Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Mikro kaynak yaptıranlar ?

Ssanemtkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
264
80
33
Merhaba mikro kaynak yaptıranlar memnun mu ? Bende seyrek saçlıyım yaptırmak istiyorum dışardan gözüküyor mu kullanımı kolay mı saça zarar veriyor mu

Kiz kardesim yaptirdi canim san kuaforde. 1700 lira fln verdi. Cok guzel oldu. Saclarin kalitesi cok iyiydi. Hic belli olmuyordu, sac diplerindeki kaynak yerleri fln. Ama onlari cikartinca cok dokulme yasadigini soyledi. Onu da su sekilde acikliyor kuaforler; iste sac aylarca kaynaga bagli oldugu icin dokulecek olan sac dokulemiyor. Kaynaklar cikinca dokuluyor. Ama ekstra fazla dokulme yasanmiyor diyorlar. Ne kadar dogru bilmiyorum ama cok guzel gorunuyor acikcasi.
Mesela benim sacim ince telli ve az. Cit cit kullaniyorum ben. Hafta sonlari fln takiyorum elim alisik yillardir zaten. Onda bile gece citcitla uyursam, normalden fazla dokulme yasiyorum o gun. Tokalar saci sıkıştırıyor cunku.
Uzun saci kurutmasi zor sadece. Topla, at kuyrugu yap cik orasi kolay die dusunuyorum.

Merhaba
Mikro kaynak yaptırmaya gittiğiniz yer,gercekten mikro kaynak yapmalı. Bazı yerler,mikro kaynak diye başka bir uygulama yapiyor,bilginiz olsun. Mikro kaynağın fiyatı yüksek ve son dolar zamlarindan sonra daha da yuksek
Onun harici sacta dökülme yapar mi bilmiyorum. Boncuklar yapiyordu. Zamaninda kullanmistim
Boncuklarda arada düşme de oluyordu,2 aylık kullanimda 4 ,5 tanesi düşüyordu . Sonra tekrar taktirip cikartmaya gidince onlari da taktiriyordum yeniden.
Disardan gözükmez mikro kaynak.
Yalniz saclari cikartirken aseton gibi bir madde döküyorlar. Hatta daha sert bi madde.
O saca zarar verir.
Bence çıt çıt kullanın daha iyi.

Merhaba
Mikro kaynak yaptırmaya gittiğiniz yer,gercekten mikro kaynak yapmalı. Bazı yerler,mikro kaynak diye başka bir uygulama yapiyor,bilginiz olsun. Mikro kaynağın fiyatı yüksek ve son dolar zamlarindan sonra daha da yuksek
Onun harici sacta dökülme yapar mi bilmiyorum. Boncuklar yapiyordu. Zamaninda kullanmistim
Boncuklarda arada düşme de oluyordu,2 aylık kullanimda 4 ,5 tanesi düşüyordu . Sonra tekrar taktirip cikartmaya gidince onlari da taktiriyordum yeniden.
Disardan gözükmez mikro kaynak.
Yalniz saclari cikartirken aseton gibi bir madde döküyorlar. Hatta daha sert bi madde.
O saca zarar verir.
Bence çıt çıt kullanın daha iyi.
Saçım inçe telli ve az olduğu için çıt çıt belli oluyor maalesef dediğiniz doğru bende netten bakıyorum mikro kaynak diyor ama baya kalın bant gibi bir şey var o da belli olur yani

X