Metabolic Balance

Açıkçası ben bu sisteme dahil oldum ve size listelenen ne yemelisiniz haricinde çok gereksiz. Çok pahalı. Hatta daha da ağır konuşucam aldatmaca. Gidin karatay kitabı alın 12 tl'ye aynı şey. Şimdi ben bu oarayu verdim ama içim yandı.

Demem o ki bazı insanlar bu salaklığı yapmalı ki diğerleri yapmasın. O salak da benim.

Gerçekten inanılmaz bir fark yaratmıyor hayatınızda.

5 saat yemek yeme, bence ekmek tüketme! Tüketiceksen ladin çavdar ekmek. Bol protein onun 10 gr fazlası sebze bir meyve. Kilona göre hesaplanmış su. Bunu internette sende yapabilirsin. 14 gün yağ ekleme, sonra yağa geç. Her öğün bir çorba kaşığı yağ ve spor izni. Minimum 30 dakika yürüme. Her öğüne protein ile başla. Tek proteinin olsun gibi gibi.

Şimdi bu kadar basit bir ley için bu parayı dökmek hayal tacirliğinden başka şey değil.

Bence yapmayın!

nasıl kızdınız neler yaşadınız bilemiyorum.herkes kendi çektiğini bilir diye bir deyim var.ben de defalarca diet yaptım ,üzüldüm ,ağladım,duygusal zorluklar hastalıklar üzüntüler yaşadım.Ama denk gelmek diye bir söz var .Demek ki daha önce denk gelmemiş şimdi denk geldi .bu disiplin alman bir dr. tarafından bulunmuş ve bir şirket kurulmuş.insanların kan değerlerine göre belli düzende belli yiyecekler seçiliyor.kişiye özel oluyor.kişilere temsilcilikler verilmiş ve temsilciler bir ücret ödüyor.almanya da 700 euroymuş.eğer euro bizde bu kadar pahallı olmasaydı 700 lira olarak düşünseydik daha olumlu olurdu değil mi.sonuçta disiplini kendinize göre kurallarına göre hazırlarsınız ama hangi besinleri yiyeceğinizi nasıl ayarlayacaksınız.bu bir diet değil bu vücudu fabrika ayarlarına döndürüp bozulan düzenini tekrar sağlamak.eğer sonrasında da uyuma devam edip dikkat ederseniz düzen devam eder.dikkat etmezseniz düzen ayar bozulabilir.12 liralık o kitap da güzel katılıyorum ama besin miktarlarında bir sınır olmalı .çünkü proteinin sindirilmesi sonrası oluşan ürik asit miktarı çok olabilir.boşuna gut hastalığı yaşanıyor.umarım her canlı mutlu olduğu şekilde ve hep sağlıklı olur.küsmeyin üzülmeyin mutlaka her müşkilin bir çözümü vardır.umudunuzu kaybetmeyin.denk gelsin iyilerle karşılaşmanızı dilerim.

söylediklerinin hepsi ayrı ayrı test ve disiplinler.internette bu metabolik balansı yapmaya yetkili olan hekimlerin listesi var.oradan bakıp bursa yı bulabilirsin.yanlız şunu bilmelisin.3 ana öğünden başka hiçbir şey yemiyorsun.su ve bitki çayı;çay dışında aralarda bir şey tüketmiyorsun. sabah en geç 10 da kahvaltın bitmiş olmalı ve akşam 21 den sonra hiçbir şey yemiyorsun.sabır gerekiyor.öğün araları en az 5 en çok 7 saat.
mesela 9 dan sonra kahvaltı yapmamaya çalışıyorum.sabah 7 ;30 da kahvaltımı bitirmiş oluyorum.12;30 da öğle yemeğini 19;00 da da akşam yemeğimi yiyiyorum.başka yiyeceklari aklıma bile getirmiyorum.sanırım cevap veriyor.yağ yaktığımı hissediyorum.dilerim mutlu olduğun kiloda ve hep sağlıklı olursun.

merhaba çok rica ediyorum yardım istiyorum.ben pinner testi yaptırdım ama diyet listem hiç öyle değil normal ara öğünlü bir liste 7,30 da yoğurt 9 da kahvaltı 11.30 da meyve 13,30 öğle yemeği gibi devam ediyor ben ce bu yanlış ben zaten 5 diyetisyene gittim ve böyle başarılı olamadım diye bu testi yaptırdım sizin dr nerde adı nedir çok rica ediyorum doğru olanı bulamıyoruz para versen de doğruya ulaşamıyoruz. sitesinde yazıyordu aşamalı diye işte sıkı dönem rahat dönem ve koruma dönemi şimdi hiç bir yerde böyle bir bilgi yok.acaba gerçekten sonuç alınıyor diye diyetisyenler mi istemiyor

merhaba çok rica ediyorum yardım istiyorum.ben pinner testi yaptırdım ama diyet listem hiç öyle değil normal ara öğünlü bir liste 7,30 da yoğurt 9 da kahvaltı 11.30 da meyve 13,30 öğle yemeği gibi devam ediyor ben ce bu yanlış ben zaten 5 diyetisyene gittim ve böyle başarılı olamadım diye bu testi yaptırdım sizin dr nerde adı nedir çok rica ediyorum doğru olanı bulamıyoruz para versen de doğruya ulaşamıyoruz. sitesinde yazıyordu aşamalı diye işte sıkı dönem rahat dönem ve koruma dönemi şimdi hiç bir yerde böyle bir bilgi yok.acaba gerçekten sonuç alınıyor diye diyetisyenler mi istemiyor

İzmir deyim zaten bu pinner test değil metabolik balans.adı Ekrem Övgü

D Donyagidolmasi canım sen kaç aylık paket almıştın?
kaç kilo verdin?
Ben yeni yaptırdım. 26 ekimde sonuClarke 16 kasımda geldi 26 Kasım da randevuulaşabilirsiniz başladım yani 1 hafta oldu uyguluyorum.yarın ölçüm yapılacak bakalım. Testte çıkan gıdaları kesinlikle yemedim.diyete de 2 kaçamak dışında harfiyen uydum.bakalım ama ben metabolik balansı istiyordum yanlış yaptırmıştım. Bilgi aldığımda hep aynı testler gibi bahsediyorlar sanki birinde 100 gıdaya bakılıyor diverinde 200 gibi biri diğerinin gelişmiş hali gibi anlatılıyor. Kimse yanilmasin pinner diyetisyenler yapabiliyor ve ozel diyeti yok yasakli gidalarin olmadigi stard diyetler gibi uygulaniyor simdilik en azindan . Metabolik balans Dr lar uygulayabiliyor kisiyeozel diyeti var anladigim kadariyla ,pinner cozum degil gibi geliyor bana şimdilik. .hayırlısı bakalim

Son düzenleme:
Ben yeni yaptırdım. Test birde tek seferlik diyetisyen hizmeti aldım 940 TL 26 ekimde sonuclar16 kasımda geldi 26 Kasım da randevu alarak başladım yani 1 hafta oldu uyguluyorum.yarın ölçüm yapılacak bakalım. Testte çıkan gıdaları kesinlikle yemedim.diyete de 2 kaçamak dışında harfiyen uydum.bakalım ama ben metabolik balansı istiyordum yanlış yaptırmıştım. Bilgi aldığımda hep aynı testler gibi bahsediyorlar sanki birinde 100 gıdaya bakılıyor diverinde 200 gibi biri diğerinin gelişmiş hali gibi anlatılıyor. Kimse yanilmasin pinner diyetisyenler yapabiliyor ve ozel diyeti yok yasakli gidalarin olmadigi stard diyetler gibi uygulaniyor simdilik en azindan . Metabolik balans Dr lar uygulayabiliyor kisiyeozel diyeti var anladigim kadariyla ,pinner cozum degil gibi geliyor bana şimdilik. .hayırlısı bakalim

Ben yeni yaptırdım. 26 ekimde sonuClarke 16 kasımda geldi 26 Kasım da randevuulaşabilirsiniz başladım yani 1 hafta oldu uyguluyorum.yarın ölçüm yapılacak bakalım. Testte çıkan gıdaları kesinlikle yemedim.diyete de 2 kaçamak dışında harfiyen uydum.bakalım ama ben metabolik balansı istiyordum yanlış yaptırmıştım. Bilgi aldığımda hep aynı testler gibi bahsediyorlar sanki birinde 100 gıdaya bakılıyor diverinde 200 gibi biri diğerinin gelişmiş hali gibi anlatılıyor. Kimse yanilmasin pinner diyetisyenler yapabiliyor ve ozel diyeti yok yasakli gidalarin olmadigi stard diyetler gibi uygulaniyor simdilik en azindan . Metabolik balans Dr lar uygulayabiliyor kisiyeozel diyeti var anladigim kadariyla ,pinner cozum degil gibi geliyor bana şimdilik. .hayırlısı bakalim

Merhabalar sizinki yanlış olmuş. Bu listelerde size ne yememeniz gerektiğini değil aksine ne yemeniz gerektiğini söylüyor. Siz onlar arasından yememeniz gerekeni görüyorsunuz.

Açıkçası ben bu sisteme dahil oldum ve size listelenen ne yemelisiniz haricinde çok gereksiz. Çok pahalı. Hatta daha da ağır konuşucam aldatmaca. Gidin karatay kitabı alın 12 tl'ye aynı şey. Şimdi ben bu oarayu verdim ama içim yandı.

Demem o ki bazı insanlar bu salaklığı yapmalı ki diğerleri yapmasın. O salak da benim.

Gerçekten inanılmaz bir fark yaratmıyor hayatınızda.

5 saat yemek yeme, bence ekmek tüketme! Tüketiceksen ladin çavdar ekmek. Bol protein onun 10 gr fazlası sebze bir meyve. Kilona göre hesaplanmış su. Bunu internette sende yapabilirsin. 14 gün yağ ekleme, sonra yağa geç. Her öğün bir çorba kaşığı yağ ve spor izni. Minimum 30 dakika yürüme. Her öğüne protein ile başla. Tek proteinin olsun gibi gibi.

Şimdi bu kadar basit bir ley için bu parayı dökmek hayal tacirliğinden başka şey değil.

Bence yapmayın!
Siz bu diyete ne kadar harcadınız? Yardımcı olmak adına size uygulanan her şeyi ayrıntısıyla bizimle paylaşsanız biz de sizin hatanıza düşmesek :)

Paylaşmıyorlar ya ben de çok sordum uğraşma bence boşuna .ekşi sözlükte açıklamalar var onu oku derim ben

hızlı dönüşün için teşekkürler.. ben de akşam evde kağıtlarımı buldum.. yağsız dönem bittikten sonra, günde 3 tane omega-3 ve 3 tane chrom kullanmaya başlamışım. Gün aşırı da egzersiz..

chromium picolinate ne işe yarar MB ye başlayalı 4 hafta oldu 4 kg verdim henüz.Spora başlamalıyım sanırım artık hızlandırmak için öneriniz var mı acaba

chromium picolinate ne işe yarar MB ye başlayalı 4 hafta oldu 4 kg verdim henüz.Spora başlamalıyım sanırım artık hızlandırmak için öneriniz var mı acaba
sanırım tok tutma özelliği var.Ama bu benim görüşürüm hiç sormadım doktoruma.Spora başlama süresini de doktor beliriyor.Mesela bana rahat döneme kadar spor yasaktı.Rahat döneme geçtikten sonra yani bir aysonra sadece 45 dk yürüyüş verdi.Platese başlamamı da koruma dönemin de söyledi.

chromium picol
inate ne işe yarar MB ye başlayalı 4 hafta oldu 4 kg verdim henüz.Spora başlamalıyım sanırım artık hızlandırmak için öneriniz var mı acaba
sanırım tok tutma özelliği var.Ama bu benim görüşürüm hiç sormadım doktoruma.Spora başlama süresini de doktor beliriyor.Mesela bana rahat döneme kadar spor yasaktı.Rahat döneme geçtikten sonra yani bir ay sonra sadece 45 dk yürüyüş verdi.Pilatese başlamamı da koruma dönemin de söyledi.

merhabalar. yaklasık tam ıkı sene önce buralardaydım ama tamamlamadan bıraktım. sımdı tekrar başlamak istiyorum. sanırım cumartesı detoxla baslayacagım ama guncel sayfalara vaktıgımda cok guzel besınler göruyorum bende hıc öyle besinler yok, chia gibi.. benmkı cok standart galiba. yogurtta yok mesala. listem var ama doktorum yok. suan yenı başlayanlardan ricam olacak. turk kahvesı yasak mı kesın mı yasak oldugu sorabılır mısınız acaba? sade türk kahvesii..

sanırım tok tutma özelliği var.Ama bu benim görüşürüm hiç sormadım doktoruma.Spora başlama süresini de doktor beliriyor.Mesela bana rahat döneme kadar spor yasaktı.Rahat döneme geçtikten sonra yani bir aysonra sadece 45 dk yürüyüş verdi.Platese başlamamı da koruma dönemin de söyledi.
Çok teşekkür ederim bende yürüyüşe başladım biraz da yüzme ekledim ve gelişmeler süper :)

merhabalar. yaklasık tam ıkı sene önce buralardaydım ama tamamlamadan bıraktım. sımdı tekrar başlamak istiyorum. sanırım cumartesı detoxla baslayacagım ama guncel sayfalara vaktıgımda cok guzel besınler göruyorum bende hıc öyle besinler yok, chia gibi.. benmkı cok standart galiba. yogurtta yok mesala. listem var ama doktorum yok. suan yenı başlayanlardan ricam olacak. turk kahvesı yasak mı kesın mı yasak oldugu sorabılır mısınız acaba? sade türk kahvesii..
türk kahvesi şekersiz olarak yasak degil.ama ögün sonrası iç demişti bana doktorum.Ben de yeniden başladım.Ama bu kez doktorsuz yapıyorum.Çünkü gecen sene gittim zaten.Bu arada ben de de chia yok ama ben sabahları yogurduma ilave edip yiyorum.ekmek hakkımı chiadan yana kullanıyorum

türk kahvesi şekersiz olarak yasak degil.ama ögün sonrası iç demişti bana doktorum.Ben de yeniden başladım.Ama bu kez doktorsuz yapıyorum.Çünkü gecen sene gittim zaten.Bu arada ben de de chia yok ama ben sabahları yogurduma ilave edip yiyorum.ekmek hakkımı chiadan yana kullanıyorum
ben başlamayamadım durmadan da kilo alıyorum. bnm listem baya eskigaliba. :S napacagımı bilemıyorum ya.

Ah aslında ben asıl şunu sormak isterim verilen yemek listelerine uyabilmek çok zor mu 12 kilo vermem gerek azda değil napsam bi arayayım yarın kızlar beni yalnız bırakmayın lütfen

X