Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yanlış yaptığımı düşünmüyorum benim sevdiğim kadın eğer beni seviyorsa dediğimi yapacak benim istemediğim bir yerde çalışmaz yada ben çık dedim çıkıcak hem şimdi ayaklarımızın üstünde durucam diyorsunuz ama çocuk olunca kendinizde zorlanıp istemeyeceksiniz oturup eşinize güzle yemekler yapmak varken hem ben onu istediği yere gezdiririm Antep’te arkadaşım var dedin atlayalım götürüyüm hiç gocunmam giyinmesini istediğim gibi düzgün giysin erkekler muhattap olmasın her koşulda yanında olurum deniz mi istiyor muhafazakar villa tutarım havuzuna girsin milletin içinde deniz bikiniyle sokamam sonuçta dışarıda normalde kilotla çıkmıyor dimi giymeye utandığı şeyi denizde milletin ortasında neden giysin benim için mekan değişmiyor yerine göre değişmiyor
Ne anlatıyor bu özgüvensiz asalak ya. Seninle beraber olacak kadınında seninde..

Ben acik biriyim. Bana sorsan ben sana derim ki ben cok acik giyinen biri degilim derim. Cunku ben dekolte giymem, bunun nedeni kendime yakistiramadigim ve tarzim olmadigi icin giymem. Bunun yaninda gunuk haytimda askili da giyerim, sort da giyerim. Havuzda, denizde bikinimi giyerim. Yasadigin semtten cok farkli bir yere gideceksem sort giymem cunku bilirim ki orada bana bakilir ve yadirganir. Ek olarak inancli biriyim camiye gider duami da ederim. Bunu yaparken de uzun elbisemi giyer, basimi kapatirim. Hani yerine gore giyinmek deriz ya benim bundan anladigim bu. Simdi senin gozunde ben neyim? Tesetturlu birine laf edilse ona da karsi cikarim, cunku benim inandigim dinde herkes kendi kararini veririr ve herkes dogrusunun yanlisinin hesabini kendi verir. Bana laf edilmesine musade etmeyeceksem tesetturlu birine de laf edilemez bana gore.

Simdi ben sence bunlari sana neden yazdim? Hani sevgilin seni dine yonlendiriyormus, kotu bisi yapmiyormus ya? Sen inandigin dini de mi tanimiyorsun? Zorlama hangi dinde var?

Yasin dogru ise ve sen bu saydiklarimi bile bilmiyorsan biz ne desek bos. Bu kafada degilim demissin ya tam da o kafadasin.

Elin herifine yazdigim mesaja bak 🙄 ben bence bedduayi hakettim :KK43:

Sevdiğin kadınla Antep'e gidemesende Mune Mune ile boşluğa gideceksin. Bak o da kadın hem. :KK70:Hem de senin gibi eziklerin hakkından gelen tipten. :KK66:
Abla hemen banlamasan gurban olduğum ben çok merak ediyorum abi tepiği nasıl yedi sevgilisinden.

Adam sapkın zihniyetli. Kim bilir bı kadınla sohbet etse ne kadar tahrik oluyodur. Dindar insanlar dinini güzel yaşar bu kadar kadınlara erkeklere cinsiyetlere kafa yormaz. Bu başka bı boyut
Hele kırmızı ojeyle anında dikeliyor 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X