🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Bi sorun yoksa akışa bırakamadığımız için alamıyoruz o pozitifleri bebeğim
Öyle valla kuzum. Ben daha koyu bir çizgi bekliyordum oysaki.

Bugün dolapları düzenlerken bebeklerimin kıyafetlerini buldum en üst rafa tıkıştırmışım kaybetmenin acısıyla. Küvezdeyken giydikleri çorapları eldivenleri şapkaları falan vardı. Oturdum bir turda ona ağladım hiç iyi değilim bugün

Öyle valla kuzum. Ben daha koyu bir çizgi bekliyordum oysaki.

Bugün dolapları düzenlerken bebeklerimin kıyafetlerini buldum en üst rafa tıkıştırmışım kaybetmenin acısıyla. Küvezdeyken giydikleri çorapları eldivenleri şapkaları falan vardı. Oturdum bir turda ona ağladım hiç iyi değilim bugün
Onlar seni cennette bekliyor kuzum bu dünya için dayanılması zor bi acı tahmin edebiliyorum ama bildiğim kesin bişey var geldiğimiz yere geri dönecek olmamız yani Allah a. Dilerim en büyük sınavın olmuş olsun, daha başka acılar yaşama 😔😔

Arkadaşlar çatlatma iğnesinin etkisi kaçıncı güne geçiyordu idrar testinde? Öneriniz kaç günden önce idrar testini yapmamam yalancı etkiyle karşılaşmamak için?

Onlar seni cennette bekliyor kuzum bu dünya için dayanılması zor bi acı tahmin edebiliyorum ama bildiğim kesin bişey var geldiğimiz yere geri dönecek olmamız yani Allah a. Dilerim en büyük sınavın olmuş olsun, daha başka acılar yaşama 😔😔
Onları çok özlüyorum ama kötü günler geçicek inşallah. Rabbim bana güzel bir gelecek hazırlıyor oyüzden oluyor bütün bunlar. İnşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmaz🙏🙏

X