Metabolic Balance

merhaba arkadaslar olcumlerde 59.1 cıktım ve 5 kg fazlam oldugun soyledı ama ben stok yapabılmek adına 50 kg a ınmek ıstedıgımı soyledım. vucudumda 6 kg yag gıdecekmıs temmuz 15 te 2 bden daha zayıf 50 kg olacaksın dedı zzekerıya bey :) cok merak edıyorum bu arada yarın start verıyoruz ınşallah ..

merhaba arkadaslar olcumlerde 59.1 cıktım ve 5 kg fazlam oldugun soyledı ama ben stok yapabılmek adına 50 kg a ınmek ıstedıgımı soyledım. vucudumda 6 kg yag gıdecekmıs temmuz 15 te 2 bden daha zayıf 50 kg olacaksın dedı zzekerıya bey :) cok merak edıyorum bu arada yarın start verıyoruz ınşallah ..
Merhaba,öncelikle bu zorlu ama sonucu herşeye değer olan bu yolculukta başarılar dilerim:)Ben de 10 kilonun sonun da 61 de takılı kalmıştım.Ama en başa dönerek 3 kilo daha verdim.Benim olmam gereken kilo zaten 61 idi ama bana yetmedi:)Bu arada sıkılaşmak için en iyi yöntem reformer pilates.Doktorum artık verecek kilon kalmadı korumak ve sıkılaşmak için reformara başla dedi.Ama sana spor ilk on beş gün yasak olmalı.

Kızlar selam, bende bu mucizeyi geç keşfedenlerdenim.. Bir tesadüf sonucu tanıştığım doktor yüzüme bakarak tüm hastalıklarımı söyledi şaştım kaldım, gebeliğimde yaşadığım sıkıntılara kadar.. 1 ay sonra kararımı verdim ve 1300 km lik yoldan adamın yanına gittim. kan tahlilleri vs derken başladım çok şükür..

henüz sıkı dönemin 9. günündeyim. 111 kg ile başladım şuan 106.4 kg dayım yani 4,6 kg verdim çok şükür. Cuma zayıflama takımındayım 7. takım. En son cuma bildiriminde 108.7 kg dı. Bugün 106,4 kg.

Ben şeker hastasıyım ayrıca PKO hastasıyım kolestrolüm çok yüksek ve kansızlık var. ve sayamadığım bir çok rahatsızlık.. Bu yüzden inanın kilo vermem çok zordu ben hala bu kiloya gelebildiğime inanmıyorum..

Eğer maddi imkanınız var ise doğru doktoru bulun ve iletişime geçin.. İnanın hayat tarzınız değişiyor.. ne uyuşukluğum ne yemek sonrası uyuklamalarım.. hepsi gitti. Aksine o kadar dincim ki anlatamam..

Allah'ım şifa arayan herkese şifa versin..

ara ara burayı takip edip yazmaya çalışacağım.. sevgi ve sağlıkla kalın..

Kızlar selam, bende bu mucizeyi geç keşfedenlerdenim.. Bir tesadüf sonucu tanıştığım doktor yüzüme bakarak tüm hastalıklarımı söyledi şaştım kaldım, gebeliğimde yaşadığım sıkıntılara kadar.. 1 ay sonra kararımı verdim ve 1300 km lik yoldan adamın yanına gittim. kan tahlilleri vs derken başladım çok şükür..

henüz sıkı dönemin 9. günündeyim. 111 kg ile başladım şuan 106.4 kg dayım yani 4,6 kg verdim çok şükür. Cuma zayıflama takımındayım 7. takım. En son cuma bildiriminde 108.7 kg dı. Bugün 106,4 kg.

Ben şeker hastasıyım ayrıca PKO hastasıyım kolestrolüm çok yüksek ve kansızlık var. ve sayamadığım bir çok rahatsızlık.. Bu yüzden inanın kilo vermem çok zordu ben hala bu kiloya gelebildiğime inanmıyorum..

Eğer maddi imkanınız var ise doğru doktoru bulun ve iletişime geçin.. İnanın hayat tarzınız değişiyor.. ne uyuşukluğum ne yemek sonrası uyuklamalarım.. hepsi gitti. Aksine o kadar dincim ki anlatamam..

öncelikle tebrik ederim.Gerçekten zor gibi görünse de bir süre sonra çok rahat alışılıyor.Size bu yolculukta başarılar dilerim.İnşallah istediğiniz amaca ulaşırsınız.

Arkadaşlar, bir şey sormam lazım. Gökalp Bey ile sıkı dönem bittiğinde omega-3 ve chromium picolinate vermişti. günde 3 adet alıyorduk diye hatırlıyorum. ama aradan 1 yıl geçti. şimdi hatırlamıyorum. Bilginiz var mı? siz nasıl kullandınız?

Arkadaşlar, bir şey sormam lazım. Gökalp Bey ile sıkı dönem bittiğinde omega-3 ve chromium picolinate vermişti. günde 3 adet alıyorduk diye hatırlıyorum. ama aradan 1 yıl geçti. şimdi hatırlamıyorum. Bilginiz var mı? siz nasıl kullandınız?
Ben sıkı döneme başladığımda başlamıştım omega 3 'e ama ben farklı bir doktora gidiyordum. bi bilgim yok canım.

hızlı dönüşün için teşekkürler.. ben de akşam evde kağıtlarımı buldum.. yağsız dönem bittikten sonra, günde 3 tane omega-3 ve 3 tane chrom kullanmaya başlamışım. Gün aşırı da egzersiz..

bluegreen sen ne yaptın? ilerleme nasıl gidiyor?

bluegreen sen ne yaptın? ilerleme nasıl gidiyor?

Canım ben hala devam ediyorum sıkı dönem bitti serbest dönem bitti yine sıkı dönemdeyim. 1.5 ay oldu 115 kilo ile burda kilo vermeye başladım 5 kiloyu kendim verdim ama ilerlemiyordu birde rahatsızlıklarım çoktu.. metabolic balance ile 1.5 ayda 11.5 kilo verdim. devam ediyorum hala..

ilk 1 ayda 5 - 5.5 kilo zar zor verdim yani öyle diyebilirim. sonra metabolic balanse ile devam ettim. toplamda 16.600 kg verdim. 2.5 ayda

bu değerler çok güzel.. ben 3 ayda 17 kilo vermiştim. ama bırakınca geri alıyorsun işte.. kıymetini bil devam et. 5 ay sonunda 30 kilo gitmiş olur.. ne kadar da güzel olur..

bu değerler çok güzel.. ben 3 ayda 17 kilo vermiştim. ama bırakınca geri alıyorsun işte.. kıymetini bil devam et. 5 ay sonunda 30 kilo gitmiş olur.. ne kadar da güzel olur..
ayyy inşallah canım 30-35 kilo fazlam vardı zaten çoğu gitti azı kaldı..

Başlığın 1. sayfasından buraya kadar okudum. Benim anladığım özellikle 1 ay süreyle sıkı olarak kurallara uyulursa diyet başarılı oluyor. Bu diyet için doktora gitmedim. Sizin yazdıklarınızı çok iyi okudum. Bu diyet için gereken kuralları uygulamak istiyorum.

doktora gitmeden olmuyor bu iş. liste lazım.. senin vücut yapına uygun, kişiye özel beslenme çıkıyor. Zaten hepimizi en zorlayan kısım maalesef o listeye ulaşmak oluyor.
ben listemi aldıktan sonra 17 kilo vermiştim 3 ayda. sonra o kiloları 1 yılda geri aldım. şimdi yine başladım. 20 gün oldu yaklaşık. 6 kilo gitti. ( 2,5 kilosu tam bir ödemdi) devam ediyorum. amacım 20 kilo vermek.. yılbaşına kadar kilo verip korumaya geçmeyi düşünüyorum. ben de bu sefer doktorsuz yapıyorum

Merhabalar bende bu sisteme yeni başladım.
Çok fazla kilom olmamasına karşın polikistik over, hipoglisemi, troid hastası olduğumdan doyma hissim yok. Ayrıca acıkınca elim ayağım titriyor ve sinirli oluyorum. Her ne kadar çok iyi görünsede ben maalesef 5 saat tutamıyorum kendimi. Gerçekten zorlanıyorum.

Benim durumumda olanınız varsa ya da bu 5 saati geçirmemi kolaylaştıracak yönteminiz bilmem isterim. Şu an yağsız dönemdeyim ama gerçekten zorlanıyorım. Doktorum zekariya bey. Metaformin kullanmam elzem gibi duruyor sanırım :KK43:

Merhaba bayanlar .bende yarın bu sisteme başlıyorum inşallah .aklıma takılan bişey var .detoksta patates veya sebze yenilmesi gerekiyor ya .sebze yiyen varsa ne yediniz ?tani haşlanmış olarak güzel olabilecek sebze düşünüyorum hiç aklıma gelmiyor .bu sistemi uygulayan arkadaşlar ne yediniz detoks için?

Merhaba bayanlar .bende yarın bu sisteme başlıyorum inşallah .aklıma takılan bişey var .detoksta patates veya sebze yenilmesi gerekiyor ya .sebze yiyen varsa ne yediniz ?tani haşlanmış olarak güzel olabilecek sebze düşünüyorum hiç aklıma gelmiyor .bu sistemi uygulayan arkadaşlar ne yediniz detoks için?
ben patates yedim iki gün boyunca.ama başka bir arkadaşım sadece kabak yemiş,her ögün de 500 gr.bazen haslamış bazen fırında yapmıştı.( kabak onda serbest olduğu için)

X