🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Aaa kuzum geldi mi sen yumurtlama testi yapmış mıydın bu ay
Yok kuzum yapmıyorum 3 senedir artık iyice görev gibi gelmeye başladı anda kalıp mutlu olsam da. Anlayabiliyorum ben çatladığımı. İki program kullanıyorum ama onlar otomatik satın 14. Gününe ovü işareti koyuyolar ama insan vücudu öle değil. Benim çatlama hsgden bi gün sonra oldu. Tam 13.14. Günde adet oldum uygulamaya göre 20-21 idi bat.

Yok kuzum yapmıyorum 3 senedir artık iyice görev gibi gelmeye başladı anda kalıp mutlu olsam da. Anlayabiliyorum ben çatladığımı. İki program kullanıyorum ama onlar otomatik satın 14. Gününe ovü işareti koyuyolar ama insan vücudu öle değil. Benim çatlama hsgden bi gün sonra oldu. Tam 13.14. Günde adet oldum uygulamaya göre 20-21 idi bat.
Benim de yumurtlama erken oldu kuzum bu ay o yüzden sordum sana da zaten sağlı sollu kaşık ağrılarım yoğunlaşmıştı çatladığını fark ettim bende bakalım beklemedeyim pik günün falan kaçırdım bende

Kızlar innovitaya yeni başladım servikal mukus hala devam ediyor bugünkü test sizce koyulasmaya azmi kaldı innovita kullananlar bu şekilde olduktan sonra ra pik veya pozitif gördünüz mü? En son 9.gun bugüne ait 🙂

Eklentiler

• 1000045339.jpg
    1000045339.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar merhaba, uzun zamandır takip ediyorum mesajlarınızı da beğeniyorum hep ama çok yazmıyordum. Eşimle 4 yıldır ayrı şehirlerdeydik iş dolayısıyla sonunda yan yana gelebildik 🥹🥰 artık yavaş yavaş çok üzerine düşmeden bebiş düşünmeye başlayacağız 🙏 yoğun iş tempomuzdan dolayı çoğu zaman yumurtlama günlerini değerlendiremeyeceğimiz için kendimizi strese sokmadan deneyelim dedik 🥰 umarım isteyen herkes en kısa zamanda bebişine kavuşur 🙏 Zumruduanka96 Zumruduanka96 mesaj olarakta atmıştım buradan da yazayım sat 5 Nisan bat 1 Mayıs beni de eklersen çok sevinirim🤗

Sağol kuzum sende olmasan beni gören duyan yok 😅🤣 peki sence pozitife yakın mıdır innovita çözemiyorum 1kacgune gorurmuyum sence
Kuzum daha erken zaten ama bak oh da dalgalanma olabiliyor aaa olmuyo pozitif die hiç kendini strese koyma sen yap hergın duzenlı aynı saatinde sıvı alımınada dikkat et bak nasıl pik olucak yaptıkça at testlerini ben aydınlatırım seni 🥰

merhaba, kürtaj sonrası 15. günden sesleniyorum. ilk adetim ne zaman olacağını bilmeden yanınızda olmaya geldim. ilk adet sonrası gebelik planlaması ile sizlerleyim.

merhaba, kürtaj sonrası 15. günden sesleniyorum. ilk adetim ne zaman olacağını bilmeden yanınızda olmaya geldim. ilk adet sonrası gebelik planlaması ile sizlerleyim.
Geçmiş olsun kuzum rabbim tekrar aynısını yaşatmasın 🙏

Kızlar selamlarrr. Ben bu ay klomen +ovitralle kullanmıştım. Yumurtam 18 mm iken de ovitralle vuruldum. Buraya kadar her şey güzeldi. Fakat ne yazık ki iğne üzerinden 28 gün geçmesine rağmen hala regl olmadım. Bugün sonunda doktora gittim ve 27 mm bir kistim oluştuğunu söyledi. Küçülmeye başlamış zaten duphaston vereyim adet ol. İkinci adetinde tekrar gel tekrardan ilaç tedavisine devam edelim dedi. Ben bir ay relax takılacağım yani 😀 üzülmem gerek aslında ama iki günde bir ilişki olsun diye diye eşimle birbirimizi görmek istemeyecek duruma gelecektik artık bu ay bize iyi gelecek dinleneceğiz bol bol. Bu arada normalde ilaç kullanmadığım aylarda yumurtlamam da çatlamam da kendiliğinden oluyordu. Bu ay klomen mi kiste dönüştürdü acaba bu konuda bilgisi olan kızçelerim varsa yorumlarınıza açığım 😍 Zumruduanka96 Zumruduanka96

Kızlar selamlarrr. Ben bu ay klomen +ovitralle kullanmıştım. Yumurtam 18 mm iken de ovitralle vuruldum. Buraya kadar her şey güzeldi. Fakat ne yazık ki iğne üzerinden 28 gün geçmesine rağmen hala regl olmadım. Bugün sonunda doktora gittim ve 27 mm bir kistim oluştuğunu söyledi. Küçülmeye başlamış zaten duphaston vereyim adet ol. İkinci adetinde tekrar gel tekrardan ilaç tedavisine devam edelim dedi. Ben bir ay relax takılacağım yani 😀 üzülmem gerek aslında ama iki günde bir ilişki olsun diye diye eşimle birbirimizi görmek istemeyecek duruma gelecektik artık bu ay bize iyi gelecek dinleneceğiz bol bol. Bu arada normalde ilaç kullanmadığım aylarda yumurtlamam da çatlamam da kendiliğinden oluyordu. Bu ay klomen mi kiste dönüştürdü acaba bu konuda bilgisi olan kızçelerim varsa yorumlarınıza açığım 😍 Zumruduanka96 Zumruduanka96
Kuzucum klonun çoğunluk kist yapıyor zaten adet olunca ilaç kullanacaksan femara istemeni öneririm doktordan

Kuzucum klonun çoğunluk kist yapıyor zaten adet olunca ilaç kullanacaksan femara istemeni öneririm doktordan
Aynen kuzucumm forumda okuduğum kadarıyla herkes femara öneriyor. Hatta eşim bile konuya o kadar hakim ki doktora diyor ki hocam klomen sanırım kist yaptı bir sonraki sefer ilaç mı değiştirsek 😀

X