Manken olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Terbiyesizlik yapma. Bende bir annenin kızıyım kişi kendinden bilir işi bu kadar aşağlık yoruma gerek yok haddinizi bilin ne dedim sanki ben burada küfür mü ettim terbiyesiz seni

Terbiyesizlik yapma. Bende bir annenin kızıyım kişi kendinden bilir işi bu kadar aşağlık yoruma gerek yok haddinizi bilin ne dedim sanki ben burada küfür mü ettim terbiyesiz seni

Kızlar iyimisiniz?
Sen manken olmak istiyorsun bende ne olacağın belli yazdım. Tövbe estafurullah.

Arkadaşım iyimisin?
Kız manken olmak istiyorum demiş.
Başka şeyleri düşünmenin veya tartışmanın ne anlamı var daha? Kötü ne yazdım ben.
Arkadaşınız değilim. Sizli konuşuyorsam aynı şekilde karşılık beklerim. Bunca yorum içinde beni ve diğerlerini sizin yorumunuz rahatsız ettiyse yanlış bir şeyler var demek ki.

Arkadaşınız değilim. Sizli konuşuyorsam aynı şekilde karşılık beklerim. Bunca yorum içinde beni ve diğerlerini sizin yorumunuzu rahatsız ettiyse yanlış bir şeyler var demek ki.

Kusura bakmayın ama ozaman sizin bakış açınızda bi problem var. Kız açık açık mankenliğin ağır bastığını söylemiş. Daha piskoloji vs düşünmenin anlamı ne?

Kusura bakmayın ama ozaman sizin bakış açınızda bi problem var. Kız açık açık mankenliğin ağır bastığını söylemiş. Daha piskoloji vs düşünmenin anlamı ne?
Dediğiniz gibiyse "manken olmayı kafaya koymuşsunuz, psikolojiyi eleyin" vs yazsaydınız böyle yanlış anlaşılmalara mahal vermezdiniz. Bizim bakış açımız değil de sizin ifade biçiminiz yanlış olmuş. Her neyse iyi geceler.

Manken dediğin askıdır. Elbiseyi taşır. Öyle ben manken olmak istiyorum ama açık giyinmem diye bir şey söz konusu değil. Benim eski sevgilim best modeldi. Google’a adını yazdığında slip mayo ile yarışmada fotoğrafı var.
Bir de yaşınız kaç. Manken olmak için 18-20’de başlamanız lazım.

Manken dediğin askıdır. Elbiseyi taşır. Öyle ben manken olmak istiyorum ama açık giyinmem diye bir şey söz konusu değil. Benim eski sevgilim best modeldi. Google’a adını yazdığında slip mayo ile yarışmada fotoğrafı var.
Bir de yaşınız kaç. Manken olmak için 18-20’de başlamanız lazım.
Şu adama da artık üzülmeye başladım. Her konuda kendisinden bahsettiniz, yetmedi adamın size yazdığı mesajları kk'da paylaştınız. Üzerinden iyi ego tatmini sağladığınızı düşünüyorum :olamaz:

175 boyla kim sizi niye manken yapmak istiyor,ben eskiden bir ajansa bağlıydım ama kimse kimseye teklif fln götürmüyordu aksine manken olabilmek için millet kendini paralıyordu,o kadar çok aday varki bir insan evladına teklif götürüldüğünü ilk defa sizden duydum,yıllarca çalıştım hiç şahıt olmadım varsa öyle birşey parası yüksek fln değil onuda söylim.
15 yıl kadar önce ben de farklı 2 ajanstan modellik teklifi almıştım. Yalan söylediği imanız hoş değil.

merhaba ben 175 boyunda 50 kilo bi kizim yuzumun ve fizigimin de guzel oldugunu dusunuyorum. Ama asil meslegim psikilog bu iste pek para yok ama… bana mankenlik ajansindan teklif geldi sadece elbise deneyip foto cekecekler yani yanlis hicbir sey yok hem acik secik seyler giymem ben zaten ama nişanlım kıskançlığından kesinlikle izin vermiyor benim param bize yeter diyor ama ben onun eline bakmak istemiyorum. Ne yapmalıyım çok kıskanç hatta elinden gelse beni kapatacak …
Yani neresinden tutayım psikolog diye bir bölüm ya da ünvan yok hiçbir cahil mahluk ben psikolog oldum demez onu geç psikoloji okuyan kimse böyle ucuz bir manipülasyona düşmez ben daha devamını yazmıyorum çünkü rencide etmek istemiyorum

Sallama ziya.. o anlattığın hikaye çok eskilere ait. Şimdi ajansın sana teklifini bırak bir kenara millet kuyrukta para verip kayıt yaptırıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X