gittim bana soldan yumurtlayacaksin dediği için biz de hep ona göre değerlendirdik pozisyonları da sola yattım mesela ilişki sonrası
Ay bakıyım bilmiyordum böyle bir sayfa çok sağol canım adet olursam da innovita alıcam

X