🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Canım kızlar ankarada bildiğiniz yumurtlama problemleri üzerine iyi bir kadın doğum uzmanı var mı önerebileceğiniz?
Bende ankaradayım eşim araştırdı uzman doktorlarla bağlantısı var ve hocalar natomed özel hastanenin doktorlarını önerdiler salı günü gideceğim yumurtalara bakıp ona göre çatlama iğnesi vericek

Anestezi altında olduğu için hicbirsey hissetmedim. Operasyondan sonra 1 pedi dolduracak kanamam anca oldu ve ertesi gün işe gidebildim. Aylarca operasyonu olmamak için boşa direnmişim demiştim yani düşündüğümden çok daha kolay geçti
Bende çok korkuyorum açıkcası sonrasında çok sorun olur mu diye bu söyledikleriniz beni umutlandırdı inşallah benime kolay geçer

Ya şu 2 kaset testi yapmasaydım Evet kabullenecektim ama o kaset testi Çok silik çıktı yani telefonla gözükmüyor ama gözle görülüyor ya Sonuç olarak Onda da çıktı ama Sabaha göre çok silik O yüzden bir Acaba dedim kandan önce kabullenemeyeceğim galiba muhtemelen
Yarın veriyordun dimi kuzum kanı

😍😍😍😍 inşallah umutsuz olmayalım da sımdı yoksa bıle Femara sonrası hemen kalırsın amın şuan hamılemıyım bılmıyorım ama hamileysem de duam sızlerle Zumruduanka96 Zumruduanka96 Candy7777 Candy7777 ve dıger kızcelerrrrr
İşte buranın en güzeli de bu hiç yan yana gelmediğimiz insanların duasında yer almak allah razı oldun bebişim kalbinden geçeni nasip etsin sana 🙏🙏❤❤❤

Kızlar adetim 45 gün oldu gelmiyor doktorlara gidiyorum hep sorun yok diyorlar e sorun yok madem neden düzensiz neden hamile kalamiyorum gerçekten artık çok yoruldum, ilaç dışında bildiğiniz bitkisel bir yöntem var mı adetim gelsin istiyorum ağrım var ama bir türlü gelmiyor 😟😟

Yarın 4 haftalık oluyor gibi görünüyor o zaman:) Bir hamilelik takibi uygulaması filan indirirsen oradan da takip edebilirsin. Ben flo uygulamasını kullanıyorum adet takvimi olarak da gebelik için de daha önce kullanmıştım

Yarın 4 haftalık oluyor gibi görünüyor o zaman:) Bir hamilelik takibi uygulaması filan indirirsen oradan da takip edebilirsin. Ben flo uygulamasını kullanıyorum adet takvimi olarak da gebelik için de daha önce kullanmıştım
Peki bilgin olduğu için soruyorum kusura bakma lütfen 4 haftalığına göre beta az değil mi normal mı hiç anlamıyorum çünkü

X