Manken olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba,
Ben pisikolog mankenim. Mankenlik yaptığım dönemlerde pisikologluğa ara veriyorum. İş gelmediğinde de tekrar pisikolog oluyorum. Sorularınız varsa cevaplayayım.
Erkek arkadaşım aşırı kıskançlık yapıyor diye hamile kaldım, artık sadece onun olduğumdan emin olduğu için kıskanmıyor. Piyasada hamile mankene ihtiyaç vardı zaten tam zamanında ve iyi değerlendirdim durumu. Bir taşla iki üç kuş vurmayı severim. Bebeğim de hem manken olup hem okul okuyacak.

Hepsi kıskanç ve mutsuzlar çünkü.
Hepsi kıskanç ve mutsuzmu bilemem ama kendini abartmak insanlarda ister istemez böyle durumlara yol açıyor,maşallah herkes mankenlik teklifi almış kimiside 2 yerden 3 yerden almış,kim bunlar teklifi nasıl yapıyor yolda yürürken önünemi atlıyorlar,telefonunu nereden biliyorlar,teklifi kim aracılığıyla nasıl yapıyorlar,siz sizinle irtibata geçecek bir yere bağlı değilseniz başvuru yapmadıysanız bu insanlar sizi nereden buluyor,bakın herşeyin bir oluru vardır,etrafa iki hava atacam diye oradan teklif aldım buradan teklif yağdı derseniz olmaz,bu işi gerçekten yapanlar işlerin nasıl yürüdüğünü iyi bilir,ve inanın bunu söyleyenlerle istisnasız herkes dalga geçiyor,bana teklif geldi altı boş gerçeği yansıtmayan bir hayal ürünü,sadece boy uzunluğu değil fiziğinizinde yeterli olması gerekir yüzünüzünde iyi olması gerekir,modellikmi mankenlikmi teklif edildi,hangi ilde yaşıyorsunuz mesela her ilde ajans fln yok,ajansta çalışan 5,6 kişininde ortalıktan insan seçecek hali yok,muhtemelen kıskançlıktan değil mantıksız geldiğinden millet böyle yapıyor.

Klinik psikoloji yüksek lisansı yapması gerekir, lisans mezunları klinik açıp terapi yapamaz.
maalesef onlar da klinik açıp terapi yapamıyor. Gördüklerinizde iş yeri mutlaka bir psikiyatrist veya bir doktorun üzerinedir. Veya "danışma merkezi" olarak açabiliyorlar ama psikolog olarak değil. Bu arada ben falcıyım yıldız falı bakarım diyorsanız falcı olarak açabiliyorsunuz ama psikolog olarak değil :)

Hepsi kıskanç ve mutsuzmu bilemem ama kendini abartmak insanlarda ister istemez böyle durumlara yol açıyor,maşallah herkes mankenlik teklifi almış kimiside 2 yerden 3 yerden almış,kim bunlar teklifi nasıl yapıyor yolda yürürken önünemi atlıyorlar,telefonunu nereden biliyorlar,teklifi kim aracılığıyla nasıl yapıyorlar,siz sizinle irtibata geçecek bir yere bağlı değilseniz başvuru yapmadıysanız bu insanlar sizi nereden buluyor,bakın herşeyin bir oluru vardır,etrafa iki hava atacam diye oradan teklif aldım buradan teklif yağdı derseniz olmaz,bu işi gerçekten yapanlar işlerin nasıl yürüdüğünü iyi bilir,ve inanın bunu söyleyenlerle istisnasız herkes dalga geçiyor,bana teklif geldi altı boş gerçeği yansıtmayan bir hayal ürünü,sadece boy uzunluğu değil fiziğinizinde yeterli olması gerekir yüzünüzünde iyi olması gerekir,modellikmi mankenlikmi teklif edildi,hangi ilde yaşıyorsunuz mesela her ilde ajans fln yok,ajansta çalışan 5,6 kişininde ortalıktan insan seçecek hali yok,muhtemelen kıskançlıktan değil mantıksız geldiğinden millet böyle yapıyor.
ya ben şeyi hatirliyorum sanirim number1 tv idi, bir kizin konser kayitli klipteki resmini kesip kanaldan bizi bul diyerek yayın yapıyorlardı 😂 hiç unutmam o olayı buldumu acaba kız onları hep merak ettim.
bazi ajans sahipleri gittikleri guzellik salonlarinda vs de guzel kiz gorunce kartını birakiyor vs. olabiliyor yani

ya ben şeyi hatirliyorum sanirim number1 tv idi, bir kizin konser kayitli klipteki resmini kesip kanaldan bizi bul diyerek yayın yapıyorlardı 😂 hiç unutmam o olayı buldumu acaba kız onları hep merak ettim.
bazi ajans sahipleri gittikleri guzellik salonlarinda vs de guzel kiz gorunce kartını birakiyor vs. olabiliyor yani
O nadir bir durum,kiminle konuşsak boyu 170 üzerinde olunca hemen ben mankenlik teklifi aldm diye yapıştırıyor😂

Online da var.
Ben korsan psikoloğa da razıyım çok dertliyim çok.
Ben de işte kadın olmasın, 40 yaş üstü olsun, şu okuldan mezun olsun, şu şu eğitimleri almış olsun diye diye koskoca izmirde 2 psikolog kaldı elimde onlar da fahiş fiyatlar çekince alışveriş yapayım bari dedim 😂

merhaba ben 175 boyunda 50 kilo bi kizim yuzumun ve fizigimin de guzel oldugunu dusunuyorum. Ama asil meslegim psikilog bu iste pek para yok ama… bana mankenlik ajansindan teklif geldi sadece elbise deneyip foto cekecekler yani yanlis hicbir sey yok hem acik secik seyler giymem ben zaten ama nişanlım kıskançlığından kesinlikle izin vermiyor benim param bize yeter diyor ama ben onun eline bakmak istemiyorum. Ne yapmalıyım çok kıskanç hatta elinden gelse beni kapatacak …
Öznur şimdide mankenmi olmak istiyorsun?

Ben de gençtim guzeldim.
Hiç teklif almadım.

Ay hala yorum yapıyosun demek ki yeterince güzel değilmişsin … belli ki değilmişsin gelmiş hala burada yorum yapıyosun ayrıca yalan dünya repliğine de gülüyorsan eminim 35 yaş üstüsündür lütfen kardeşin yaşındaki kızlarla uğraşmak yerine çoluğuna çocuğuna bak ve şayet ben senin yerindr olsaydım köstek olmazdım ablalık yapardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X